Feeds:
Wpisy
Komentarze

Modlitwa do św. Rity – patronki spraw beznadziejnych

 Św. Rita – patronka rodziny i przebaczenia. Na całym świecie uznawana za patronkę od spraw beznadziejnych. Siła tej modlitwy zmiękcza serca i umysły wierzących i ateistów…sam zobacz i daj świadectwo

   O potężna i sławna Święta Rito, oto u twoich stóp nędzna dusza potrzebująca pomocy, zwraca się do ciebie z nadzieją, że zostanie wysłuchana. Ponieważ jestem niegodny z tytułu niewierności mojej, nie śmiem spodziewać się, że moje prośby będą zdolne ubłagać Boga. Dlatego wyczuwam potrzebę, aby mieć za sobą potężną orędowniczkę, więc ciebie wybieram sobie, Święta Rito, ponieważ ty właśnie jesteś niezrównaną Świętą od spraw trudnych i beznadziejnych.

     O droga Święta, weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorącą proszę (tutaj wyrazić łaskę, o którą się prosi)

     Nie pozwól mi odejść od ciebie nie będąc wysłuchanym. Jeżeli jest we mnie coś, co byłoby przeszkodą w otrzymaniu łaski, o którą proszę, pomóż mi usunąć tę przeszkodę: poprzyj moją prośbę swymi cennymi zasługami i przedstaw ją swemu niebieskiemu Oblubieńcowi, łącząc ją z twoją prośbą. W ten sposób moja prośba zostanie przedstawiona przez ciebie, wierną oblubienicę spośród najwierniejszych. Ty odczuwałaś boleść Jego męki, jak mógłby on odrzucić twą prośbę i nie wysłuchać jej?

     Cała moja nadzieja jest więc w tobie i za twoim pośrednictwem czekam ze spokojnym sercem na spełnienie moich życzeń. O droga Święta Rito, spraw, aby moja ufność i moja nadzieja nie zostały zawiedzione, aby moja prośba nie była odrzuconą. Uproś mi u Boga to, o co proszę, a postaram się, aby wszyscy poznali dobroć twego serca i wielką potęgę twego wstawiennictwa.

     O Najsłodsze Serce Jezusa, które zawsze okazywało się tak bardzo czułe na najmniejszą nędzę ludzkości, daj się wzruszyć moimi potrzebami i nie bacząc na moją słabość i niegodność, zechciej wyświadczyć mi łaskę, która tak leży mi na sercu i o którą prosi Cię dla mnie i ze mną Twoja wieczna oblubienica, Święta Rita.

     O tak, za wierność, jaką Święta Rita zawsze okazywała łasce Bożej, za wszystkie zalety, którymi uhonorowałeś jej duszę, za wszystko co wycierpiała w swym życiu jako żona, matka i w ten sposób uczestniczyła w Twej bolesnej męce i wreszcie z tytułu nieograniczonej możliwości wstawiania się, przez co chciałeś wynagrodzić jej wierność, udziel mi Twej łaski, która jest mi tak bardzo potrzebna.

     A Ty, Maryjo Dziewico, nasza najlepsza Matko Niebieska, która przechowujesz skarby Boże i rozdzielasz wszelkie łaski, poprzyj Twoim potężnym wstawiennictwem modły Twej wielkiej czcicielki Świętej Rity, aby łaska o którą proszę Boga, została mi udzielona. Amen.

Reklamy

Komentarze 3 482

 1. Sw. Rito prosze Cie o milosc aby wybranek mojego serca sie zdecydoal I pokazal ze mu zalezy I zebysmy byli razem milo wielu przeciwnoscia aby nasza milos przezwyciezyla wszystko . Swieta rito prosze Cie wysluchaj mnie I prosze badz laskawa


 2. Święta Rito wstaw się za mną u Miłosiernego Jezusa i wyproś dla mnie łaskę ozdrowienia mojej żony z nałogów i niskich pragnień, oraz porzucenia kochanka i jej powrotu do mnie, jej męża. Wyproś proszę łaskę uratowania naszego małżeństwa – uleczenia go. Niech tak się staje.
  Adam


 3. Święta Rito dziękuję Ci za uzdrowienie naszego kochanego taty,który był poważnie chory,dziękuję za uzdrowienie siostry z depresji,proszę o zdrowie dla mamy,oto,aby moja siostra znalazła pracę i aby się nawróciła,proszę,także o to zbym zdała prawo jazdy i aby ci wszyscy,którzy potrzebują pomocy ją otrzymali.Św.Rito patronko spraw beznadziejnych módl się za nami!!


 4. Święta Rito błagam o życie dla mojego męża i ulgę w jego cierpieniu


 5. Św Rito proszę cię o wskrzeszenie w moim mężu pokory serca, rozsądku, roztropności, odpowiedzialności głowy rodziny, niech będzie dobrym mężem i ojcem jakiego sam nie miał, niech szanuje swoją pracę która jest dla nas żródłem utrzymania,niech już nigdy nie wpakuje się z żadne tarapaty! prosże żeby szanował moich rodziców, mnie i nasze maleństwo! tak bardzo cie proszę żeby się zmienił, i nasza rodzina była scalona! cierpie bo nie mogę na niego liczyc i tylko do ciebie mogę zwrócić się z gorącym błaganiem o pomoc! nie zostawiaj mnie nie będąc wysłuchaną!!jsteś moim jedynym powiernikiem i ratunkiem w tym bólu!


 6. Święta Rito proszę Cię o powrót Mojej żony uwolnij Ją od uczuć skierowanych do kochanka i uwolnij Ją od grzechu śmiertelnego abyśmy to co przysięgali wobec Boga zostało święte i nierozerwalne. Pomóż ocalić Nasze małżeństwo.

  Piotr


 7. Św. Rito proszę Cię o pozytywny wynik badania i o spokój serca


 8. Święta Rito ocal proszę moją rodzinę. Spraw, by mój mąż zrozumiał co jest naprawdę w życiu ważne, uwolnij go z nałogu alkoholowego i sprowadź na właściwą drogę. Dopomóż, by znalazł stałą pracę.


 9. Święta Rito, błagam o łaskę wiary i odpowiedzialności za utrzymanie rodziny i naszego domu dla mojego męża. Samej jest mi trudno. Mąż jest silnym, młodym i zdrowym człowiekiem. Gdyby tylko zechciał pracować… nie może znaleźć pracy na miarę swoich ambicji i oczekiwań, ale niech w ogóle doceni pracę, to, że mógłby pracować, że zarabiać i zatroszczyć się o nasz byt, o przyszłość córki. Boję się o nasze jutro. Proszę Cię, święta Rito, o to, aby Mąż znalazł stałą pracę i był za nią wdzięczny, aby pracował i wspierał nas, mnie i córkę, na co dzień. Błagam Cię o pomoc. Dziękuję za moją pracę, za to, że daje mi radość i pozwala nam przetrwać. Dziękuję za podwyżkę. Dziękuję za kolejne zlecenia, dzięki którym mogę dorobić do swojej pensji. Dziękuję za sukcesy córeczki. Za miłość męża. Oby szybko znalazł pracę. Amen.Jolanta


 10. w dniu 28 czerwca 2014 @ 7:44 pm | Odpowiedz selula@onet.eu

  niech to wszystko co dzisiaj się objawiło groźbą w realiach, zmieni się w zły sen i przeminie , rozmyje raz na zawsze i nigdy się nie ziści, nie wróci – zabierz , odsuń to ode mnie, wygaś , inicestwij raz na zawsze PROSZĘ


 11. Św. Rito, wstaw się u Boga za moją teściową Iwoną, aby przeżyła operację serca i powróciła do zdrowia. Amen


 12. Święta Rito
  Błagam spraw aby Dawid do mnie wrócił i zapomniał o wszystkim co złe. Proszę o szansę od niego i od Boga dla Nas.
  Błagam o wstawiennictwo.


 13. Proszę o zdrowie dla mojej mamy i o pomoc mi w pracy.Św Rito miej całą rodzinę pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.


 14. Święta Rito błagam pomóż pozbyć się mi mojego okropnego problemu, błagam Cię również o pomoc podczas obrony.

  Dziękuję za Twoje wstawiennictwo.


 15. Św. Rito proszę wyblagaj mi u Boga łaskę o którą tak usilnie proszę, wstaw się za NAMI!!


 16. Święta Rito, proszę Cię o stawiennictwo do Pana Jezusa i wyproś mi łaskę uzdrowienia.


 17. Św. Rito patronko spraw trudnych i beznadziejnych bardzo proszę Cię o dar macierzyństwa i ojcostwa dla Anety i Grzegorza Św. Rito módl się za nami


 18. BŁAGAM CIE ŚWIĘTA RITO , POMOZ MI I TYM RAZEM…BLAGAM ABY WE WTOREK POTWIERDZILA SIE MOJA CIAZA…MARZE TYLKO O NIEJ I TYLKO TEGO PRAGNE…BLAGAM NIECH TO BEDZIE DZIDZIUS…BO JUZ GO KOCHAM CALYM SERCEM..NIE ODBIERAJ MI TEJ MILOSCI ANI SZCZESCIA…BLAGAM SPRAW BY TO SIE POTWIERDZILO…TYLKO TO SIE DLA MNIE LICZY…BLAGAM WYSLUCHAJ MNIE I SPRAW TEN CUD ABYM BYLA JUZ W CIAZY…


 19. Św. Rito proszę Cię o pomoc.


 20. w dniu 19 czerwca 2014 @ 6:57 am | Odpowiedz wierze w ciebie

  Sw. Rito blagam nie dopusc abym stracila maluszka Spraw aby przeszly mi te dolegliwosci i aby ciaza dalej przebiegala bez komplikacji a dziecko urodzilo sie zdrowe


 21. Magda Swieta Rito prosze cie z calego serca do pomòz mi znalesc dobra prace i miej w opiece syna z ktòremu nie moge przebaczyc jego klamstw bardzo one mnie bola i strasznie mnie zranily.Do pomòz dai mi sile..


 22. Kochana św. Rito proszę Cię o pomoc. Zawszę udzielałaś mi potrzebnej łaski mam nadzieje ze i dziś nie zostawisz mnie w potrzebie. Proszę Cię.


 23. Święta Rito prosze Cię o to żebym zdał egzamin zawodowy Błagam Cię Święta Rito pomóż mi zdac ten egzamin.
  Kuba


 24. Święta Rito! Proszę o rozwiązanie problemów rodzinnych w naszym domu, by żadne zło nie miało dostępu do naszego domu, żeby zapanował spokój i zgoda.


 25. Kochana św. Rito proszę Cię o wysłuchanie mojej prośby abym zaliczyła dzisiejszy egzamin.


 26. Swięta Rito zwracam się do Ciebie z prośbą po raz kolejny do tej pory zawsze mi pomagałaś. Tym razem proszę Cię aby mojemu j synowi pomyślnie udało się zakończyć działalność którą prowadzi aby wszystko ułożyło się pomyślnie.
  Serdeczne Bóg zapłać


 27. Św Rito modlę się do Ciebie żeby moja córeczka urodziła się zdrowa i żeby moje małżeństwo było szczęśliwe,żeby trwało w miłości,wierności i wsparciu. Dzięki Tobie i Św Dominikowi każdy dzień dla mnie staje się lepszy i jestem optymistycznie nastawiona na przyszłość. Amen.


 28. Kochana św. Rito proszę Cię o pomoc w dostaniu dobrej pracy aby wszystko ułożyło się pomyślnie. Proszę Cię o wysłuchanie mojej prośby


 29. Kochana św. Rito proszę Cię o wsparcie w dzisiejszym egzaminie z angielskiego. Mam nadzieje że moja prośba zostanie wysłuchana i udzielisz mi pomocy.


 30. św.Rito pomóż bo sama już nie daje rady.Jestem załamana.życie tak mnie skrzywdziło,ludzie zrobili się okrutni. Braki mi chęci do życia, lecz pragnę walczyc o siebie. Jestem z tym Sama jak palec.Bez miłości,przyjazni w trudnej sytuacji finansowej co w znacznym stopniu sama jestem winna.Jednak nie mogę się poddac załamaniu bo muszę życ dla moich bliskich. Proszę o cud w mojej beznadziejnej sytuacji,tylko TY możesz mnie uratowac. Błagam Cię o cud błagam Św.Rito -pomóż mi. Spraw by moje życie się w końcu odmieniło na lepsze Już nie mam siły tego dzwigac aby zły los się odwrócił na dobry.Kocham Cie i wierzę w Twoja moc.


 31. Św Rito,prosze Cie o to aby moja Mama wrocila do zdrowia. Mam Tylko Ja.


 32. Kochana Św. Rito proszę Cię o wstawiennictwo U Ojca Naszego bym zaliczyła egzamin


 33. w dniu 1 czerwca 2014 @ 10:21 pm | Odpowiedz Alicja Bania

  Święta Rito, proszę o Twoje wstawiennictwo do Pana Naszego Wszechmocnego, by wyniki badań mojej córki, były negatywne i wykluczyły najgorsze przypuszczenia. Wierzę, że Twoje łaski zejdą i na nią i uchronią od ciężkiej choroby. Rito pomóż memu dziecku. Matka


 34. Święta Rito proszę Cie o to żeby mój mąż powrócił do zdrowia fizycznego i Duchowego,Swieta Rito pomóż w chorobie mojej bratowej aby powróciła w pełni śiły do zdrowia i dalej wraz z męzem i dziecmi tworzyli szczesliwa Rodzine.


 35. Święta Rito wstaw się za mną i moją rodziną do Boga,bądź zawsze z nami.


 36. Św. Rito błagam Cię, wstaw się za mną u Boga, aby pomógł mi wyjść z samotności, abym poznał przyjaznych i życzliwych mi ludzi, abym poznał dobrą żonę która kochałaby mnie za to kim i jaki jestem, dla której nie musiałbym nikogo udawać, dla której byłbym tym jedynym, pozwól mi również być dobrym mężem mojej dobrej żony, pomóż mi tak żyć, aby nie przysparzać mojej żonie żadnych zmartwień ani przykrości, aby moja wybranka była szczęśliwa u mego boku i aby miłość była w naszym związku na zawsze. Amen.


 37. w dniu 27 Maj 2014 @ 10:11 pm | Odpowiedz Wdzięczna

  Święta Rito,
  Jesteś moją patronką od bierzmowania, wiem że często w życiu mnie wspierasz i pomagasz. Wysłuchałaś mnie kiedy odprawiłam do Ciebie nowenne, sprawiłaś że chłopak którego pokochałam nad życie a dla którego nic wcześniej nie znaczyłam, zakochał sie we mnie. Dla mnie to cud. Wiem że Ty wyprosiłaś mi u Boga tę łaskę, że dziś możemy już prawie rok cieszyć się sobą… ale wiem że jesteśmy grzeszni i przed nami jeszcze długa droga zanim dojrzejemy do małżeństwa. Pragne z nim być i założyć rodzinę… proszę Cie o to abyś pomogła mi zmienić jego ciężki charakter i przybliżyć do Boga. On potrzebuje dużo miłości bo nie zaznal jej w domu rodzinnym. Święta Rito wstaw sie za mną u Boga aby umocnił nasz związek, aby natchnał Jego duszę, uświęcił życie… Potrzebujemy Boga w naszym związku, wierze że tylko wtedy przetrwamy razem, On bedzie mnie szanował i bedziemy szczęśliwi. Błagam, nie zapominaj o mnie, ja nigdy nie zapomne o Tobie i o tym co dla mnie zrobiłaś. Jestem wdzięczna, nawet nie umiem wyrazić jak bardzo. Miej Damiana w swojej opiece.


 38. Święta Rito,

  Módl się do Boga o to bym spotkał miłość mojego życia, o pomnożenie wiary, o siłę, moc, energię do zwalczania codziennych trudności i problemów w życiu prywatnym i zawodowym. Proszę o zdrowie dla całe rodziny, znajomych, kolegów, przyjaciół.
  Dawid


 39. Święta Rito Proszę Cię o to żeby Mój Ukochany Tomek wrócił do Mnie i mnie kochał. Błagam Święta Rito pomóż mi.
  Anes


 40. Sw,Rito bardzo cię proszę abym w przyszlym Tygodniu pojechal stara do Niemiec .Porsze chcialbym pojechac,wiem ze to beznadziejna sprawa ale proszę pomóż mi.


 41. Swieta Rito wstaw sie za mnie i za osobami ktore kocham aby zapanowala zgoda miedzy nami, a dla mnie prosze o laske bycia zona i matka u boki Adama i za szczesliwe zycie dla nas i dla nasych rodzin. AMEN


 42. Święta Rito proszę Cię o łaskę spokoju i rozsądku dla mnie oraz o nawrócenie i otwarcie serca wiadomej Ci osoby na miłość, proszę zabierz blokady i zranienia.


 43. w dniu 21 Maj 2014 @ 10:06 am | Odpowiedz Agnieszka

  Św Rito.Prosze,blagam o wstawienictwo w mojej sprawie..czuje sie taka zagubona. Agnieszka


 44. Kochana Święto Rito proszę Cię wysłuchaj mojej prośby.


 45. w dniu 20 Maj 2014 @ 8:02 am | Odpowiedz Agnieszka

  Św Rito blagam o wstawiennictwo w mojej sprawie…Jestes moja iskierka zycia.Amen


 46. Sw.Rito prosze cie o uzdrowienie mojego ojca Zygmunta. ..zeby jeszcze chociaz przez rok cieszyl sie z nami życiem


 47. Św Rito prosze cię wstaw sie u Pana Naszego za moim mężem o duchowa pomoc w podejmowaniu życiowych decyzji. Prowadź go ścieżka prawdy i szczescia. Aby wszystko co w życiu próbuje zrobić zamieniało się w czyny.Dziękuje .


 48. Święta Rito proszę cię o zdrowie dla chłopca ugodzonego nożem przez ojca wstaw się u Pana Naszego aby ten dzieciaczek jeszcze nie raz miał na swej buzi uśmiech .Dziękuje Sylwia .


 49. Święta Rito proszę Cię o wytrwałość w nauce na studiach dla mnie i Chłopaka. O to żebyśmy oboje zdali ten semestr i szczęśliwie ukończyli studia. Dziękuję Ci z całego serca za to, że mogę dzielić się smutkiem i szczęściem z tym którego Kochałam. Wiem, że mnie wysłuchałaś i to właśnie dzięki Tobie jestem szczęśliwa.


 50. Św. Rito dziękuje Ci za wstawienie się za mną u Pana Boga i proszę Cię i tym razem o wysłuchanie mojej prośby aby było wszystko dobrze.


 51. św Rito znasz sprawę Mariusza, pomóż proszę…


 52. Święta Rito, uratuj mnie. /Niegodny Andrzej.


 53. Święta Rito błagam Cię o wstawiennictwo u Ojca naszego w sprawie wyjścia z nałogów mojego męża oraz jego przemiany na lepsze i prawdziwą milość do mnie i dziecka. Proszę aby zrozumial czym jest prawdziwa miłość.


 54. Święta Rito błagam o zdanie matury przynajmniej na 30 % żeby tylko nie poprawiać roku proszę o wstawiennictwo u Boga ,nie radzę sobie już z tym wszystkim proszę także aby mój ojciec przestał pić żebym w końcu zrzuciła z siebie ten ciężar nie chce być tą najgorszą dlatego proszę wysłuchaj mnie. Cały czas będę się starać być lepszą tylko pomóż mi .I dodaj mi siły
  Ania.


 55. Święta Rito! Chciałabym abyś pomogła mi osiągnąć w życiu wszystko to o czym marze, a także mieć męża i dzieci, a przede wszystkim aby moi rodzice byli ze mnie dumni. Zawsze chce być dobrym człowiekiem, z dnia na dzień stawać się lepszym i pomagać innym.


 56. Święta Rito proszę Cię aby Kamila odwzajemniła moje uczucia. To ta jedyna, z którą chcę być do końca życia i stworzyć rodzinę. Jesteś moją ostatnią nadzieją na zmianę obecnej sytuacji i nie odejdę od Twych stóp póki mnie nie wysłuchasz. Błagam, pomóż.


 57. Św Rito z ufnością proszę Cię o łaskę wstawiennictwa błagam pomóż tak jak już raz pomogłaś. Proszę aby dobry związek który był a przez nałóg i upartość kochanego człowieka gdzieś znikł , proszę aby nadal było dobrze i abyśmy razem pokonali trudnośći .Ufam Ci Rito…


 58. Swieta Rito, wracam ponownie z modlitwa i prosba do ciebie, wypros mi zdrowie u naszego pana Jezusa, bardzo co dziekuje za wszystko, miej mnie w swojej opiece, dziekuje


 59. Święta Rito, wysłuchaj mych desperackich próśb i uchroń od najgorszego. Amen.


 60. Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Ojca Naszego aby poprawiła się mija sytuacja finansowa abym mogła spłacić wszystkie długi i kredyty.Proszę Cię święta Rito módl się za całą moją rodzinę.Amen


 61. Św. Rito już raz doznałem łaski za Twoim wstawiennictwem w sprawie po ludzku beznadziejnej. Proszę Cię ponownie o łaskę, abyś pomogła podnieść mi się z tego duchowego upadku i przezwyciężyć ból który czuje w sercu.Oraz abyś zmieniała serce i postępowanie osoby na której mi zależy.


 62. Św, Rito błagam Cię o pomoc w mojej aktualnej sytuacji z W. Proszę Cię wstaw się za tą fatalną sytuacją u Boga . Wznoszę moje prośby do Ciebie ,bo nie jestem już w stanie walczyć o to własnymi siłami .Proszę Cię ,abym mogła odczuć ,że to co mam w sercu jest prawidłowe ,a jeśli nie to proszę o to byś zabrała mi to uczucie . Wstaw się rownież u Pana za moimi najdroższymi Marianną i Kundalią ,aby i one mogły zaznać relacji ,na ktorą tak bardzo wyczekują . Amen.


 63. Sw.Rito pomóż mi prosze w pracy i w sprawie z Mariuszem .daj mi znależć dobrego czlowieka z ktorym założe rodzine czuje sie bardzo samotna prosze pomoż.


 64. Kochana Św. Rito proszę Cię abyś wstawiła się za moim bratem i szczęśliwie wrócił do domu. Proszę Cię


 65. św. Rito proszę o wstawiennictwo.. czuję, że to już , że on jest już gotowy na naszą miłość


 66. Święta Rito sytuacja jest beznadziejna, a mój nastrój na widok tych wszystkich wydarzeń się pogarsza-zdrada, kłamstwo bolą, zwłaszcza ukochanej osoby. Proszę Cię wyproś u Boga ukojenie mojego serca i obdarowanie go miłością, przebaczeniem, spokojem, jeżeli jest szansa jeszcze dla nas na wrócenie na drogę prawdy z zgodnie z wolą bożą, to niech tak się stanie.


 67. w dniu 26 kwietnia 2014 @ 7:09 pm | Odpowiedz Marta i Zosia

  Swięta Rito Proszę cię aby 3 sprawy w sądzie miały dla mnie pozytywny przebieg.Proszę cie o spokój ,szczęście i zdrowie dla siebie i dla swojej córci Zosi


 68. Święta Rito błagam Cię o pomoc dla mojej calej rodziny,zagubilismy sie w wielu zyciowych sprawach i wyjsc z nich nie sposob.Blagamy cie o wstawiennictwo u Ojca Naszego za nasza sprawa.Ryszard


  • Swieta Rito,blagam cie o pomoc wsawiennictwa dla mojego syna Davida i Alicij w wiadomej sprawie,ktora zna Pan bog najlepiej,a dla nas rodzicow wytrwania w tych ciezkich czasach.


 69. św Rito BŁAGAM udziel miłaski o którą tak goraco prosze, wstaw się u Boga za nami, żebyśmy z Krzysztofem mogli żyć razem w szczęściu, radościach i smutkach, w miłości, którą sam Bóg nas obdarzył.


 70. Św.Rito, dziękuję Ci za wszystko co dla mnie uczyniłaś. Dziękuję za zdrowie męża. Teraz ponownie wracam do Ciebie w modlitwie prosząc Cię o pomoc w naszej trudnej sytuacji finansowej. Proszę pomóż mojemu mężowi znaleźć dobrych, uczciwych kontrahentów i abyśmy wyszli z długów. Bez Twego wsparcia nie damy rady! Bez pomocy Boga stracimy wszystko! Proszę Cię zechciej nam pomóc. Wierzę, że wstawisz się w naszej sprawie do Twego Oblubieńca. Wierzę, że dzięki Twemu wstawiennictwu Bóg wysłucha moich próśb. Dziękuję Ci, że miałam szansę dostać się do Koła Żywego Różańca – Róży Rodzinnej pod Twym Imieniem. To dla mnie niesamowity znak, że pamiętasz o mnie. Dziękuję!


 71. Św.Rito proszę ulecz mnie z depresji,przywróć sens życia,radość i energię..jest ze mną źle..cierpię psychicznie.proszę Cię..


 72. Swieta Rito dziekuje Ci z calego serca za wszystkie otrzymane laski, ktore daly mi tyle radosnych chwil I spokoj serca. Dzis kiedy sprawy sie komplikuja prosze Cie o szanse udowodnienia mezczyznie ktorego kocham jak wiele dla mnie znaczy.


 73. Swieta Rito,calym sercem prosze wysluchaj moje prosby.
  Sama nie dam rady.


 74. świeta Rito błagam Cie pomoz mi zdać prawko.podchodze 10 raz.Błagam cie daj mi siłe .ktorej potrzebuje


 75. Droga Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Ojca Naszego żebym znalazła pracę.


 76. Swięta Rito. Proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga, o zdrowie dla mojego ukochanego dziecka które noszę pod sercem. Dziecko jest bardzo chore I proszę o jego uzdrowienie. Błagam o pomoc dla mojego dziecka. Mama Monika


 77. Święta Rito, módl się za mnie – abym spełniła swoje marzenie. Proszę tylko o to i aż o to.


 78. Święta Rito,bardzo dziękuję za modlitwę i za zdanie egzaminu,jeszcze czeka mnie jeden ważny egzamin,proszę pomóż mi go zdać.Dziękuję,że jesteś przy mnie.Emilia


 79. Święta Rito…błagam Cię dziś o pomoc. Wstaw się za mną do Boga i wyproś łaski o które proszę. Błagam Cię abyśmy z Hubertem mogli spędzić całe życie. Żeby obecne jego problemy – te o których wiem i te o których on boi się mi powiedzieć – uległy rozwiązaniu na zawsze. Aby on już za moment był wolnym człowiekiem i abyśmy wtedy zaczęli wspólne życie. Abyśmy jak najszybciej doczekali się dzieciątka które po raz pierwszy poczułam że jestem gotowa mieć. Aby moja mama zdążyła to dziecko wziąć na ręce. Byśmy mogli przed Bogiem ślubować sobie miłość do śmierci. Byśmy każdego dnia dawali sobie miłość, wsparcie i szacunek. Aby jego była żona znalazła człowieka który się zaopiekuje nią i jej dzieckiem. Nie jestem godna tak wielkich łask i jestem tego świadoma….nie jestem dobrym człowiekiem. Ale błagam, spraw, abym mogła swoim życiem uszczęśliwić Huberta, by każdego dnia dziękował Bogu za mnie. Bym mogła dzięki niemu naprawić wszystko to złe co uczyniłam. By jego miłość zmieniła mnie w kobietę dającą dużo dobra innym ludziom. Obiecuję od dnia dzisiejszego codziennie modlić się do Ciebie w moich intencjach i wszystkich osób modlących się do Ciebie. O św. Rito błagam wysłuchaj nas. Błagam…bądź naszą pomocą.


 80. w dniu 3 kwietnia 2014 @ 11:26 pm | Odpowiedz marianna2014

  Święta Rito, proszę wstaw się za mną u Pana Boga, abym została przyjęta do pracy w miejscu, w którym jej niedawno nie dostałam. Wiem, że się nadajędo tej pracy ale chyba tego nie pokazałam i nie zostałam przyjęta. To jest jedyne miejsce, gdzie mogę się naprawdę odnaleźć i robić coś co kocham.


 81. Św. Rito błagam Ciebie o zdrowie dla Mamusi, Tatusia, Dorotki jej dzieci i męża.
  Błagam Ciebie o miłość Stefana do mnie. Bez niego nie potrafię już żyć. Błagam Ciebie aby się nawrócił. Proszę ocal naszą miłość.Błagam Ciebie o pomoc w znalezieniu dla mnie pracy i o moje zdrowie….Tylko ty Najdroższa wiesz jak bardzo cierpię….Amen.


 82. Św.RITO proszę pomóż mi !!!wyproś łaski dla mnie i mojej rodziny żebysmy mogli spokojnie żyć


 83. O Św Rito dziękuję Ci bardzo za wstawiennictwo u Pana Naszego , dziękuję że udało nam się rozwiązać kilka waznych spraw dla nas. dziekuję ze przeszłam pomyślnie pierwszy etap. Proszę o wsparcie w następnych etapach proszę Cię też o pomoc w rozwiązaniu pomyślnie jeszcze kilku problemów z którymi się borykamy. ŚW Rito módl się za nami, bądź przy nas i pomagaj nam.Amen


 84. Święta Rito ochroń nas i uratuj nasz dom


 85. Św. Rito proszę Cię o to aby moja siostra napisała dobrze test szóstoklasisty – aby była z siebie dumna i zadowolona. Amen


 86. Święta Rito, proszę Cię o pomoc w beznadziejnej sprawie. Jesteś moją ostatnią deską ratunku. Wyproś u Boga by Kamila pokochała mnie tak jak ja kocham Ją. Chcę z Nią być do końca życia, stworzyć rodzinę i mieć dzieci. Mimo, że powiedziała mi, że nikogo teraz nie szuka to wyjednaj by to co Jej powiedziałem sprawiło, że kiedy będzie gotowa na związek wzięła mnie pod uwagę. Pomóż mi dotrzeć do jej serca. Od 9 miesięcy o Niej myślę i proszę by coś było między Nami, więc to nie może być zauroczenie- to musi być najprawdziwsza miłość. Błagam Cię także ze względu na moją rodzinę, która martwi się, że ciągle jestem sam i widzi że nie radzę sobie z tym i jestem innym człowiekiem. Jeżeli ja będę z Nią szczęśliwy to oni także będą. Spraw także bym nie pozował przed Nią na kogoś kim nie jestem, by zakochała się we mnie takim jakim jestem na prawdę.
  Błagam Cię Święta Rito, pomóż mi.


 87. Dziekuje Swieta Rito za wszystko co robisz dla mnie i mojej rodziny kazdego dnia. Ufam ci bezgranicznie i Kocham Cie calym sercem. Prosze dalej pomagaj mi jak do tej pory. Wiara czyni cuda, naprawde. Dziekuje ci raz jeszcze Swieta Rito.


 88. Św. Rito módl się za mnie i za moją rodzinę. Proszę Cię pomóż mi zdać egzamin w poniedziałek na prawo jazdy.Emilia


 89. Święta Rito błagam cię o wstawiennictwo za mojego synka który urodził sie w 26 tyg ciąży… jest w stanie ciężkim i walczy o zycie proszę aby synek pokonał walkę… tak bardzo go kocham jest dla mnie całym światem.!! Błagam Cię Święta Rito!!! Emilia


 90. Sw.Rito blagam moje zycie wywraca sie do góry nogami.prosze pomóż mojej rodzinie rozwiazac trudne sprawy.daj sile mojej mamie ,spraw abym sie nie odsunela od brata .prosze spraw aby sie zmienil mam tylko jego i mame .prosze zeslij mi miłosc.czlowieka ktorego pokocham z wzajemnoscia ,ktory bedzie dla mnie oparciem.prosze aby Mariusz sie zmienił tez na lepsze ,aby mnie nie ranił.pomóż nam Sw,Rito .tyle łask od Ciebie dostałam .dziekuje ,prosze o opieke nad moja rodzina ,mna i Mariuszem ,może Bóg da nam jeszcze jedna szanse i zalożymy rodzine.


  • w dniu 30 marca 2014 @ 2:19 pm | Odpowiedz Wierzaca w nadejscie lepszego dnia

   Sw. Rito od lat szukam odpowiedzi na moje okropne samopoczucie i czuje ze nic co robie nie dziala i ze lekarze nie maja dla mnie odpowiedzi takze. Oprocz wycienczenia fizycznego dochodzi takze psychiczne z powodu ciaglego myslenia o tym gdzie jest odpowiedz na moje cierpienie. Czuje ze nie ma juz nic w mocy ludzkiej co moze mi pomoc i tylko Bog zna odpowiedz i rozwiazanie na moje cierpienie. Sw. Rito kazdego poranka gdy otwieram oczy wiem ze kolejny dzien mojej drogi krzyzowej sie zaczyna, dzien w ktorym staram sie robic wszystko jak by nigdy nic ale tak naprawde moje cialo jest przepelnione bolem i oslabieniem, nie wiem jak dluzej moge tak zyc i zawsze prosze zewnie mojego Aniola struza by nie pozwolil mi sie poddac i zalamac. Sw. Rito prosze wypros mi laske POWROTU DO ZDROWIA bym mogla dopelnic moja role matki, zony, siostry, corki abym dzieki tej lasce byla zawsze wstanie byc pomocna bliznim abym zawsze byla pocieszeniem a nie zmartwieniem dla bliskich osob w moim zyciu. Jezeli jest cokolwiek co robie nieswiadomie szkodzac sobie na zdrowiu lub cos dzieki czemu nie moge otrzymac laski o ktora prosze oddal mnie od te niebezbieczenstwa. Sw Rito oddaje sie calkowicie pod twoja opieke bo wiem ze jako matka swoich dzieci widzisz i rozumiesz bol innych dzieci, nie chce obciazac tym zmartwieniem mojej mamy bo wiem ze zamartwialaby sie bardzo i to pogorszyloby jej zdrowie. Modl sie za mna Sw.Rito i prosze nigdy niopuszczaj mnie.


  • kochana Swięta Rito postaw na mojej drodze człowieka ktory pomoże mi w życiu i pokocha także mojego synka Patryka. proszę niech ten koszmar wieloletni już sie wreszczie skończy.inaczej zginę i zniszczę syna swoją wieloletnią frustracją. tak bardzo chciałabym się szczerze usmiechac:(


  • Święta Rito błagam Cię spraw aby moja rodzina znów była razem, aby syn wrócił na dobrą drogę, znalazł cel w życiu, ześlij ducha Św, w jego serce, , proszę o uleczenie mnie i mojego męża.


  • Św,.Rito, dziękuję Ci za wysłuchane me prośby , proszę znów o wstawiennictwo i pomoc. Proszę o wstawiennictwo w intencji mojej, potrzebuję pracy, klientów, znów nie mam sił, proszę pomóż mi. Muszę utrzymać moją rodzinę, zapłacić rachunki a nie mam już za co nie wiem co będzie jutro. Proszę wspomóż mnie w tej godzinie próby, niech spełni się wola Boża nie moja, ale jeśli mogę prosić, jeśli mogę….Proszę bądź ze mną Boże!


 91. w dniu 3 marca 2014 @ 9:23 am | Odpowiedz Wierząca

  Święta Rito proszę o wstawiennictwo do Pan Boga w Niebie aby dał mi zdrowie i siłę do pracy i codziennych obowiązków. Potrzebuję bardzo Twojej Modlitwy i wsparcia u Pana Najwyższego w Niebie. Kasia


 92. Swięta Rito proszę Cię o uzdrowienie mojego wnusia Huberta i moją bratanice Patrycję Anna


 93. dziekuje ci Sw Rito że twoje łaski dziękuję ze znalazłam pracę i daliśmy radę razem z męzem wynegocjować z bankiem korzystne warunki. Dziekuję


 94. Swięta Rito proszę modl się za nami i wstaw się u Pana Boga Naszego oby nasza droga zycia sie wyprostowała i żebyśmy żaczeli rozwiązywać nasze problemy z powodzeniem.


 95. Swieta Rito proszę Cie bardzo aby mój mąż wrócił do dawnej pracy i pogodził się ze swoim bratem. Proszę Cię pomóż im w tym.
  Eliza


 96. Święta Rito proszę Cię o pokierowanie moim życiem tak, abym mógł żyć z kobietą, która mnie kocha.Jestem zagubiony i nie wiem co robić. W ciągu ostatnich lat oddaliłem się od Kościoła, nie jestem godny kierować do Boga próśb, proszę o wstawiennictwo.


 97. Św. Rito módl się za mną! amen


 98. Święta Rito proszę, daj mi mą łaskę o którą Ciebie błagam jak i wcześniej naszą Matkę Świętą Pompejańską.Proszę o tą historię związaną z mym Pradziadkiem…nie pozwól mi zwątpić!


 99. Sw. Rito, uzdrow moja rodzine, scal ją na nowo. Daj dar wzajemnego przebaczenia.


 100. św Rito prosze o wstawiennictwo u Pana Naszego żeby to niepewne jutro stalo sie pewne i stale nierozerwalne. prosze cie o moc wytrwania i sile dla naszej rodziny aby ludzie którzy chcą zniszczyc naszą rodzine znaleźli sobie inny obiekt do wykorzystywania aby o nas zapomnieli Prosze ci św Rito WYPROŚŁASKĘ DLA NASZEJ RODZINY ŁASKE ABYŚMY BYLI SZCZĘŚLIWI


 101. św Rito dziękuję Ci za dotychczasowe wsparcie , dziś błagam o Twoje wstawiennictwo , błagam o pomoc i siłę , jestem juz u kresu , błagam Wszystkich ŚWIETYCH : Maryje , Józefa , Tadeusz Jude , Antoniego ,
  Dominika , Katarzyne , Augustyna , Ojca św . Jana Pawła , Ojca Pio …………
  błagam pomóżcie nam


 102. sw. rito módl się o moje uzdrowienie! amen


 103. Święta Rito błagam Cię niech mój mąż mi wybaczy… niech da mi szanse udowodnienia że jest dla mnie wszystkim i dla niego zrobię wszystko… Święta Rito proszę Cię o uratowanie naszego małżeństwa…


 104. Św. Rito módl się o moje uzdrowienie! AMEN


 105. ŚWIĘTA RITO błagam Cię o wstawienie się do PANA NASZEGO aby moje dzieci zmądrzały, przebaczyły i wróciły do mnie:)Tak bardzo przepraszam Je i kocham i tęsknię za NIMI…Proszę o to by były przy mnie i bym kochała i miała przy sobie kochanego mężczyznę, który będzie mnie kochał ze wzajemnością, by była to miłość wzajemna, szczera i aż do śmierci:)))Odwróć od nas zły los..Proszę By Pan nam również dopomógł byśmy nie musieli się martwić o zdrowie i czy starczy nam pieniążków od początku do końca miesiąca:))
  Angelika


 106. Święta Rito błagam Cię wyproś mi u Boga łaskę powrotu i wybaczenia przez Grześka. Wiem, że bardzo zbłądziłem i wiele wyrządziłem zła ale proszę z całego serca nie umiem bez niego go żyć. Kocham go, szczerą i prawdziwą miłością


 107. Św Rito módl się o dobre wyniki dla mnie! amen


 108. św.Rito prosze o cud uzdrowienia Danuty z choroby nowotworowej,o powrót na droge wiary i załozenie szczęśliwej rodziny dla syna,o uwolnienie męża z nałogu alkoholowego o zdrowie i silną wiare dla całej rodziny


 109. Św Rito,
  jesteś moją ostatnią deską ratunku i nie odejdę od stop Twoich dopóki mnie nie wysłuchasz. Błagam Cię o cud, bo sprawa jest beznadziejna… Błagam Cię o pomoc w wyjednaniu daru szczęśliwego małżeństwa dla mnie. Z NIM… Z konkretną osobą, z człowiekiem, którego kocham całym sercem. Z Michałem. Pomóż mi dotrzeć do jego serca. Błagam Cię abyśmy oboje kochali się nad życie, darzyli się wzajemnym szacunkiem, zaufaniem, umieli ze sobą rozmawiać i byli dla siebie wsparciem i radością. Błagam Cię ze względu na modlitwy moich rodziców, którzy martwią się o mnie i bardzo przeżywają to, że jestem wciąż sama. Chcę dać MU dzieci, a rodzicom wnuki. Błagam cię ze względu na ich dobroć moich rodziców i wsparcie, które zawsze mi okazywali. Błagam Cię pomóż mi.
  Wierzę, że mnie wysłuchasz.
  Bóg zapłać.


 110. Święta Rito dziękuję za wysłuchane modlitwy. Wierzę, że udało się dzieki Twojemu wstawiennictwu.


 111. Święta Rito proszę Cie o pomoc w naprawieniu krzywd wyrządzonych M.K. Proszę również o uzdrowienie serc i duszy dla mnie i M.K. Ufam że wstawisz się za mną do Boga i razem wyprosimy te prośby.


 112. Swieta Rito prosze pomoz mi bo jak wiesz to jest nasza egzystencja. Prosze nie zostawiaj nas.Dziekuje. Asia


 113. Święta Rito najukochańsza, strasznie potrzebuję pomocy, potrzebuję Twojego wstawiennictwa u Pana Boga, proszę Cię o pomoc w walce z trądem, to już mnie dobija… W czerwcu planuję spotkanie z dziewczyną, boję się że mogę ją stracić przez ten trąd… Strasznie Cię proszę, błagam, żeby ten trądzik na twarzy zniknął, błagam Panie Boże ukochany, proszę pomóżcie mi, moja dziewczyna jest dla mnie wszystkim, Święta Rito błagam, proszę wstaw się za mną u Pana Boga, proszę Cię z całego serca, pomóż… Wierzę w Ciebie, tylko Ty, Święta Rito, jesteś w stanie mi pomóc, oraz mój Anioł Stróż.
  Piotrek


 114. Kochani
  obejzlem walsnie film o sw. Ricie i jestem zafascynowany jej zyciem
  ile ona miala w sobie milosci ,nadziei ufnosci i sily przebaczenia,po tam co sama przezyla
  jestem przekonany ,ze pomoze kazdemu kto sie do niej zwroci
  czytajac wasze prosby , mysle jakie niektore rodziny maja problemy i jest mi zal
  wtedy mysle jakby to dobrze bylo gdybym mial taka moc i mogl wam wszystkim pomoc,ale w ostatecznosci znowu mowie sobie jesli ja sie pomodle i wy sie pomodlicie do sw Rity to ta sila modlitwy bedzie wieksza i wtedy nasze prosby beda wysluchane
  Wiec ufajmy i modlmy sie razem bo w modlitwie tkwi sila
  Sw Rita pomoze kazdemu z nas tylko trzeba jeej zaufac i sie jej oddac po prostu zaszyc ja do swojego serca i dziennie to serce otworzyc chocby na maly moment
  Kochani zycze wam wszystkim owocnej modlitwaý i watrwania, a wasze prosby beda spelnione
  Sw Rito wstaw sie nami i wysluchaj naszych prosb prosze
  Markus


 115. Czcigodna Święta Rito proszę Cię o powrót ukochanego jeżeli taka jest Wola Boża. Wiem, że już raz prosiłam Najświętszą Matkę i odpowiedziała na moje prośby. Proszę teraz Ciebie o pośrednictwo, gdyż wiem, że nadal bardzo go kocham i nie chciałabym tej pięknej łaski miłości, jaką zostałam obdarzona zaprzepaścić. Proszę też o dar przebaczania i o dar cierpliwości, ukojenie w tęsknocie. Ty wiesz co dla mnie najlepsze i proszę o ochronę i czuwanie nade mną w tej sprawie.

  Proszę też o spełnienie wszystkich próśb tutaj do Ciebie skierowanych – tych wyartykułowanych i tych wszystkich, które w sercu nosimy, w szczególności chorych i nieszczęśliwych – o uzdrowienie, ukojenie w bólu, siłę, szczęście, wytrwałość i wiarę w Twoją Moc.


 116. Św. Rito módl się za mnie i za moją rodzinę. Proszę Cię pomóż mi w najbliższych egzaminach abym zaliczyła je pomyślnie.


 117. Święta Rito , błagam Cię w moich modłach o to aby Dawid M. zaczął się mną poważnie interesować , żeby chciał ze mną być . Proszę Cię również o to abyś wysłuchała reszty moich pokornych próśb ….i abyś opiekowała się moją rodziną ….wstaw się za mnie u Boga i Maryi ….tak strasznie mi na tym zależy …a wiesz jakiem mam życie ….. 😦 Błagam wysłuchaj mnie wreszcie 😦


 118. Najukochańsza ŚwiętaRrito, błagam cie o wstawiennictwo u naszego Pana Jezusa Chrystusa o łaskę zaliczenia pierwszego semestru. Wiem, Jesteś zasypywana prosbami, ale nie odrzucaj mojej. Moje serce cierpi, gdy mojemu synowi nie udają się zaliczenia, ale jest jeszcze czas, by dzięki Twojemu Wielkiemu i Rozumiejacemu sercu, wszystko sie udało.
  Bądź pozdrowiona. Kocham Cie.


 119. Droga Swieta Rito z pokora prosze o uzdrowienie mojej rodziny, any moj maz sie nawrocil. Prosze cie wysluchaj mnie


 120. Święta Rito,błagam Cię o pomoc w zdaniu egzaminu na prawo jazdy,błaga Cię wysłuchaj mnie,brak mi już sił,jestem załamana,dopada mnie załamanie,proszę Cię o pomoc ,żebym miała pracę,żebym jej nie straciła,kończy mi się umowa,błagam pomóż mi tak,mi ciężko,proszę Cię o pomoc w relacjach międzyludzkich,zawsze wszyscy sie mnie czepiają,nikt mnie nie lubi,proszę żeby ludzie mnie źle nie oceniali,żeby mnie rozumiano i lubiano i szanowano,mam ostatnio tyle problemów,załamuje sie,wysłuchaj moich próźb.
  Iwona


 121. Święta Rito, błagam Cię nad wszystko wyproś u Pana Naszego łaski dla mnie i mojego męża, byśmy wyszli z ogromnie trudnej sytuacji finansowej ( długi ). Błagam nad wszystko. Aneta.


 122. Święta Rito proszę Cię aby moja mama wyzdrowiała żeby nie bolały ją tak schorowane nogi i inne choroby ją trapiące


 123. Święta Rito, pomóż mojemu chłopakowi aby wyleczył ciężką chorobę i abyśmy mogli się pobrać i mieć zdrowe dzieci. Nie znam bardziej uczciwej i wierzącej osoby od mojego chłopaka, a doświadczył tyle cierpienia i przykrości. Proszę Święta Rito wstaw się u Pana Boga za nim, abyśmy mogli być szczęśliwi i aby kuracja, której się podda nie spowodowała skutków ubocznych i aby był zdrowy. Niczego teraz tak nie pragnę jak jego zdrowia. Święta Rito pomóż nam.


 124. Kochana Święto Rito dopomóż mi, a także mniej w swojej opiece najbliższe mi osoby


 125. Św.Rito proszę cię abym w pierwszym tygodniu ferii pojechał do Niemiec proszę .


 126. Święta Rito, patronko spraw beznadziejnych proszę Cię całym sercem aby Mój chłopak Radek wrócił do mnie, Tyle lat byliśmy razem spraw aby nasza miłość się nie skończyła i abyśmy zawsze już żyli razem w miłości i szacunku. Spraw żeby mnie kochał i chciał ze mną być już na zawsze.


  • Moniko, czy Twój Ukochany wrócił do Ciebie? Jestem w bardzo podobnej sytuacji i również proszę św. Ritę o wstawiennictwo.


 127. Święta Rito, bardzo Cię proszę o wstawiennictwo u Boga, gdyż oboje z mężem nie mamy pracy.. Módl się za nami


 128. Święta Rito, proszę Cie o wstawiennictwo u Pana Naszego za moich synów. Proszę o prowadzenie na co dzień. Proszę o łaskę wiary i miłości, wzajemnej przyjaźni. Proszę o wstawiennictwo za Tomka i Marcina


 129. Proszę o modlitwę za mnie o pomoc w pracy i o zdrowie dla całej rodziny.


 130. święta Rito proszę Cię o zdrowie dla mnie i dla mojego męża. Również o to, abym znalazła wymarzoną pracę w przedszkolu, ż
  żeby mój mąż nie popełniał głupot, żeby udało nam się wybudować dom, o maleństwo i o sprawę tylko tobie wiadomą. czuwaj nad nami i naszymi rodzinami i błogosław nam, amen
  Elżbieta


 131. Święta Rito! uproś dla mnie u Boga naszego Najwyższego odpuszczenie grzechów, łaskę i spełnienie prośby, o którą gorąco proszę. Ty znasz moją trudną sytuację i problem, z którym sama sobie nie poradzę. Proś zatem ze mną i za mną o miłosierdzie, żebym mogła sobie z tym moim problemem poradzić i go rozwiązać, zyskać spokój serca i sumienia. Wierze bezgranicznie w Twoją pomoc i spełnienie prośby.
  E.K.


 132. Święta Rito , już kiedys mi pomoglaś i porsze pomóż jeszcze raz jesteś moją ostatnią nadzieją…spraw by moj najukochańszy człowiek na tym świecie , który przezył ze mna wiele przez rok i 3 miesiące nie chciał jednak mnie opuścić ..spraw by zmienił zdanie co do naszego rozstania..i niech ode mnie nie odchodzi…pomóż mu jak najszybciej zrozumieć ze jest dobrze tak jak było ..ze jest moim najwiekszym darem Bożym i niech tak juz zostanie na zawsze. Prosze aby jednak dalej kontynuował nasz zwiazek i nasze uczucie..aby trwało juz to na zawsze..Duchu Święty prosze wstaw i Ty sie za mna..Maryjo , widzisz jak dla mnie to wszystko jest ważne , nie pozwólcie bynasze drogi się rozeszły , bo zostaliśmy stworzeni dla siebie ..pomóżcie mi prosze..wiem , ze jak mi pomożecie dalej wszystko bedzie tak cudownie jak bylo nam we dwoje , tylko dajcie mu wiare i chęci do tego i pokażcie ze naprawde to jest warte..nie doprowadzcie do naszego rostania..błagam.. Amen.


 133. Boze milosierny nie opuszczaj tych ktorzy pisza tu swoje intencje i tych ktorzy modla sie w zaciszu. Boze daj im sile by mieli nadzieje na pomyslne rozwiazanie swoich problemow.Sw Rito jesli jestes laskawa wysluchaj blagajacych i powierz ich opiece Boga. Amen.


 134. św Rito dziękuję ci za pracę dla mojego męża, jesteś nieocenioną wspomożycielką tych co błagają o pomoc!! Proszę cię o wskrzeszenie w moim męzy odpowiedzialności głowy rodziny, aby umiał poszanować pracę którą otrzymał i docenić dobro które codziennie wypraszam u ciebie!! Daj mu rozwagę, mądrość, odpowiedzialnośc i naucz skruchy i pokory serca, prosżę cie uruchom w nim pokłady rozsądku, roztropności!Błagam cię święta Rito, żęby ukłdało mu się w pracy i zrozumiał, że wszystko co robię ja i moi bliscy są nakierowane na jego dobro, chciałabym w końcu poczuć że zależy mu na mnie i naszym małżeństwie i rodzinie i zaczął w końcu szanować to co wszyscy robią wzglęem niego!!Błagam cię św. Rito o wysłuchanie moich próśb, z rozpaczą i bólem proszę cię, abyś wstawiła się u naszego Pana z moimi rozpaczliwymi błaganiami!! Jesteś dla mnie wszystkim co teraz mam!!Wierzę że pomożesz mi, a ja będę cie sławic pomiędzy potrzebującymi pomocy i wsparcia!!


 135. św. Rito najdroższa Oblubienico Boga błagam Cię o Twoją pomoc dla mojej rodziny, nie mogę patrzeć jak nasza mama niszczy życie własnej córce, mojej siostrze, błagam oświeć ją bo wiem, że może to robić nieświadomie, uratuj naszą rodzinę przed upadkiem, spraw aby w każdym czynie z jej strony widniała miłość, a nie żal, gniew i nienawiść. Proszę o siłę dla mojej siostry aby mogła to wszystko przetrwać i aby w końcu znalazła pracę. Nie opuszczaj nas i otocz opieką i wstawiennictwem bo nie wiem co mam robić już brak sił nawet na łzy.


 136. Św. Rito bardzo potrzebuję Twojego wsparcia -ja i mój mąż proszę pomóż i nie zostawiaj nas w tak trudnym dla nas czasie-proszę wstaw się za nami u Dobrego Boga-wiem ze z nim wszystko jest możliwe.Beata


 137. Święta Rito, błagam nad wszystko wyproś u Pana Naszego łaskę dla mnie i mojego męża byśmy bez większych konsekwencji wybrnęli z bardzo trudnej sytuacji finansowej ( długów ).


 138. Święta Rito, dziękuję za wstawiennictwo i spotkanie, które wywołało uśmiech na twarzy ukochanej osoby.


 139. Święta Rito, proszę Cię, aby mój synek wyzdrowiał. Błagam Cię o siłe, zdrowie i bezpieczeństwo dla moich dzieci. Proszę o szczęśliwe rozwiązanie dla mojej siostry
  Proszę Cię – miej moją rodzinę w swej opiece, abyśmy szczęśliwie w zdrowiu razem mogli doczekać starości, a potem abyśmy spotkali się w niebie. Dziękuje Ci kochana Święta Rito. Przez Chrystusa Pana Naszego. Amen


 140. św. Rito proszę Ciebie o wstawiennictwo w sprawie znalezienia pracy która dawała by mojej osobie odrobinę satysfakcji. Od dłuższego czasu poszukuję tej pracy i nie mogę jej znaleźć.


 141. Dziękuję Ci Św Rito!!! Św Rita bardzo mi pomogla w mojej sprawie,jeszcze nie jest do konca tak jakbym chciala ale jest zdecydowanie lepiej!dużo lepiej!
  Modlcie sie do Niej,naprawdę pomaga.
  Dziękuje Św Rito i proszę o dalszą opiekę!
  Amen


 142. Modliłem się teraz i modlić się będę już zawsze. Cudem byłoby gdyby moja dziewczyna nie zaszła w ciąże. Nie teraz. Zaufałem Bogu, Jezusowi a teraz Św.Ricie. Was też proszę o pomoc.


 143. Święta Rito,proszę cię wyproś dla mojej synowej Moniki łaskę zdrowia oraz łaskę szczęśliwej operacji.Monika jest twoją czcicielką i bardzo ufa twemu orędownictwu.


 144. Święta Rito , Ty która zajmujesz się sprawami beznadziejnymi, uproś mi łaskę u Pana zdrowia dla moich rodziców… Błagam Cię nie pozwól aby coś jeszcze mogło im zagrażać… cierpią już wystarczająco z powodu choroby nowotworowej. A nam daj siłę i pokój ducha abyśmy mogli przechodzić z nimi te trudne chwile. Święta Rito módl się za nami!!!!


 145. Święta Rito dopomóż mi w sprawie tak dla mnie ważnej miej nas w opiece.Błagam Cie Św.Rito pomóż mi żebym dostała tę pracę na której tak bardzo mi zależy


 146. Święta Rito błagam Cię, aby Mariusz opamietał sie i naprawił to co psuje się między nami. Błagam aby wrócił do mnie i aby było tak jak dawniej.


 147. Źle zrobiłem, nie doszło do żadnych czynów, ale słowem też można zranić.. Proszę świętą Ritę, aby uwierzono, że to tylko słowa i że żałuję, że je wypowiedziałem.. Żeby nie miało to złych konsekwencji jakie temu teraz grożą.. Proszę módlcie się ze mną do świętej Rity! W niej pokładam swoją nadzieję


 148. św.Rito proszę cię o opiekę dla mojego małżeństwa, o pracę dla mojego kochanego męża i siłę w pokonywaniu trudności dnia codziennego, pomóż nam zbudować naszą mała rodzinę bo dopiero jesteśmy na starcie życia małżeńskiego, wskrześ w moim mężu odpowidzialność głowy rodziny, proszę cię o zdrowie dla naszego dzidziusia, który niebawem się urodzi i dla wszystkich kochanych nam osób, błagam cie moja patronko o zgodę w naszej wspólnej wędrówce przez życie i o to, aby nigdy nie wygasła nasza miłość!Blagam cie św.Rito o wstawiennictwo u naszego Pana!!


 149. Święta Rito proszę Cie o to aby w sercu mojej ukochanej odżyło uczucie którym mnie darzyła i aby dała naszej miłości jeszcze jedną szanse,aby dojrzała do naszego związku i wróciła do mnie gdyż kocham ją nad życie i wiem że to ta jedyna prawdziwa miłośc.Nie potrafie się bez niej cieszyć życiem,każdego dnia myślę o niej dlatego proszę świeta Rito spraw aby do mnie wróciła i abyśmy znów stworzyli razem szcześliwy związek.
  Mateusz


  • Mateuszu, jak się Twoje sprawy potoczyły? Sama przeżywam teraz to co Ty i modlę się do św. Rity o wstawiennictwo.


  • Najukochańsza święta Rito,prosze Cię o pomoc dla mnie abym jutro bez problemu zdała prawo jazdy,daj mi siłę i pomóż mi Amen


 150. Sw Rito prosze wstaw sie u Boga w mojej intencji, abym jutro zdala ten egzamin, prosze


 151. Święta Rito!
  niezrównana orędowniczko i wspaniała patronko!
  Jestem Ci niezmiernie wdzięczna za wszystkie otrzymane łaski, dzięki Twojemu wstawiennictwu. Pomagasz mi, wypraszając u Boga nawet maleńkie łaski, o które proszę.
  Rito, błagam pomóż mi i tym razem…
  Magdalena


 152. Św Rito dziękuję Ci za pomoc w zdaniu poniedziałkowego egzaminu. Proszę Cię bardzo pomóż mi także dzisiaj


 153. Kochana św. Rito proszę wysłuchaj moich próśb. Dopomóż mi i mojej rodzinie aby wszystko dobrze się ułożyło. Proszę Cię


 154. nie zostawiaj mnie Święta Rito, potrzebuję pomocy


 155. Święta Rito, jesteś moją nadzieją. Te niepowodzenia mnie okropnie dołują,czuję się zle i tracę panowanie nad sobą niszcząc wszystko . Nie chcę tak aby się dzaiło, wspomóż mnie w walce z trudnościami oraz pomóż abym potrafiła wszystko pozytywnie pozaliczać. Dziękuję za łaski które dzięki Tobie otrzymałam, ale proszę , nie opuszczaj mnie i trwaj przy mnie. Moim celem jst to abym mogła pozdawać wszystko, ukończyć studia normalnie i abym mogła się spełniać w tym co jest moim marzeniem – pomagać dzięki tym studiom innym ludziom, ułatwiać im życiea także samej założyć rodzinę i pomóc mojej. Błagam Cię świeta Rto, pomóż mi.


 156. Święta Rito, jesteś moją nadzieją. Te niepowodzenia mnie okropnie dołują,czuję się zle i tracę panowanie nad sobą niszcząc wszystko . Nie chcę tak aby się dzaiło, wspomóż mnie w walce z trudnościami oraz pomóż abym potrafiła wszystko pozytywnie pozaliczać. Dziękuję za łaski które dzięki Tobie otrzymałam, ale proszę , nie opuszczaj mnie i trwaj przy mnie. Moim celem jst to abym mogła pozdawać wszystko, ukończyć studia normalnie i abym mogła się spełniać w tym co jest moim marzeniem – pomagać dzięki tym studiom innym ludziom, ułatwiać im życiea także samej założyć rodzinę i pomóc mojej. Błagam Cię świeta Rto, pomóż mi.


  • Droga Święta Rito, dziękuję za wysłuchanie próśb i proszę Cię nie opuszczaj mnie. Wstaw się za mną u Boga, abym mogła pomyślnie zdać wszystkie egzaminy i to co się za mną ciągnie – egzamin z matemetyki . Za wszelkie łaski które dla mnie ubłagałaś bardzo i dziękuje . Błagam Cię o pomoc


 157. Święta Rito. Pomóż proszę.


 158. Święta Rito z ubłaganiem proszę o zdanie egzaminu na prawo jazdy o łaskę Bożą i zdanie matury z dobrymi wynikami. Proszę o umocnienie w wierze. Bardzo dziękuję za wszelkie łaski i dobro.


 159. Święta Rito, czuwaj nade mną i pozwól mi wygrać sprawę sądową w Sądzie Pracy. Proszę Cię o wstawiennictwo u Boga, aby wysłał do mnie dobre Anioły, które mnie wesprą w tej sprawie. Tylko w Bogu nadzieja.


 160. Swieta Rito, prosze, aby msciwosc czlowieka o ktorym mysle nie dotknela mnie i mojej rodziny wiecej. Upros u Boga ochrone przed tym czlowiekiem i o nowego,dobrego,troskliwego i moralnego lekarza.


 161. Święta Rito,

  Błagam Cię byś wyprosiła u Boga by moja mama mimo choroby mogła długo jeszcze żyć.
  Pomóż mi znaleźć dobrą pracę, otul skrzydłem otuchy naszą rodzinę i wspieraj nas na duchu.. Błagam pomóż mi.


 162. Święta Rito proszę Cię o miłość i spokój w naszej rodzinie .


 163. Święta Rito błagam Cię o wstawiennictwo o Łaskę zdrowia dla mamy i taty, wesprzyj Nas swą siłą i pomóż w chwilach zwątpienia, umocnij naszą wiarę, pomóż nam przetrwać ciężkie chwile, dziękuję za Twoje wstawiennictwo


 164. Błagam Cię Św.Rito, daj mi siłę abym wytrwała w małżeństwie i abym nauczyła się nie odpowiadać na zaczepki męża. Błagam Cię odmień jego serce. Abym z pokorą przyjmowała jego wybuchy złości i agresji, jego przekleństwa i wyzwiska pod adresem moim i dzieci. Nie wiem jak długo jeszcze dam radę to wszystko znosić.


 165. Błagam Cie sw. Rito o łaske , o pomoc w mojej beznadziejnej sytuacji finansowej. Błagam Cie nie dla mnie ale dla mojego syna, który jeszcze mnie potrzebuje. Wiem, ze popełniłam wiele grzechów, ale błagam Cie wypros o łaske u Pana Boga dla mnie i mojego syna. On jest moim nawiekszym darem i najwiekszym grzechem, ale skoro Bog mi go dał, to chyba mi ten grzech wybaczył. Prosze abys wyprosiła u Pana Boga aby dalej mnie nie opuszcza, zeby pomógł mi bybrnąc z tej beznadziejnej styuacji, Prosze tez o uzdrowienie mojego brata i zdrowie dla mojego syna, dla mnie i moich bliskic. Amen


 166. Proszę o opiekę Bożą nad całą rodziną, uwolnienie z nałogów moich braci. O pomoc Ducha Świętego podczas podejmowanych decyzji.


 167. Swieta Rito, dziekuje Ci za wysluchane prosby. Nie opuszczaj nas, zostan juz przy nas na zawsze, pragne pokoju w rodzine naszej. Wysluchaj mej prosby prosze. Modle sie aby prosba moja zgodna byla z wola Boza. Rito wsaw sie za nami prosze. Grazyna


 168. Proszę Św. Rito o modlitwę i wstawiennictwo o łaskę dobrej pracy dla mojego syna.


 169. dziekuje Ci Sw. Rito za dotychczasowa pomoc


 170. Sw. Rito, bardzo Cie prosze o wstawiennictwo u Pana Jezusa I Matki Przenajswietszej oraz Sw. Jozefa o laske dobrej pracy w moim zawodzie.


 171. Kochana Święta Rito,już raz prosiłam Ciebie o pomoc w sprawach mojego bytu materialnego…dzisiaj już nie mam długu!Proszę Cię ponownie o pomoc!Mój brat ma problem zdrowotny,jest młody,ma troje dzieci …i jest załamany!Św.Rito,proszę Cię,wyproś dla nie go łaskę zdrowia,daj mu siłę i spokój potrzebny do pokonania choroby!Bardzo,bardzo Cię proszę,nie zapominaj o nim w swojej modlitwie za nas…zagubionych tutaj na Ziemi!W dalszym ciągu proszę Cię…opiekę,chroń i broń mnie przed złymi ludźmi!


 172. Świeta Rito proszę cie o cud uzdrowienia poczętego dziecka aby urodziło się zdrowe wbrew opini lekarzy którzy nie dają mu szans na normalne życie


 173. Święta Rito , Ty wiesz o co proszę. Pomóż mi ,proszę.


 174. Święta Rito błagam aby mojemu dobremu mężowi przyznano emeryturę pomostową aby zmiękły serca urzędniczek w Zus w Sosnowcu bo zaporowość przepisów ustanowionych przez rzadząch jest absurdalna.Tylko ich dobra wola może to zmienći będziemy mieli za co żyć.


 175. Święta Rito, spraw aby udało mi się szczęśliwe dopełnić formalności i obronić się w styczniu bieżącego roku


 176. Sw.Rita zawsze wysłucha i pomoże .Juz kilka razy blagałam o pomoc i zawsze mi pomogła.Dlatego pragnę aby o jej dobroci dowiedzieli sie wszyscy ktorzy tej pomocy potrzebuja i o nia prosza


  • Ja rowniez wielokrotnie doswiadczylam Jej wstawiennictwa i wszedzie gdzie tylko moge o tym rozglaszam. Nie wstydze sie tego ze wierze w Boga ze sie modle i dziekuje Panu Bogu za kazdy dzien nawet ten bardzo przykry.


 177. Święto Rito proszę Ciebie o moją rodzinę dopomóż nam znajść wzajemoporozumienie, nawróć męża i bardzo proszę żeby mąż nigdy na nikogo nie podnosił ręki, daj nam spokój i wytrwałść


 178. Święta Rito, proszę Cię o mnie i Andrzeja. Pomóż nam być razem, nie pozwól nam się minąć. Daj nam miłość, mądrość, siłę i zaufanie.


 179. Sw.Rito,
  Musisz byc wielka,skoro pomagasz tylu ludziom..pragne dolaczyc do grona wielbiacych Cie. Nadchodzi koniec roku i tak marze by w nowym zaczal sie dobry czas dla mojej rodziny oraz mnie.
  Blagam o to by moja mama dlugo zyla i doczekala wnuka a takze nie cierpiala w chorobie.
  Prosze Cie by moj brat wrocil duchem do swojej rodziny,a ta wybaczyla mu cierpienia i kazdy byl szczesliwy.
  Dziekuje Ci za wspanialego mezczyzne u mego boku, bysmy razem sie szanowali i ufali sobie a Bog obdarzyl nas zdrowym dzieciaczkiem.
  Prosze takze o pomyslne ulozenie spraw dla Oli.
  Dla mnie samej Rito wyblagaj sile i zdrowie bym nadal mogla pomagac Bogu,a na poczatku roku bym znalazla prace w zawodzie,by moj tato w niebie byl ze mnie dumny.
  Przepraszam jesli prosze o wiele I wierze ze mi pomozesz.


 180. Święta Rito!!! błagam niech moja gehenna z Przemkiem się zakończy!!!! ALBO MIŁOŚĆ ALBO ROZSTANIE!!!! nie wytrzymam tego dłużej.


 181. Św. Rito módl się o moje zdrowie! Amen


 182. Święta Rito pomóż mi proszę ułożyć moje życie osobiste, wskaż najlepszą drogę, do rozwiązania trudnej sytuacji. Dodaj mi sił odwagi i mądrości. Błagam o pomoc
  K


 183. Święta Rito proszę Cię z całego serca.Wstaw się za mną do Pana Boga aby uprosić mi łaskę której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorąco proszę.Spraw proszę aby Rafał do mnie wrócił i kochał mnie już zawsze.Bardzo go kocham i nie wyobrażam sobie życia bez niego.Proszę Cię Święta Rito pomóż mi.


 184. Sw.Rito upros u Boga naszego dar nawrocenia dla chlopaka ktorego kocham,aby stal sie dobrym czlowiekiem,przestal klamac,zdradzac,zrozumial ile dla niego poswiecilam I zaczal zyc jak Bog przykazal.Pomoz mi zwalczyc zlo ktore go opetaloJa sama juz nie daje z tym rady.Wez mnie pod swoja opieke .


 185. Święta Rito błagam Cię o pozytywne zakończenie przykrej sprawy mojego syna .Tomasza proszę Cię o pomoc w znalezieniu pracy dla niego


 186. Święta Rito błagam o wstawiennictwo u Pana Naszego żeby żona Anna mi przebaczyła za to że ja okłamałem i uratuj nasze małżeństwo .
  Darek


 187. Święta Rito,

  proszę Cię o dobrego męża i ojca dla mego przyszłego męża. Sama wiesz jak wygląda serce Tomka. Nie wiem czy mam mu zaufać, Nie chcę ranić Pawła, którego nie wiem czy będę potrafiła obdarzyć uczuciem na jaki zasługuje.
  Tomek nadal czeka, przestał pić, ale przez 4 lata nie potrafił się zmienić. Teraz deklaruje, że się zmienił i nie piję.
  Święta Rito proszę Cie o pomoc w podjęciu odpowiedniej decyzji życiowej.
  Święta Rito masz wgląd w serce Tomka. Czy mam mu zaufać czy on naprawdę się zmienił czy on potrafi się zmienić?

  Święta Rito jest to dla mnie beznadziejna sprawa i trudna. Chciałabym mu wierzyć, ale nie wiem czy takie ryzyko mam ponosić. Ty wiesz, że wiąże się to ze zmianą pracy i wszystkiego w moim życiu.
  Ewa


 188. Święta Rito błagam Cię jesteś moją nadzieją uratuj moje małżeństwo, wstaw się u Pana Naszego niech okaże mi miłosierdzie . Ty wiesz jak jest mi ciężko i jemu , niech nasze drog znow sie zejda i zaufajmy sobie ponownie . Prosze Cie ukochana Święta Rito. Pomóż mi , b ędę Ci wdzięczna do końca życia !!! Amen


 189. Święta Rito, proszę Cię pomóż mi przetrwać dzisiejszy dzień i zmierzyć się z problemami.


 190. nieustająco, ciągle proszę o wstawiennictwo i łaskę Boga, żeby było, żeby był Krzysiek, żebyśmy mogli być raezm szczęśliwi.


 191. Swięta Rito proszę o zdrowie dla Pauliny


 192. Św. Rito błagam Cię, wstaw się za mnie do Pana Boga abym doświadczyła MACIERZYŃSTWA


 193. Świeta Rito proszę Cię o wysłuchanie moich modlitw do Ciebie i za wstawiennictwem Jezusa Chrystusa i Matce Niebieskiej dopoogli mi w jutrzejszym egzaminie na prawo jazdy.


 194. Święta Rito proszę CIĘ uproś mi u PANA laskę :
  – o dar szczerej rozmowy,
  – o „przemycie oczu”, abyśmy spojrzeli na siebie oczami Twojej miłości, która „nie pamięta złego” i „we wszystkim pokłada nadzieję”,
  – o odkrycie – pośród mnóstwa różnic – tego dobra, które nas łączy, wokół którego można coś zbudować (zgodnie z radą Apostoła: zło dobrem zwyciężaj),
  – o wyjaśnienie i wybaczenie dawnych urazów, o uzdrowienie ran i wszystkiego, co chore, o uwolnienie od nałogów i złych nawyków.
  BOGU NIECH BĘDĄ DZIĘKI ZA TE ŁASKI KTÓRE OTRZYMUJĘ KAŻDEGO DNIA


  • Sw,Rito ,wstaw się za mną do Boga nie mogę znalesc sobie miejsca , proszę o pomyślne rozwiązanie swojej sprawy ,jeszce nigdy tak się nie bałam całe moje życie zależy od tego ,błagam ,módl się za mnie ,bardzo tego potrzebuje Amen.


  • Święta Rito uproś u Boga łaskę wzajemnej miłości między Tomaszem i Dorotą, zgodę, szczerość, wzajemne zaufanie , dar spotkania i rozmowy. Jeśli taka wola Boża niech Tomek i Dorota będą razem i za dzięki Twojej łasce zostaną małżeństwem.


  • Święta Rito,

   wiem jak wstyd mi Ciebie prosić znów o to samo, ale błagam Cię, aby to co pokazał dziś test było prawdą. Tylko to i nic innego. Błagam Święta o Święta i proszę przebacz! Ty znasz moje położenie.


  • Dziękuję ci św. Rito za wszystko co od ciebie otrzymałam.Proszę cię o zdrowie dla całej mej rodziny oraz o prawdziwych nowych przyjaciół.


  • Dzięki ci święta Rito za okazaną łaskę,, proszę cię aby mama była zdrowa.


  • Aby to był fałszywy alarm,aby mamie nic nie dolegało.


  • Św. Rito tylko w Tobie pozostała mi nadzieja. Uproś u PANA NASZEGO aby w sercu mojego Jarka rozpaliła się na nowo Miłość do mnie i aby już nigdy nie wygasła. Odnalazłam go po wielu latach gdy oboje już wiele przeszliśmy.Błagam Cię niech wróci do mnie i abyśmy zaczęli wszystko od nowa. Niech oboje sobie wszystko wybaczymy. ŻYCIE BEZ MIŁOŚCI NIE MA SENSU.TO JEST MÓJ NAJWIĘKSZY ODNALEZIONY SKARB. NIE DAJĘ JUŻ RADY BŁAGAM POMÓŻ MI TAK BARDZO CI UFAM I WIERZE W TWOJĄ MOC. TO DZIĘKI TOBIE ŚW RITO GO ODNALAZŁAM A TERA BŁAGAM NIECH WRÓCI DO MNIE. Zawsze wierna Ania


  • swieta ryto prosze o pomoc w mojej beznadziejbej sprawie .Blagam o wstawienictwo.zrospaczona matka


  • Św Rito wstaw sie u Pana za moimi prośbami. Abym osiągnął w życiu to co zamierzam. Prosze aby nie byla to tak trudna droga jak dotychczas. Prosze aby moje studia i wszystkie egzaminy poszly do pszodu. Abym nie musial uczyć sie drugi raz na ten sam przedmiot. Abym mógł cieszyć sie prostszy m życiem i zeby nie kosztowało mnie to tyle nerwów. Wstaw sie xa mną za pgp i kpa. Amen


  • Święta Rito , proszę Cię wstaw się za mnie u Pana naszego żeby pomógł mi zdac bardzo ważny dla mnie egzamin i aby osoba na której bardzo mi zależy zrozumiała co zrobiła i zmieniła swoje zachowanie. Pomóż mi i wstaw sie za mną do Pana naszego , proszę cię..


 195. w dniu 16 grudnia 2013 @ 6:27 pm | Odpowiedz zrozpaczona - szukająca iskierki nadzieii

  Święta Rito pomóż, uratuj moj małżeństwo, uchroń przed rozpadem moją rodzinę. Wesprzyj mnie…


 196. Święta Rito, bardzo bardzo Cię proszę wstaw się za mnie u Pana Boga Najwyższego, aby pomógł mi z matematyką, już kilka lat nie daję sobie z nią rady, po nocach ciężko mi jest przez nią zasnąć, ponieważ moje oceny, są niepokojące, aż oczy zalewają łzy, moja nauczycielka nie jest wyrozumiała w tej sytuacji, bardzo się martwie, żeby mieć pozytywną ocenę. Błagam Cię o spełnienie mojej prośby.


 197. Święta Rito, Proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Naszego, aby odmieniło się serce mojego Taty, proszę o ratowanie zdrowia mojej Mamy i nadzieję, na ułożenie się drogi mojego życia.


 198. Święta Rito błagam Cię o pomoc dla mojego brata. Odmień jego życie i spraw aby wyzdrowiał i mógł być szczęśliwy.


 199. Święta Rito błagam Cię o wstawienie się do Pana Boga żeby nam zmienili tą kobietę i żeby w tym roku szkolnym powróciła do nas osoba na której mi tak załeży i za która tak tęsknie..


 200. Św. Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Naszego żeby niepewne jutro przerodziło się w pewne, zarówno w sprawach zawodowych, jak i prywatnych. Proszę Cię o moc wytrwania i siły, żebym pokonała wszystkie trudności stojące mi na drodze. Miej w opiece całą moją Rodzin .Błagam cię święta Rito wstaw się za mną do Pana Boga oto żeby Mateuszek się odnalazł i wrócił szcześliwie do domu do swojej rodziny Błagamy cię mocno .


 201. św Rito,mój stan zdrowia pogarsza się popadam w depresje…z każdym dniem wątpie że kogokolwiek obchodzę,że nikt już nie słyszy moich modlitw,życie wydaje mi sie beznadziejne mimo iż mam kochanego męza i 2 cudowne zdrowe dziewczynki,nie potrafimy jednak od roku znależc pracy…brak spełniania się zawodowo i finansowo doprowadza iż nie mam sił na kolejny dzień,i zastanawianie się co mam włożyc do garnka,zaczynają kłótnie i złości zagladać nam do domu,wraz z niczego nie rozumiejąca tesciowa skupiającą się na rzeczach kompletnie dla nas w tej chwili nie istotne…pomóz nam zmienić to nasze zachmurzone życie,niech kazdy dzień daje nam radośc,byśmy mogli sie nim i sobą wkońcu cieszyć,byśmy zaczęli żyć…a teściowa by zrozumiałą że ważne jest to co my powiemy a nie ludzie.Pomóż prosze byśmy nie zwariowali…


  • Sw. Rito dziekuje za wszystkie do tej pory otrzymane laski.prosze cię o zdrowie dla naszej już czteroletniej córki.Zaopiekuj sie naszym utraconych wskutek poronienia dzieckiem. Daj nam sile i cierpliwosc w wychowaniu naszej coreczki.Pomoz mężowi w obronie doktoratu jak rownież proszę Cię o pozytywna ocenę mojego doktoratu i jego obronę w najbliższym czasie. Daj nam obojgu satysfakcję z pracy ktora wykonujemy.


  • njiij…czy mogę podarować Wam jakiś skomny prezent na nadchodzące Święta? Nie chciałabym nim urazić jedynie wywołać taki malutki uśmech przy wigilijnym stole.Jeżeli zgadza się pani na to proszę o podanie adresu
   Pozdrawiam


 202. święta Rito błagam Cię o pomoc i wstawiennictwo podczas jutrzejszego sprawdzianu z matematyki. proszę pomóż mi, bo moja sytuacja nie jest ciekawa. Wierzę, że wstawisz się u Boga za mną i zostanę wysłuchany. Twój pokorny sługa


 203. Św. Rito proszę pomóż mi w mej trwodze aby AD zrozumiała, poukładała swoje trwogi i problemy i wróciła do mnie gdyż nie potrafię być szczęśliwy bez niej


 204. Sw Rito prosze spraw ,blagamy o cud zebysmy doczekali sie malenstwa


 205. Św. Rito proszę cię o wstawiennictwo u Boga w sprawie trudnej sytuacji w rodzinie, problemach w szkole i pomoc w rozwiązaniu problemów których narobiłem innym osobom . Miej w opiece wszystkich, którzy się do ciebie uciekamy . <


 206. w dniu 11 grudnia 2013 @ 11:51 am | Odpowiedz kochająca siostra

  Św. Rito ponad życie błagam o wstawiennictwo u Pana Najwyższego i całym sercem proszę o wrócenie zdrowia umierającemu bratu,którego żyjący w nim nowotwór zabija ale i nas,którzy każdego dnia musimy patrzeć na jego ciężką walkę z rakiem, nie dającą najmniejszych efektów odbierając i nam nadzieję z bezradności jaką czujemy wobec niego i całej sytuacji, która spadła na nas jak grom z jasnego nie ma i odebrała nadzieje na lepsze jutro ,na odrobinę szczęścia jakiej nie zaznaliśmy od dawna,żyjąc z dnia na dzień,gdzie każdy z nich może być ostatni.Niczego bardziej nie pragnę jak jego zdrowia i o nic więcej nie proszę jak o nie. Św. Rito mniej w opiece moją rodzinę a w szczególności brata spraw by za Twoim wstawiennictwem los naszej rodziny się odwrócił i znów zaświeciło dla nas słońce….Bóg zapłać za wszystko


 207. Proszę Cię Święta Rito o wstawiennictwo u Najwyższego Pana Boga aby sprawy zawodowe unormowały się w końcu roku. Proszę Cię abym w kwestiach zawodowych w przyszłym roku osiągnęła spokój. Miej całą Moją Rodzinę w opiece. Proszę wspomóż moją intencję w której odmawiam Nowennę Pompejańską .Pomóż mi w niej wytrwać


  • Moja nadziejo. Proszę o wsparcie w staraniach o pracę mojego męża bardzo dobrze bym chciała abyś mu pomogła. W Tobie mam nadzieję.


 208. Św.Rito proszę Cię niech ta nieuczciwa firma windykacyjna z Częstochowy znajdzie legalne źródło dochodu i przestanie nękać mnie i inne ofiary w internecie, zastraszać, grozić a weźmie się za normalną pracę.


 209. Wczoraj byłam w beznadziejnym stanie, miałam straszną depresję płakałam cały dzień i tysiące złych myśli kłębiło się w mojej głowie. Rozmawiałam z Panią z telefonu zaufania ale to nic nie pomogło , zaczęłam szukać w internecie jakiejś modlitwy w stanie depresji. Natknęłam się na modlitwę do Św.Rity. Przeczytałam ją z wiarą chyba z 10 razy i poczułam się lepiej, przestałam się bać w moim sercu zapanował spokój a natrętne myśli jakby odeszły gdzies dalej.Dziś rano miałam jeszcze natrętne myśli ale wykonałam telefon którego się tak bardzo bałam (zawaliłam sprawę i obawiałam się ,że cała sytuacja źle się dla mnie skończy) okazało się ,że wszystko jest w porządku.Pojechałam do kościoła Sw.Katarzyny pomodlić się przed Św.Ritą niestety kościół był zamknięty ale UWIERZCIE NIEDOWIARKI, TA MODLITWA I WIARA W NIĄ POMAGA!!!!!!Dziękuję Ci Św.Rito i Boże Wszechmogący


 210. Św. Rito Proszę Cię o to By Kasia do mnie wróciła , by zrozumiała , że jest dla mnie wszystkim . . Proszę o wstawiennictwo u Pana Boga . Proszę Cie byś sprawiła , by zrozumiała , że źle zrobiła . Spraw by miłość do mnie zaczeła znów w niej się tlić i by wróciła byśmy mogli zawrzeć związek małżenski .


 211. Święta Rito z całego serca modlę się o zdrowie mojej mamy. Oddałabym wiele aby wyzdrowiała i mogła ze spokojem czekać na narodziny wnuczki. Dlatego błagam o pomoc i wstawiennictwo. Pomóż mi uprosić Pana o łaskę uzdrowienia mamusi.


 212. Sw.Rito prosze cie o pomoc w moim zyciu, o wyproszenie lask ktore sa mi potrzebne abym mogla zalozyc rodzine
  I pomoc dla mojego chlopaka w ciezkiej sprawie ktory potrzebuje twojej pomocy


 213. Św. Rito Proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Naszego,żeby mnie wysłuchał i pomógł w odzyskaniu żony,i żeby pomógł mi się to wszystko ogarnac. Jeśli się juz nie da to miejcie Elene w Swej opiece,zeby jej sie nic złego nie działo.


 214. w dniu 5 grudnia 2013 @ 5:54 pm | Odpowiedz Tomasz Warzeszak

  Św. Rito proszę cię o pozytywne zdanie jutrzejszego egzaminu na prawo jazdy. Miej w opiece całą mą rodzinę znajomych i bliskich 🙂


 215. Święta Rito uniżenie błagam Cie i proszę wesprzyj mnie swym wstawiennictwem. Pragnę abyśmy wraz z mężem zaczęli wierzyć w to że nasze kłopoty finansowe się skończą, abyśmy myśleli pozytywnie. Chcemy nauczyć się oszczędzać, żyć bez obaw o dzień kolejny. Amen


 216. Kochana św. Rito proszę wysłuchaj moich próśb i dopomóż mi w życiu. Proszę nie zostawiaj mnie.


 217. 🙂


 218. Święta Rito, proszę Cię o pomyślne rozwiązanie sprawy związanej z poważną stratą finansową jaką poniosłem przez własną lekkomyślność. Jedyna nadzieja w Twoim wstawiennictwie do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Św. Maryi Dziewicy.


 219. O Święta Rito ! Wierze w ciebie i wiem że przynajmniej spróbujesz mi pomóc modlę się do ciebie co noc a w myślach staram się mówić do ciebie co dzień .Ja naprawdę potrzebuje twojej pomocy i dziękuje Bogu ze pomógł mi cię odnaleźć. Amen


 220. Św. Rito błagam pomóż mojej Córce ażeby wreszcie otrzymała pracę.Proszę o opiekę dla całej mojej Rodziny.


 221. święta Rito….nadziejo na lepsze jutro… o którym przez pomoc i oddanie w ciężkiej chorobie osobie która w końcowych dniach na ziemi potraktowała mnie jak obcą… kłamiąc i matacząc zapominając o czynach o których zapominać jest grzechem…..zapomniałam….zaniedbując osoby które cierpliwie czekały na moją uwagę a które tak bardzo mnie kochają…..mimo wszystko wyproś prosze łaski u naszego Pana dla tej osoby ponieważ ona nie wie co czyni…miej ją w swojej opiece ….a mi i mojemu dziecku zabierz proszę ten okropny strach przed jutrem i kolejnym dniem..niech w naszym życiu zagości w końcu zasłużone dla nas szczęście skromne ale nasze wyczekane i upragnione..dopomóż mi BŁAGAM wytrzymać ten ciężki dla mnie okres nie zasłużonego bólu i niesprawiedliwości która nas spotkała..oświeć prosze osoby które nas krzywdzą i obdarz mnie łaska wybaczenia tym którym wybaczone być nie powinno…w twoje ręce oddaje drogę i los mój i mojego dziecka…..amen


 222. Św. Rito proszę Cię o to aby mój narzeczony miał dla mnie duży szacunek,okazywał dużo miłości i wierności. Aby nasze dziecko urodziło się zdrowe i cudowne. Miej w opiece nasze rodziny i nasz związek. Amen.


 223. Święta Rito, proszę Cię, by trwająca operacja mojej Mamy się powiodła, tak jak pierwsza, która choć ciężka, za Twoim wstawiennictwem udała się i Bóg zechciał wysłuchać moich błagań. Niech Mama już będzie zdrowa. Amen


 224. świeta Rito, prosze wstaw sie za mna do Pana Boga najwyzszego, abym dzis zdala moj egzamin na prawo jazdy. Jest to dla mnie bardzo wazne. Dlatego blagam Cie o wstawiennictwo..


 225. święta Rito….nadziejo na lepsze jutro… o którym przez pomoc i oddanie w ciężkiej chorobie osobie która w końcowych dniach na ziemi potraktowała mnie jak obcą… kłamiąc i matacząc zapominając o czynach o których zapominać jest grzechem…..zapomniałam….zaniedbując osoby które cierpliwie czekały na moją uwagę a które tak bardzo mnie kochają…..mimo wszystko wyproś prosze łaski u naszego Pana dla tej osoby ponieważ ona nie wie co czyni…miej ją w swojej opiece ….a mi i mojemu dziecku zabierz proszę ten okropny strach przed jutrem i kolejnym dniem..niech w naszym życiu zagości w końcu zasłużone dla nas szczęście skromne ale nasze wyczekane i upragnione..dopomóż mi BŁAGAM wytrzymać ten ciężki dla mnie okres nie zasłużonego bólu i niesprawiedliwości która nas spotkała..oświeć prosze osoby które nas krzywdzą i obdarz mnie łaska wybaczenia tym którym wybaczone być nie powinno…w twoje ręce oddaje drogę i los mój i mojego dziecka…..amen


 226. Prosze o wstawiennictwo aby Angela wrocila i zrozumiala, i sie zmienila oraz abym poczul jej milosć i nasz zwiazek umacnial sie w Tobie Panie.


 227. Św Rito proszę Cię gorąco o pomoc w pisaniu Pracy doktorskiej. Dodaj mi sił abym przezwyciężyła trudności jakie mnie napotykają. Pomóż mi w zdaniu egzaminów, spraw aby moja praca została w końcu zaakceptowana przez moich promotorów. Pomóż mi również w ułożeniu sobie życia: znalezieniu pracy i o to aby mój przyjaciel chciał ze mną założyć prawdziwą kochającą rodzinę i aby dostrzegł jak bardzo jest dla mnie ważny


 228. Św. Rito proszę Cie kolejny raz….. wtedy nie zawiodłam się. Moje prośby i błagania zostały wysłuchane. Za co z całego serca cały czas dziękuję. Amen


 229. Św. Rito błagam Cię o łaskę zdrowia. Miej mnie w opiece.


 230. Św. Rito Proszę Cie o pomoc w zdaniu egzaminów.


 231. Święta Rito dziękuje za wsparcie w chorobie nowotworowej mojego męża i proszę o wstawiennictwo do Pana Boga o uzdrowienie fizyczne Marka, uratowanie wzroku. Bóg zapłać. Ewa


 232. Św.Rito proszę Cię o powrót mojego chłopaka do mnie.


 233. Św.Rito poszę cię o zdrowie dla moich rodziców dla taty który jutro ma zabieg żeby wszystko się dobrze skończyło i zabieg się udał i tata wyzdrowiał.,proszę też.o siły i zdrowie dla mamy.


 234. Św.Rito z całego serca dziękuje Ci za to że ,jestem w ciąży , proszę Cie o siłę i zdrowy rozwój mojego nie narodzonego dzieciątka…


 235. św.Rito prosze Cie o uzdrowienie z depresji abym popatrzyła na świat oczami szczęśliwego człowieka. Prosze Cie wysłuchaj mojej prośby o zdrową ciąże.Miej mnie w swojej opiece….
  K.


 236. Św Rito dziękuję za to, że mój piesek czuje sięj już lepiej i proszę o dalsze wstawiennictwo w wiadomej Bogu intencji.Bóg zapłać


 237. św. Rito uzdrów Cipusia, żeby jeszcze długo i w zdrowiu żył. Uzdrów Go, proszę. Żeby mu się poprawiało. Żeby zaczął jeść, wróciła mu werwa. Uzdrów, proszę, żeby przeżył.


 238. Święta Rito odmień moje życie ,spraw abym wkońcu zaczęła życ spokojnie i była wkońcu szczęśliwa i nie musiała się martwić o rzeczy dnia codziennego…..miej w opiece moją mame siostre mnie i moje córki


 239. Święta Rito patronko od spraw beznadziejnych błagam Cię o pomyślne zdanie egzaminów na trudnych studiach i dalsze błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla córki.Miej w opiece całą naszą rodzinę


 240. Święta Rito błagam spraw aby Michał spotkał się ze mną. Wysłuchaj mojej prośby. Proszę aby Michał mnie pokochał i abyśmy byli razem. Pomóż mi być z nim. Daj mi nadzieję i szczęście.
  Kamila.


 241. Św Rito proszę o zdrowie dla mego pieska. Kochamy go i nie chcemy,aby coś mu się stało.Bóg Zapłać


 242. Święta Rito proszę Cię o wysłuchanie mojej prośby pomóż mi zajść w upragnioną ciąże


 243. Św. Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Naszego żebYM JUTRO ZDAŁA EGZAMIN NA PRAWO JAZDY


 244. Św. Rito wstaw się do Najwyższego Boga w sprawie nawrócenia moich bliskich, uwolnienie od zła ,przerwanie klątw pokoleniowych.Ty jesteś moją nadzieją ,patronką spraw trudnych .Amen.


 245. o Św. Rito proszę Cie o wstawiennictwo u Boga żebym zdała egzamin na prawo jazdy. Nie wiem dlaczego, ale cały czas mi się nie udaje. Chciałabym mieć go już za sobą i tam nie wracać. Proszę o łaskę Ducha Świętego by przeprowadził mnie przez najbliższy egzamin i pomógł mi uzyskać wynik pozytywny. W Tobie jedyna nadzieja…


 246. Kochana św. Rito prosze Cie o pomoc w wysłuchaniu łaski abym została mamą i urodziła zdrowe dzieciątko bez żadnych komplikacji.
  Św.Rito prosze Cie -moje pierwsze dziescko jest wymodlone i za otrzymanie tej łaski bardzo dziękuję.Prosze Cie o rodzeństwo dla mojej córeczki.
  Dziękuje Ci za przemianę mojego męża ze stał sie bardziej czuły,wrażliwy i tak jest moedzy nami fajnie.Brakuje nam drugiedo dziecka abysmy poczuli że jesteśmy rodzina spęłnioną.Jestes patronką sparw trudnych i beznadziejnych – Miej mnie wswojej opiece- Ufam Tobie Jezu !!!


 247. Święta Rito, proszę Cię o łaskę zgody wśród członków naszego stowarzyszenia, spraw by osoby prowadzące zakulisowe rozgrywki, intrygi i podjudzające jednych na drugich opamiętały się i zaczęły działac na rzecz celu, który przyświecał powstaniu tego ruchu społecznego. Uciekam się do Twojego wstawiennictwa Św. Rito, bo grozi nam rozpad i zniweczenie wspólnej pracy.
  Amen


 248. Święta Rito, błagam o wstawiennictwo w mojej sprawie. Proszę o dobre wyniki badań i dar uzdrowienia dla mojego przyjaciela Łukasza. Wierzę z całego serca, że moje prośby będą wysłuchane. Dziękuję za wszystkie iskierki nadziei, które już otrzymałam. Proszę o pomoc. Amen


 249. Sw Rito juz raz mi pomoglas ,teraz znowu blagam Cie o wstawiennictwo za moja prosba …spraw ,abym zaszla w ciaze i urodzila upragnione ,zdrowe dziecko ….tylko o tym marze ….wez w opieke cala moja rodzine ,daj nam wszystkim duzo zdrowia …


 250. O Święta Rito bardzo Cię proszę o pomoc , bym za Twoim wstawiennictwem otrzymała łaskę od Boga i żebym więcej zarabiała , żebym wyszła z długów.


 251. Św, Rito,proszę Cię o wstawiennictwo u Pana naszego Jezusa Chrystusa za moją córką w wiadomych sprawach,miej w opiece całą moją rodzinę ,módl się za nami grzesznymi…


 252. św. Rito, dziękuję Ci,że za wyproszenie łaski powrotu do zdrowia mojego Taty, choć lekarze nie dawali mu szans. Proszę Cię dziś o wyproszenie łask u Pana Naszego, by mojemu chłopakowi i mi udało się znaleźć pracę i móc założyć rodzinę.


 253. Święta Rito, proszę wstaw się za mnie u Boga o szczęście w narzeczeństwie i przyszłym związku małżeńskim. O to, aby moja druga połówka widziała we mnie bliskiego człowieka a nie problem, aby nie była zawistna i nie podejmowała decyzji nie biorąc pod uwagę zdania innych oraz ich uczuć.


 254. Kochana św. Rito! Błagam Cię o łaskę zdrowia dla Ukochanej mojego syna, Agaty, która niedawno dzieckiem jeszcze była, a która od ponad roku żyje w nieustannym cierpieniu z powodu choroby nowotworowej. Jednocześnie studiuje,pracuje i jest przykładem niezwykłej i nadludzkiej odwagi. Jest jedynym, najukochańszym dzieckiem swoich rodziców, którzy strasznie cierpią, czując się bezsilnie patrząc,jak bardzo cierpi.Cała rodzina oddaliła się od Boga,a ich sytuacja życiowa jest nietypowa i skomplikowana. Jeżeli to możliwe,uproś także ich nawrócenie,a ja obiecuję wspierać ich w tym.


 255. Św. Rito proszę Cię o szczęśliwe rozwiązanie naszego problemu który sprawia mi i Madzii ogromny ból. Proszę Cię wspomoż nasze prośby u Boga. Wspomoż również inne osoby które poprzez ta stronę wnoszą prośby.


 256. Święta Rito proszę o wstawiennictwo u Jezusa Chrystusa Pana Naszego Jedynego o łaskę uzdrowienia mojego męża Marka,uratowanie wzroku,
  oby nerw wzrokowy zregenerował się i odzyskał pełne pole widzenia.
  Bóg zapłać. Ewa


 257. św. Rito pomóż mi rozwiązać moje sprawy zawodowe, proszę Cię wstaw się za mnie u Pana Boga. Proszę o błogosławieństwo dla moich córek i mojego męża. Miej w opiece moją Rodzinę.


 258. Św. Rito…prosze Cię pomoz uratowac nam nasze malzenstwo, pomoz usunac nam przeciwnosci z naszej drogi, dodaj sily mojemu mezowi i pomoz oddzyskac wiare.


 259. Św. Rito daj mi dziś odwagę i pomóż mi


 260. św.Rito bardzo proszę wstaw się u Boga za mnie i uproś łaskę o którą proszę o moje upragnione dziecko!Proszę!


 261. Jezu Ty wiesz co kryje moje serce… Ty wiesz co sprawia mu ból a co daje radość… wiem popełniłam błąd… chciałam pomóc Monice i jej rodzinie a wyszło jak wyszło… chciałam dobrze a wyszło że nie liczę się z Monika… nie wiem jak Cię prosić o wsparcie w naprawieniu błędu, w odzyskaniu przyjaźni z Monika… Co robić? Sw. Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Naszego Pana abym wiedziała jak postępować, co robić żeby znów było jak dawniej… jak odzyskać Monikę… Jezu pomóż mi!


 262. Święta Rito, proszę wyjednaj mi łaskę pracy, bym nie zawiodła tych, za których jestem odpowiedzialna i sama mogła żyć.
  I proszę o powrót miłości, dobrej miłości, której iskierkę już wczoraj dostałam, dzięki Twemu wstawiennictwu i dobroci Matki Nieustającej Pomocy.


 263. e.
  Swieta Rito prosze o pomoc w uzdrowieniu malzenstwa. pomoz nam ponownie zblizyc sie do siebie i odbudowac milosc i wzajemny szacunek. sytuacja jest beznadziejna ale wierze w Twoja pomoc i wsparcie. Wiem, ze prosze o wiele, ale miej rowniez w opiece moich cudownych rodzicow, spraw aby byli jak najdluzej zdrowi. Modle sie do Ciebie Swieta Rito. Prosze nie opuszczaj mnie w tych trudnych chwilach.


 264. w dniu 13 listopada 2013 @ 9:55 pm | Odpowiedz Szukająca prawdziwej miłości

  Święta Rito błagam Cię abyś pomogła mi w Tobie moja jedyna nadzieja ponieważ jesteś patronką od spraw beznadziejnych .


 265. Święta Rito błagam Cię o wstawiennictwo u Pana Boga w sprawie mojego wyniku badania histopatologicznego. Nie proszę o zdrowie, bo wiem, ze jestem chora, ale błagam, by nie była to nieuleczalna cieżka choroba, blagam, by była to druga wersja, którą podejrzewają lekarze – choroba przewlekła ale uleczalna i nie śmiertelna. Proszę Boże, jutro mam ten wynik, błagam św. Rito – wstaw się za mną u Pana…


 266. SW.RITO!!!!!!Blagam Cie o dobre wyniki z badan dla mojej siostry!wierze ze mi pomozesz!!!DZiekuje!


 267. Św. Rito, z całego serca błagam Cię o wstawiennictwo u Naszego Pana, o cud nawrócenia dla mojego męża, o jego szczęśliwy powrót do domu jako męża i ojca, o powrót zgody, miłości, bliskości i zaufania w naszej rodzinie. O siły dla mnie, Boże prowadzenie, dary Ducha Św. i wytrwałość. O Boże błogosławieństwo dla męża i naszych małych dzieci. O uzdrowienie naszych poranionych serc i łaskę wzajemnego przebaczenia. Św. Rito, pokornie proszę wstaw się za naszą rodziną w tym trudnym czasie. Po ludzku sytuacja wygląda beznadziejnie, ale Pan wszystko może. Św. Rito, wysłuchaj mnie.


 268. Św. Rito, proszę Cię abyś wstawiła się z mną do Boga aby sprawił, żeby F. do mnie wrócił. Marzę o szczęśliwym życiu z nim, aby mnie szanował, bronił, był ze mnie dumny i kochał tak samo jak ja go kocham. To jest jedyna rzecz, która może uczynić mnie szcześliwą. Więdnę bez niego i już nie mam sama na nic wpływu. Niech jego serce zmięknie i niech odrodzić się ta iskra, która kiedyś między nami była. Będę dobrą osobą, będe się kontrolować, będę dawać siebie innym. Czuję, że bez niego moje życie nie ma sensu. Tak bardzo chcialabym poczuc jego wsparcie i miłość. Jestem bardzo nieszcześliwa i samotna. Proszę wstaw się za mną i poproś o jeszcze jedną szansę.


 269. Święta Rito, zwracam się do Ciebie z gorącą prośbą o pomoc w rozwiązaniu problemów, jakie mam w pracy. Bardzo męczy mnie obecna sytuacja. Nie potrafię myśleć o niczym innym, ciągle jestem zdenerwowana. Proszę o pomoc, ponieważ czuję się zupełnie bezradna.,


 270. Św.Rito ty jesteś tą która może mi pomóc błagam Cię nie tylko dla siebie ale i dla moich małych córeczek żeby moja rodzina znów była jednością jeszcze większą niż kiedykolwiek.Ufam Tobie i wiem że mi dopomożesz.


 271. Św. RIto błagam Cię, spraw aby nasz ksiądz stał się znowu tym fajnym księdzem.


 272. Prosze cie Swieta Rito o wtawinnictwo u Pana Boga o uzdrowienie moje corki i mojego syna porosze cie o laskie i blogoslawienstwo dla naszej rodziny. Blagam o zdrowie fizycz ne i psychiczne dla moich dzieci i sile dla mnie i mego meza w ich opiece


 273. Św. Rito dziękuję za zaliczenie !!! Dziękuję 🙂


 274. Dziękuję św Rito za wszystko co dla mnie uczyniłaś, dzięki Tobie przezwyciężyłąm tyle spraw które dla mnie zdawały się nieosiągalne. Proszę wspieraj mnie oraz całą rodzinę ,szczególnie proszę o zdrowie dla mamy. Dziękuję


 275. Święta Rito proszę o wstawiennictwo u Pana naszego i pomóż córce przewrócić wiarę miej ją w opiece Bożej i Błogosław


 276. Święta Rito spraw trudnych i beznadziejnych proszę Cie o wstawiennictwo u Pana i pomoc w pojednaniu córki z nami i rodzinny chłopaka i doprować do dobrego rozwiązania dla nas wszystkich. Daj mi siłę do pracy i pobytu w domu aby nie doszło do konfliktu, o to Cię proszę . Jestem już zmęczona tą sytuacją.


 277. Św.Rito proszę Cię o modlitwę do Pana Naszego aby w mojej rodzinie była wiara,miłość, szczęście każdego dnia naszego życia.Proszę pomóż rozwiązać moje problemy, liczę na Twoją pomoc Św.Rito i wierzę że mi pomożesz.


  • Dziękuje Święta Rito za zdaną maturę mojej córki.I proszę o dalsze wstawiennictwo u Pana Naszego o rozwiązanie moich problemów i aby moja rodzina zawsze się wspierała i była razem.


 278. Do świętej Rity zwróciłam się gdy, potrzebowałam pomocy w trudnej sytuacji. Modlitwa do patronki spraw trudnych i beznadziejnych była moją jedyną nadzieją. Zaczęłam odmawiać codziennie nowennę i modlitwę do Św. Rity, a także do Św. Judy Tadeusza, również przyzywanego w trudnych położeniach. O wstawiennictwo prosiłam także Matkę Bożą. I zostałam wysłuchana. Ta sprawa, która bardzo mnie martwiła, rozwiązała się pomyślnie. Wierzę, że dzięki wstawiennictwu tych Świętych i Najświętszej Panienki. W moim życiu są jeszcze rzeczy po ludzku nie do rozwiązania, ale modlę się cały czas i ufam, że przez wstawiennictwo Św. Rity otrzymam potrzebne łaski. Dzięki tej modlitwie, przekonaniu, że ktoś mnie słucha, czuję się spokojniejsza. Rozpoczynając nowennę do św. Rity czytałam komentarze na w internecie i świadectwa tych wszystkich osób, którzy otrzymali pomoc od tej wielkiej Świętej. Pomogło mi to uwierzyć, że ta modlitwa ma sens. Piszę ten komentarz z myślą, że może on pomoże komuś poznać Św. Ritę, zwrócić się do niej. Wiara naprawdę czyni cuda… Dziękuję Święta Rito z całego serca wierzę, że i teraz mi pomożesz.


 279. Święta Rito, proszę Cię o pomoc w moich problemach.. narobiłam wiele złego, ale bardzo bym chciała się zmienić. Daj mi szansę na to, błagam, Proszę się aby nie spotkała mnie zasłużona kara, tak bardzo się jej boje… Błogosław wszystkim, którzy zagubili się jak ja, by mogli wrócić z powrotem na dobrą drogę.


 280. O św. Rito wiesz na czym mi tak bardzo zależy. 05.11.2013 mam egzamin na prawo jazdy błagam Cię dopomóż mi, abym mogła go szczęśliwie zdać, wyproś mi tę łaskę której tak bardzo potrzebuję, wierzę, że teraz się uda, bo nigdy nikogo nie zostawiłaś w potrzebie. Pozwól mi pokonać tą sytuację i dopomóż w egzaminie BŁAGA CIĘ.


 281. święta Rito pomódl się proszę za moje dziecko, uproś opiekę Bożą dla niej w każdej chwili życia, uproś potrzebne łaski dla Poli.


 282. Swita Rito ,prosze cie,aby nasz zwiazek sie umocnil , o zdrowie dla całej naszej rodziny i aby nasz synek poradzil sobie w szkole.


 283. Sw rito.Prosze Cie o modlitwe za mnie i cala nasza rodzine.Chce Cie takze prosic Sw Rito o Pomoc ,pomoz mi prosze pokonac wszystkie przeszkody,Pomoz mi zaczac zyc z usmiechem na buzi.Prosze Cie aby moje problemy sie pomniejszyly.Brakuje mi sil i nadziei na wszystko.. Prosze o odliywe.Bog zaplac Amen


 284. Św. Judo Tadeuszu, proszę Cię o to aby moja mama zdała dzisiejszy egzamin. Jest on dla niej bardzo ważny. Przepraszam za wszystkie moje grzechy, obiecuję poprawę, przepraszam za wszystkie zawiedzione obietnice. Obiecuję to wszystko naprawić.


 285. Święta Rito wstaw się za nas u Pana Boga naszego, pozwól mi przeżyć w zdrowiu ciąże i spraw aby dzieciątko, które noszę pod sercem rosło w zdrowiu i sile. Daj zdrowie mi i mojemu mężowi, abyśmy przetrwali ten trudny czas. Święta Rito opiekuj się całą naszą Rodziną.


 286. Święta Rito proszę Cię o to żebyśmy z Kasią byli razem. Kocham ją


 287. w dniu 25 października 2013 @ 8:55 pm | Odpowiedz pełna nadzieji

  Proszę cie cudowna świeta Rito o modlitwe za moja corke M I o moje zdrowie psychiczne.


 288. Święta Rito dziękuję Ci za pomoc w znalezieniu pracy dla mojego syna i pozytywne załatwienie problemów finansowych. Proszę miej go nadal w swojej opiece.


 289. Święta Rito, spraw aby mój tata wyrwał się ze szponów nałogu alkoholowego, ostatnio podupadł na zdrowiu – wiem ,że to przez alkohol, tylko na własne życzenie. Spraw przez swoje stawiennictwo aby się opamiętał, jest jeszcze młody ma wokół siebie ludzi, którzy go kochają


 290. Sw. Rito prosze cię o pomoc w opiece nad córką która jest cieżkim dzieckiem w wychowaniu placze z byle powodu nie chce sie bawic z dziecmi, daj mi siłe i mojej mamie ktora sie nia opiekuje podczas gdy ja jestem w pracy. prosze cie aby moja zuzienka poprawila swoje zachowanie i zeby nie sprawiała juz tyle klopotow. w jednej sprawie mi juz pomogłas poczeci ale pomogłas prosze cie jeszcze raz i mam nadzieje ze mi pomozesz.


 291. Święta Rito pomóż mi w mojej sprawie,a postaram się by wszyscy poznali dobroć Twojego serca…


 292. Św. Rito proszę Cię o łaskę i wstawiennictwo u Pana Boga dla Tomasza.


 293. Swieta Rito kochana, upros mi zdrowie u Jezusa naszego, blagam cie. Dziekuje ci tez za wszystko, za kazdy dzien. I prosze o zdrowie dla mojej mamy i zeby corka moja wyszla za maz i zyla wedle przykazan Bozych. Dziekuje


 294. O Świeta Rito błagam Cie w naszym imieniu aby jutro moje badanie z krwi oraz usg ginekologiczne uleglo znacznej poprawie,bym w spokoju mogla oczekiwac na punkcje
  Wiem ze niegodna jestem o to prosic ,jestem jedna z tych co sie pogubili w zyciu ale prosze.Spraw by wszystko poszlo pomyslnie. Marzena i Jan


 295. Proszę Cię sw.Rito o pomoc. O wyjazd do pracy dla mojego męża. To jedyne na chwilę obecną rozwiązanie naszych problemów finansowych.


 296. Kochana świieta Rito, w przeciągu tego miesiąca ubłagałaś u Ojca wszystko o co Cię prosiłam. Proszę Cię i teraz o pomyślny przebieg obrony pracy magisterskiej. Miej mnie w swej opiece. Amen


 297. Św.Rito proszę o pokorę dla Edwarda, Krzysztofa oraz wrogów i nieprzyjaciół, a dla mamy o łaskę zdrowia


 298. Sw. Rito blagam Cie o wstawiennictwo w mojej sprawie zeby moja ukochana odnalazla ze mna prawdziwe szczescie nie wiem czy jestem Jej godny po tym wszystkim co zrobilem, chcialbym zeby pewne rzeczy nigdy sie nie wydarzyly mam nadzieje ze milosierny Bog mi przebaczy i ochroni przed czychajacym na mnie zlem. prosze cie Sw. Rito pomoz


 299. Św. Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga naszego o pomoc mojej mamie w trudnej sytuacji. Obiecuję poprawę.


 300. Sprawa była raczej beznadziejna. Modliłem się. Dziękuje za wysłuchanie i wstawiennictwo. Teraz również proszę i wiem że brdzie dobrze. Dziekuje Ci Sw Rito i dziekuje sw. Tadeuszowi Judzie.


 301. Św. Rito proszę Cię o cud uzdrowienia dla mojego wnuka Krzysztofa.Św.Rito proszę Cię o dar macierzyństwa dla mojej córki i zięcia.Spraw by doczekali się upragnionego dziecka.Św. proszę Cię o zdrowie dla mnie. Twoja czcicielka.


 302. Rito prosze o pomoc w mojej sprawie


 303. corke na dobra drogę bo trochę zbłądziła tyle TY musiałaś wycierpieć ale twoja wiara była wielka daj mi coc trochę tej wiary co ty posiadałas


 304. św, Rito proszę Cię aby wszystko pomiędzy mną a moim ukochanym się ułożyło. Abyśmy się nie kłócili i kochali tak jak dawniej….


 305. Św.Rito proszę Cię wstaw się do Pana Boga o dar macierzyństwa dla mojej córki .


 306. Św. Rito dziękuje Ci z całego serca że poznałam Cię na mojej drodze życia. Nigdy nie zostawiasz mnie w potrzebie. Dziękuje Ci za to


 307. Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga. Proszę o to by moja kochana babcia wyzdrowiała. Błagam o pomoc. Panie ufam Tobie.


 308. Św. Rito błagam Cię o wstawiennictwo za moimi prośbami o opamiętanie dla ojca Grzegorza mojej córci Wiktorii, aby dał nam żyć w spokoju i miłości bez jego kłamstw, intryg, podstępnego zachowania, utrudniania w nauce i jej wychowaniu, bez nastawiania jej przeciwko mnie – po prostu normalnie a to znaczy chyba tylko bez niego w pobliżu. Oto błagam wszystkich Świętych a Ciebie Św.Rito szczególnie bo dla mnie to już jest beznadziejna sprawa i opadam z sił


 309. św.Rito proszę ciebie o pomoc w odzyskaniu Emili która zakąńczyć chce nasz związek który trwał prawie 5 lat żeby żeby się opamiętała i na nowo obdarzyla mnie miłością modle się do ciebie żeby wybłagać taki cud bo ty tylko potrafisz tego dokonać


 310. prosze cie święta Rito o wysłuchanie mojej prośby, aby ten chłopak znów mnie pokochał i traktował tak jak kiedyś i żeby ze mna normalnie pogadał prosze cię


 311. Św. Rito proszę Cię aby Małgosia W. z domu Pulchny została moją przyjaciółką


 312. Św Rito, proszę pomóż mi wybaczyć mojemu mężowi i sobie. Proszę pomóż mi ratować nasze małżeństwo. Proszę żeby mój mąż wrócił do wspólnoty i pojechał ze mną na konwiwencje i skrutinium. Pomóż nam znaleźć pomoc. Jezu ufam Tobie


 313. w dniu 12 października 2013 @ 2:44 pm | Odpowiedz dłużejniepociągnę

  Kiedyś Święta Rita pomogła mi w miłości do mojego ukochanego. Właściwie dzięki Niej Bóg pomógł mi i sprawił, że się pokochaliśmy, to było niesamowite. Potem on zdradził mnie, jednak ja wybaczyłam mu, nadal go kochałam i po pewnym czasie udało nam się znowu do siebie wrócić. Minęły dwa dni, zdradziłam ja. On zrobił to sam, bo tego pragnął, a potem się nie chciał przyznać. Ja byłam napojona alkoholem, przez co po prostu nie mogłam „wyjść” z tej zdrady. Nie byłam w stanie, choć mówiłam, że tego nie chcę. Teraz on mi nie wierzy, skończył nasz związek. a ja nie mogę sobie poradzić. Kocham Go, pragnę o wybaczenie mi tego co zrobiłam jak najszybsze, gdyż nie mogę dłużej żyć tak jak teraz. Zrobiłam rzecz złą, jednak zrobiłam też dobrą, gdy jemu wybaczyłam coś gorszego. Proszę, niech teraz będzie to dla mnie prezentem za moje dobre uczynki i niech mi wybaczy, niech mnie zechcę, błagam… Obiecuję, e zrobię wszystko, niech tylko mi wybaczy, o Panie, będę Twoim sługą… Święta Rito, proszę!


 314. Św. Rito módl się o zdrowie dal mnie! Amen


 315. Swieta Rito blagam o Twoje wstawiennictwo


 316. Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Naszego Pana , w Tobie pokładam całą nadzieję , aby Marcin którego tak bardzo kocham nad życie wrócił do mnie i aby nie cierpiał za krzywdy które według niego wyrządziłam , aby mi wybaczył i daj mi siłę na przetrwanie tego ciężkiego i trudnego czasu dla mnie .


 317. Święta Rito, pragnę Ci podziękować za pomoc w sprawach zawodowych, prosiłam Ciebie o wstawiennictwo, i moja prośba została wysłuchana. Teraz modlę się do Ciebie nadal, gdyż wciąż potrzebuję Twojej pomocy w pracy, na której ogromnie mi zależy. Proszę, nie opuszczaj mnie także teraz i wyproś u Boga Najwyższego łaski dla mnie. Miej mnie i moją rodzinę w opiece.Polecam wszystkim modlitwę do Św. Rity, bo ona naprawdę wysłuchuje naszych próśb i wstawia się za nami. Z Bogiem!


 318. Święta Rito, proszę Cie o wstawiennictwo u Pana Naszego za moich synów


 319. Święta Rito błagam o wstawiennictwo u Najwyższego aby dopomógł mi przejść przez te trudne chwile, aby moje modlitwy o trwałość naszego związku, miłość, szacunek i odpowiedzialność zostały wysłuchane. Błagam cię Święta Rito wybłagaj w moim imieniu aby Waldek wrócił do domu i abyśmy tak jak dawniej byli szczęśliwi.


 320. Swieta Rito, nie potrafie wyrazic mojej wdziecznosci za pomoc w tym trudnym dla mnie okresie. Wiem, ze to dzieki Tobie moja sytuacja sie bardzo poprawila. Tak bardzo prosze Cie, pomoz mi jeszcze przetrwac ten bolesny czas samotnosci i odzrzucenia, nie pozwol mi popasc w depresje.


 321. Kocham Cie swieta Rito, z calego serca dziekuje za dane mi laski. Prosze opiekuj sie i czuwaj nade mna i moimi bliskimi. Czcic bede imie Twoje do konca swych dni.


 322. Św.Rito proszę Cię o wstawiennictwo do Boga i pomoc w trudnych relacjach z narzeczoną.Adam


 323. Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Boga w trudnych relacjach z narzeczoną. Adam


 324. Święta Rito błagam, wyproś mi u Boga powrót miłości Marcina. Albo spokój i szczęście bez Niego. Już nie mam siły. Tak długo to trwa. PROSZĘ


 325. Św Rito proszę o odnalezienie miłości, o tym bym kochała i była kochana, prawdziwą, szczerą milością..Tak bardzo doskwiera mi samotność, tak ciężko mi żyć samej, mieszkać samej. Proszę o łaskę pogody ducha, abym nie płakała. Proszę o radość za którą tak tęsknię. Proszę o pomoc bo słabnę i z każdym dniem jestem bardziej przybita tą sytuacją…Miej mnie w opiece.


 326. Święta Rito, proszę żeby moja Mama zgodziła się na leczenie psychiatryczne oraz o zgodę w mojej rodzinie.


 327. O wielka Święta Rito,bardzo proszę Cie o wstawiennictwo w mojej prosbie. Chce żeby wszystko bylo tak jak dawniej,żebyśmy z Natalka zyli pelni milosci,radosci i milosci do Boga. Spraw aby Bog wybaczyl nam i dal nam jeszcze jedną,ostatnia szansę. Obiecujemy sie poprawić i już więcej nie popełniać tego błędu. W Tobie nasza jedyna nadzieję,dopomoz nam w tej ciezkiej chwili i wstaw sie za nas Swieta Rito do Boga.


 328. Św Rito dziekuje za to ze po badaniach okazało sie ze nie mam raka… prosze Cie o pomoc i wytrwalosc … zeby ktos kogo bardzo kocham ,Marcin wrocil do mnie -oboje sie bardzo kochamy ale jest wiele przeszkod… pomoz nam-prosze.


 329. Dziekuje Ci swieta Rito za wysluchanie moich blagan za wstawiennictwo u Boga ludzie uciekajcie sie z prosbami do swietej Rity ona zawsze was wyslucha Amon


 330. .

  Św. Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Naszego żeby wspierał i umacniał naszą miłość. Żeby Krzysiek czuł całym sercem, ciałem i umysłem , że to Bóg połączył nasze dwie tak różne drogi. Kocham go strasznie i proszę o wsparcie i żeby przestał bac się bliskości. Czekam na ..


 331. w dniu 30 września 2013 @ 2:19 pm | Odpowiedz Kochający eF.

  Święta Rito. Pomóż pielęgnować mój więdnący związek. Wlej do serca M. wiele miłości do mnie. Spraw, aby była szczęśliwa u mego boku, aby wyzbyła się przekonania o tym, że chce innego życia. Umocnij nasz związek, scementuj go. A może wyprosisz u Boga pojawienie się zdrowego, ślicznego Maluszka? Amen.


 332. Św. Rito, proszę Cię o pomoc w napisaniu pracy magisterskiej bo czuje, że nie dam sama rady… błagam Cię o wstawiennictwo w te sprawie u Pana Naszego i Matki Maryi. Nigdy nie modliłam się do Ciebie, ale teraz obiecuje, że bez względu nato czy moja prośba zostanie wysłuchana będę modliła się do Ciebie o Twoje orędownictwo. Proszę jednak, raz jeszcze, wysłuchaj mojej prośby i pomóz mi uporac się z tym problemem. Wiem, że jest wielu, którzy cierpią z powodu choroby, mają problemy finansowe, które sprawiają, że nie mają za co nakarmić swoich dzieci, wiem, że winą za sytuację, w której się znalazłam mogę obarczać tylko siebie, wiem…dlatego teraz klęczę i jeszcze bardziej proszę…Świeta Rito..najgorszym byłoby dla mnie zawieść moich rodziców, którzy ciężko pracowali na to, abym ja mogła się kształcić i żebym miała wszystko to, czego oni nie mogli miec w moim wieku. Święta Rito pomóż…


 333. Św, Rito proszę Cię o pomoc, jeste kobietą z dziećmi po przejściach, poznałam meżczyznę w którym się zakochałam, myślę że On też jest mną zainteresowany ale boi się trochę, zależy mi na Nim chciałabym żeby odwzajemnił moje uczucia.
  Bardzo Proszę


 334. Św. Rito proszę Cię o wstawieonnictwo u Naszego Niebieskiego Stwórcy, racz poprzeć błagania i proźby nas grzeszników o łaskę dla Pawła, który tego teraz bardzo potrzebuje, a sprawujący nad nim opiekę niech kierują się troską i dobrocią, Błagam o Dobra Pani Pomoż Naszemu Bratu


 335. Święta Rito bardzo proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji anulowania niewłaściwych wiezow z osobami zaangażowanymi w okultyzm. Proszę o przerwanie wszystkich fizycznych i duchowych wiezów z osobami zaangażowanymi w okultyzm i odebranie z ich rak władzy która im oddalam. Dziekuje, z Panem Bogiem.


 336. Św. Rito błagam Cię pomóż mi w sprawie mojego ukochanego, człowieka którego tak bardzo pokochałam, i który jest jednocześnie moim przyjacielem. Spraw aby potrafił dostrzec prawdziwą miłość i prawdziwe wartości takie jak miłość, przyjaźń, małżeństwo, rodzina. Pomimo, że zranił mnie bardzo już mnóstwo razy, czuję gdzieś w głębi serca, że to ten człowiek, Pomóż mu wyzbyć się homoseksualizmu, ciągot do uzależnień, spraw żeby jego problemy szczęśliwie się rozwiązały. Pomóż nam odnaleźć siebie i tę miłość.


 337. bardzo Cię proszę, pomóż mi choć ten ostatni raz, już nie raz mi pomogłaś,dlatego i teraz liczę na Twoje dobre serce, ponieważ czasu już mam mało, muszę do poniedziałku dać odpowiedź, ale liczę że już dziś pojawi się wielkie światło w moim sercu za Twoją sprawą, Kocham Cię Panie Jezu, Maryjo Dziewico i Ciebie potężna sławna Święta Rito!


 338. Sw. Rito prosze Cię bardzo o zdrowie dla mojego Taty. Bardzo.


 339. Św. Rito pomóż mi przy podjęciu ważnej decyzji! Amen


 340. Św.Rito proszę wybłagaj u Pana zdrowie dla mojego dziecka.


 341. Święta Rito, proszę Cię o uratowanie naszego małżeństwa i o umocnienie naszej miłości, abyśmy odnaleźli się z mężem na nowo i stworzyli kochającą rodzinę dla naszego syna.


 342. Sw. Rito nie poradze sobie sama, pomoz blagam Cie, jak wplynac na bezduszna decyzje jednego czlowieka? Jak zapobiec katastrofie zyciowej, rozstaniu rodziny, straceniu wszystkiego co najdrozsze? Pomoz, prosze.


 343. Św. Rito.proszę dziś po raz pierwszy.proszę abyś przywrócchęć i siły do życia, aby moglabyc szczęśliwa i zadowolona z samej siebie, aby ujrzała swoje zalety których ma tak wiele. Proszę także o wskazówki dla mnie abym mogl Ja wspierac na każdym kroku. Wiem, że proszę o wiele, choć nie zasługuje na pomoc.


 344. Święta Rito, błagam Cię z całego serca o sile i wytrwanie w poszukiwaniach nowej pracy.Proszę cie o wyprostowanie mojej sytuacji zawodowej i o nową, godną pracę.Amen


 345. Sw, Rito

  Prosze cie z calego serca o laske uzdrowienia mojego kolana, abym najszybciej mogla chodzic i aby infekcja przestala mu zagrazac, Prosze,Cie rowniez o pomoc w utrzymaniu dotychczasowej pracy.
  Wdzieczna do konca Ewa


 346. Św. Rito,
  po raz kolejny błagam Cię o pomoc w beznadziejnej sytuacji. Proszę Cię o pomoc w znalezieniu nowego chłopaka i założeniu własnej rodziny. Proszę Cię spraw abym poznała mężczyznę, który mnie pokocha taką jaką jestem, będzie mnie szanował i wspierał. Proszę Cię uczyń mnie również zdolną do pokochania nowego mężczyzny. Proszę Cię oświeć mnie – pomóż mi dobrze wybrać i spraw abym umiała być dobrą i kochającą żoną. Błagam Cię ze względu na mojego ojca, który mimo swoich wad i krzywd jakie mi wyrządził-niech ucieszy się z mojego szczęścia. Proszę Cię wysłuchaj mnie.
  Wierzę, że jak poprzednio wysłuchasz mojego błagania.


 347. św.Rito potrzebuję pomocy ,zabrnęłam w długach ,nie mam pracy, dzieci do wychowania i nakarmienia. wstaw się ,pomóż ,Katarzyna


 348. Święta Rito proszę cię o pomoc. Przyjechalem do Dublina żeby być z żoną na początku wydawało mi się, że jakoś się ułoży szukałem pracy. Niestety nie udaje mi się za każdym razem nie mam zagranicznego doświadczenia mój język nie jest perfekcyjny. Proszę cię z całego serca żebyś pomogła mi znaleźć prace bez tego pomimo że żona pracuje i nie robi mi wyrzutów trace samego, siebie zaczynam wątpić choć moja wiara jest ogromna i nie podważalna to bierze mnie już zwątpienie nie moc nie chęć poprostu brak jakiegokolwiek sensu życia. Tak jakbym wiecznie błądził nie ma nawet najmniejszej nadzejii żebym mógł coś znaleźć szukać gdziekolwiek punktu zaczepienia. Błagam cię z całego serca i mojej duszy żebyś mi pomogła. W Tobie moja największa i jedyan nadzieja


 349. Św. Rito pomusz mi proszę nie mam już siły ……


 350. ŚWIĘTA RITO , POMOŻ MOJEJ RODZINIE PRZETRWAĆ TE TRUDNE CHWILĘ , POMÓŻ NAM BYĆ SZCZĘŚLIWYM MAŁŻEŃSTWEM . MIEJ NAS W OPIECE.


 351. Św.Rito błagam Cię o to by mój mąż i ojciec moich
  dzieci zrozumiał swoje złe postępowanie i wrócił do nas.Błagam Cię!!!!


 352. Święta Rito prosze Cię o pomoc dla mnie.. Wiesz jaki ten problem jest dlamnie istotny i wstaw sie za mną u Pana Naszego. Wierzę całym sercem ,że Bóg mi pomoze i znow bedzie wszystko dobrze. Żaluje tego wszystkiego i chce poprawy. Prosze o pomoc ,a wszystko zmienie.


 353. sw rito proszę cię o pomoc abysmy wyszli z długów żeby polepszyła się nasza sytuacja finansowa bardzo cię proszę kochana sw rito proszę cię o pomoc moc wytrwania w trudnych chwilach abym pokonała wszystkie trudności jakie teraz mam miej w opiece całą moja rodzinę bardzo cie proszę kochana sw rito


 354. Św. Rito proszę o wstawiennictwo u Pana Boga naszego abym zdał jutrzejszy egzamin i piątkowy. Abym pomyślnie zamknął tą sesję. Przepraszam za wszystkie moje grzechy, obiecuję poprawę i naprawić moją niedotrzymaną obietnicę. Proszę daj mi siłę. Wysłuchaj mojej prośby, nigdy mnie nie zawiodłaś. Przepraszam i proszę.


 355. Swieta Rito, blagam o zdrowie, bede sie modlic do ciebie, zebys wyprosila mi ta laske u Pana Boga. On moze wszystko. Wstaw sie za mna, blagam !!!!! dziekuje


 356. Święta Rito bardzo Cię proszę o wstawiennictwo do Boga o miłość, wierność i uczciwość dla mnie ze strony R. Kocham Go i nie wyobrażam sobie życia bez Niego. Jezu ufam Tobie.


 357. Św . Rito proszę wiesz o co , przepraszam że jestem samolubna .


 358. Św. Rito proszę o łaskę dobrego zdrowia fizycznego i psychicznego dla mojej córki Mai ,i aby udało mi się coś załatwić dla jej dobra .Amen.


 359. Św. Rito pomóż mi jutro na egzaminie! Amen


 360. św. Rito błagam o pomoc, Ty wiesz w jakiej sprawie. Bo już zaczynam wątpić, nie mam już siły. Pomóż, błagam!!!


 361. Swieta Rito kochana, upros mi laske uzdrowienia, prosze tylko o zdrowie dla siebie i swojej rodziny, jade teraz na grob JP2 i tam bede goraco dziekowac i modlic sie o wasze wstawiennictwo do Pana Boga, nie zostawiaj mnie samej Swieta Rito, pomoz mi, dziekuje


 362. Św. Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Naszego. Tylko Wy możecie mi pomóc. Jeśli nie zasługuje na to,to miejcie moich bliskich i rodzinę w opiece.


 363. Św.Rito spraw by moja Żona nie składała papierów o rozwód.


 364. Św.Rito błagam Cię o zdrowie dla mojej mamy i całej mojej rodziny,znajomych jak i nie znajomych.


 365. Tak bardzo proszę o łaske bo moje życie to wieczna walka z lękami coraz bardziej brak mi sił,juz dobre pare lat lecze sie a to jest błędne koło.


 366. Święta Rito, bardzo proszę wymódl mi mądrość, dobroć i cierpliwośc której tak bardzo potrzebuje dla mojego syna. Pomóż mi w wychowaniu go na dobrego człowieka, pomóż w trudach zdobywania wiedzy i pokonywaniu trudności dnia codziennego. Błagam, nie poradzę bez Ciebie!! Pomóż i spraw aby wszystko zaczęło układać się dobrze.


 367. Święta Rito proszę pomóż mi odzyskać rozalin może wtedy uzyskam przebaczenie mojej mamy


 368. O Sw. Rito blagam Cie z calego serca abys wyciagnela mojego narzeczonego Sylwka z więzienia jak najszybciej aby mogl on wreszcie zobaczyć i wziasc na rece nasza 3tygodniowa corke Amelie ktora go tak bardzo potrzebuje. Blagam spraw aby moja rodzina byla znowu pelna i szczesliwa i aby moje serce juz nir cierpialo z tesknoty za ukochanym.spraw rowniez aby sylwek uniknol calkiem wiezienia i nigdy tam juz nie trafił. Prosze cie rowniez o opiekę i zdrowie dla mojej coreczki aby wchlonela sie jej przepuklina bez koniecznosci interwencji lekarza oraz o zdrowie opieke i ochrone dla mojej wspaniałej mamy i dla mnie oraz calej mej rodziny.pokornie o to blagam wysluchai mnie tylko Ty mozesz mi pomoc amen


 369. ŚW.Rito Prosze Cie o wstawiennictwo u Pana Boga,zeby pozwolil mi wrocic do zdrowia i odzyskac wlosy. Prozsze cie tez o zdrowie dla moich najblizszych …przepraszam za wszystko i dziekuje za to co juz otrzymalam


 370. Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Boga, by Łukasz N. z Jawora zrozumiał że jest moją miłością życia a ja jego by skończyło szczęśliwie, proszę również o pewne jutro czyli znalezienie pracy. Daj mi siłę by trwać w trudach dnia codziennego.


 371. jestem w potwornych tarapatach finansowych,Święta Rito, wstaw się za mną!


 372. Ojcze mój tak bardzo się od ciebie odsunąłem.
  Ale, i ty postanowiłeś mnie poddać próbą które mnie przerosły.
  Składam swoja modlitwę tobie, bo pojąłem
  jak bardzo cie potrzebuje, i chce ci podziękować
  za cierpienie, biedotę, chorobę, i samotność jaką mi dałeś.
  Zawdzięczam tobie to że stałem lepszy ,choć nie zasługiwałem na to.
  dałeś mi wiedzę,nauczyłeś mnie patrzeć, i dostrzegać więcej.
  Powołałeś mnie na ten świat, i pokazałeś jaki jest piękny i brutalny,
  to jednak wciąż nie potrafię pojąc co ja
  mam tu do zrobienia, może choć daj mi ta szanse,
  i uwolnij mnie już od stanu w jakim się znajduje, a cie nie zawiodę.
  Wiem że odwróciłem się od ciebie z własnej winy, to jednak proszę cie przebacz mi,i nie zostawiaj mnie samego.
  Św. Rito nie jestem wart wysłuchania tej modlitwy, ale
  zdaje sobie sprawę ze prócz niej nie zostało mi wiele,
  więc błagam cie wstaw się za mnie abym został usłyszany.


 373. św. rito miej nas w swojej opiece!


 374. św Rito spraw bym kiedyś mogła spotkać T. i aby mi wybaczył to co się wydarzyło. Proszę Cię o zdrowie, szczęście i dobrych przyjaciół.


 375. Święta Rito proszę cię o łaskę w tobie tylko moja nadzieja w tej sprawie tyś moją ostatnia deska ratunku proszę wstaw się za sprawą moją


 376. Kochana Świeta Rito proszę Cię o wstawiennictwo w mojej obecnej trudnej sytuacji, oraz DZIĘKUJE Ci za już otrzymane łaski.


 377. Św. Rito dziękuję Ci za wyproszenie mi łaski o która się modliłam za Twym wstawiennictwem, i proszę o dalsze wstawiennictwo w innych sprawach.


 378. proszę o to bym nie zachorowała ciężko i żyła zdrowo i długo


 379. Św Rito wiem ze moimi grzechami obraziłam Jedynego Boga, Jego Syna i Matke Boża, ale prosze wypros mnie imojej rodzinie szcescliwe wyjscie z dlugow ktore mamy i ktore przysporzalismy innym i ktore sa w naszej rodzinie.. Miej cala moja rodzine, domownikow , bliskich i przyjaciol w zdrowiu, szcesciu i Bozym Błogosławienstwie.Uchron nas od wrogow, i złych duchow. Św Rito błagam wysłachuja mnie Amen.


 380. Św Rito, proszę by mój narzeczony sie odnalazł wrócił do domu cały i zdrowy, by znalazł drogę do domu


 381. Swięta Rito proszę Cię uzdrów mamę mojego chłopaka.Spraw przez swoje wstawiennictwo aby wyszła z tej cięzkiej choroby,aby jej mózg pomimo diagnoz lekarzy zregenerował się,by mogła żyć i wrócić do swoich bliskich.


 382. Św. Rito ponownie bardzo proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa aby mój syn i jego dziewczyna Gosia podjęli stałą pracę za granicą, aby znaleźli swoje miejsce do życia i aby nie kusiły ich wszelkie nałogi. Modlę się również do Ciebie św. Rito o zdrowie, rozsądek i rozum dla nich.


 383. Sw.Rito proszę cię o zdrowie dla mojej mamy i o szczęśliwy, zdrowy przebieg ciąży


 384. Św. Rito prosze Cię o wstawiennictwo u Pana Boga aby moja żona Kamila wyzbyła się grzechu nieczystości i kłamstwa.Aby moja żona była bardziej rodzinna i ciepła skrusz jej zatwardziałe serce o Panie Boże błagam !!


 385. święta Rito proszę Cię o pomoc w mojej sprawie. spraw aby on odwzajemnił moje uczucie i żebyśmy oboje znaleźli szczęście w sobie nawzajem.


 386. Święta Rito bądź przy mnie. Proszę Cię o łaskę mądrości i umiejętności nauki i zaliczenia egzaminów na uczelni które są przede mną. Proszę Cię o wstawiennictwo u Pana żeby zesłał mi ukochanego, miłość mojego życia i pomógł w trudnych wyborach życiowych.


 387. Św. Rito proszę Cię żeby On zrozumiał, że to mnie kocha i żeby wszysktko się ułożyło


 388. w dniu 30 sierpnia 2013 @ 7:47 pm | Odpowiedz Agnieszka T.

  Św.Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Naszego,aby moja kochana Sisi wróciła do naszej rodziny. Proszę Cię, niech nasza tęsknota dobiegnie końca. Pozwól Sisi wrócić do nas,rodziny,która bardzo mocno Ją kocha.


 389. Sw. Rito chce Cie jeszcze prosic o zdrowie dla mojej ukochanej corci, aby zdrowa rosla. Prosze Cie o milosc mego meza do mnie, odkryj mu oczy aby nas z corcia zauwazal czesciej, spendzal wolny czas z nami, nawroc go do Boga i oddal od niego pokusy. takze prosze Cie o opieke dla naszej rodziny i oddal od nas te biedy, ktore juz od dawna kraza kolo naszej rodziny, zeby w naszych twarzach czesciej bylby usmiech a nie slozy. I prosze o Aniola obok kazdego z nas


 390. Sw. Rito prosze Cie o zdrowie dla mego wojka. Prosze od calego serca uzdrow go, daj mu sily wybrnac z tej choroby. Prosze Cie


 391. Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga abym zaszła w upragniona ciążę, aby dziecko urodziło się zdrowe. Proszę Cię Święta Rito o zdrowie dla całej mojej rodziny i prace, abyśmy nigdy nie zaznali biedy. Spraw abym była silna i wytrwała w realizowaniu marzeń i trudności jakie staną mi na drodze.


 392. Święta Rito proszę Cię o miłość mojego ukochanego. Módl się proszę za mnie do Pana Boga Naszego abyśmy mogli być razem.


 393. Święta Rito, dziękuje a pomoc, wstawiennictwo w mojej sprawie i wysłuchanie mych modlitw. Będę Cię chwalić do końca mych dni.


 394. Święta Rito proszę cię o wstawinnictwo u pana naszego prosze o potrawę sytuacji finansowej w moim domu prosze o polepszenie sytuacji w mojej pracy prosze o trzymanie wszystkiego złego jak najdalej od mego domu w sercu wierząca zagubiona dusza


 395. ŚW. Rito już dwa razy mi pomogłaś…i znowu przychodzę do Twoich drzwi z nadzieją że po raz kolejny mi pomożesz. Wyproś mi u Boga uzdrowienie mojego taty. Spraw żeby Pan Bóg mi go nie zabrał.


 396. Święta Rito, która tyle wycierpiałaś dla dobra swojej rodziny, błagam Cię, pomóż mi, niech i moja rodzina się nie rozpadnie, niech Jarek się opamięta, porzuci hulaszcze życie, i zostawi ladacznicę, która sprowadza go do rynsztoka. Błagam Cię Święta Rito, niech Jarek wróci do domu, do mnie i naszego syna. Wybaczę mu i tym razem, niech wróci…. Agnieszka. Bóg zapłać.


 397. Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Naszego aby moje prośby o odnalezienie właściwej drogi życiowej, a także o szczęście i zdrowie rodziny zostały wysłuchane.


 398. Błagam Cię św. Rito o uzdrowienie taty. Spraw aby diagnoza którą postawili lekarze okazała się błędna. Błagam Cię o wstawiennictwo aby dobry Bóg nie zabrał mi taty. Otocz go swoją modlitwą i opieką.


 399. Św Rito: proszę za duszami w czyśćcu cierpiącymi o rychłe dojście do nieba,
  Za matkami, które chcą zabić swoje dzieci, ratuje je…
  O pokój na świecie…. tam gdzie są wojny i tam gdzie lada moment może wybuchnąć nowy konflikt…
  O łaskę nawrócenia dla mnie, mojej rodziny, brata…
  O siły, cierpliwość, pogodę ducha wyrwanie z nałogów, lenistwa i marnowania czasu…
  O to abym nie był egoistą, abym był podparciem dla zony (proszę o zdrowie dla niej) i synka (o powodzenie w I klasie),
  i w wielu innych intencjach i prośbach, za tymi, którym obiecałem modlitwę, za tymi o których zapominam, i o których nikt nie pamięta….

  Św Jozefie, Św. Michale Archaniele, Św. Rito, Św. Renato, Św. Mateuszu, Św. Danielu, módlcie się za nami…


 400. Św. Rito proszę Cię o pomoc w jutrzejszym Egzaminie na prawo jazdy abym go zdała i nie denerwowała się.


 401. Święta Rito, proszę aby jutrzejsza poprawka ( egazamin poprawkowy z WOS-u) poszła mi jak najlepiej i żebym zdała ten przedmiot , bardzo proszę. Amen


 402. Św Rito proszę Ciebie o stawiennictwo u Pana Boga o zdrowie dla mojej mamy aby badania i operacja przebiegły szczęśliwie i aby moja mama wyzdrowiała na zawsze.Bardzo Ciebie o to Św Rito proszę.


 403. Święta Rito- Ty wiesz najlepiej w jakiej jestem sytuacji – i Ty jesteś dla mnie wzorem . Proszę o uzdrowienie mojej poranionej duszy i poradzenie sobie z rozstaniem. Prosze bym mogła zacząć nowy etap. Jednocześnie dizękuję za tą sytuację bo wiem ile dobreg z niej mogłam wynieść. Błagam o łaskę wiary abym nie zbłądziła…. I o łaskę dla Bartka – aby mógł się zmienić i ułożyć sobie życie. Pomimo mojego bólu wierzę że Bóg mnie uzdrowi i pobłogosławi moje życie. Proszę o siłę..po prostu o siłę.
  Dziękuję za wszystkie łaski których jestem świadma a szczególnie za te których świadoma nie jestem. Przepraszam za każdę odejście od przykazań Bożych.
  I proszę o łaske dobrej spowiedzi…..


 404. ŚW. Rito wiem ze nie jestem goddna prosic Cie o tak wiele ale bardzo Cie prosze wstaw sie za mna do Boga abym znalazla odpowiedniego mezczyzne a takze przyjaciol czuje sie bardzo samotna tak bradzo Cie prosze o to ś Rito. Wysluchaj mnie .


 405. Św. Rito proszę o modlitwę do Pana Jezusa, abym mogła szybciej pojmować i uczyć się języków obcych, rozjaśnij mój umysł, pomóż w znalezieniu dobrej i satysfakcjonującej pracy.
  Proszę o modlitwę o zdrowie dla mnie i moich najbliższych.


 406. Św.Rito proszę o wstawiennictwo u Pana naszego Jezusa za moim synem i jego dziewczyną Gosią, aby znaleźli oboje pracę za granicą, żeby ich miłość przetrwałą wszelkie próby.
  Proszę również o modlitwę za moją mamę i siostrę oraz moją córeczkę Wiki.
  Składam również prośbę, aby mój mężczyzna był tylko mój i został tylko ze mną.
  Bóg zapłać..


 407. Św. Rito błagam o wstawiennictwo u Pana Boga o łaski dla mojej córki Barbary, aby się nawróciła ze złej drogi, przemianę jej serca i żywą wiarę. Proszę także o to by wróciła do Grzegorza. Proszę bądź moją wspomożycielką.


 408. Św Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga by mi wybaczył i dał ostatnią szansę aby te trudności które stoją na przeszkodzie rozwiązane zostały a problemy przestały stać na mojej drodze i mojej rodziny …..żeby jutrzejszy dzień wreszcie był dniem spokoju bez zmartwień ….


 409. Święta Rito, pokornie Cię proszę i błagam abyś wstawiła się za mnie do Pana Boga z prośbą o zdanie jutrzejszego prawa jazdy. Podchodzić będę 6 raz moim marzeniem i prośbą jest pomoc w zdaniu egzaminu praktycznego. Pokornie błagam aby wynik tego egzaminu zakończył się pozytywnie. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen


 410. O droga Św.Rito błagam Cię o uzdrowienie mojego małżeństwa,proszę aby mój mąż, którego bardzo kocham był dla mnie dobry,troskliwy i wyrozumiały.Proszę o zdrowie dla niego.Daj mi siłę abym mogła być wspaniałą żoną.Miej w opiece całą moją Rodzinę.


 411. w dniu 20 sierpnia 2013 @ 1:50 pm | Odpowiedz zrozpaczona matka wcześniaka

  Święta rito prosze o zdrowie dla mojego za wcześnie urodzonego synka. Spraw by wyzdrowiał i wszystkie te dzieci które leżą na oddziale.


 412. Św. Rito proszę Cię, abym stał się lepszym człowiekiem, zdolnym do odwzajemnienia miłości jaką darzą mnie inni i oto aby moja Kasia wybaczyła mi wszystkie przykrości jakie jej sprawiłem i wróciła do mnie, abym mógł ja kochać całym sercem.


 413. o Św. Rito prosze Cie spraw aby moja przyjazn z Magda odnowila sie


 414. Proszę za Twoim stawiennictwem Św. Rito aby Beata otrzymała dar wiary, dar rozróżniania dobra od zła, by czuła się przy mnie szczęśliwa, bezpieczna i, by była ze mną, by powróciła i nadała naszemu życiu sens w Duchu Świętym i w troskach dnia powszedniego…By była dla mnie drogą, celem i przykładem. A przede wszystkim by uwierzyła w prawdziwość uczucia do mnie.i w cel jakim może być wzajemna przykładna miłość, pomoc bliźnim, empatia do ludzi i dobre z nimi relacje. Pomórz jej i mi w właściwych wyborach życiowych albowiem źle pojmowana moralność, nieodpowiednia etyka , często życie w hipokryzji, egoizm, egocentryzm oraz wstyd oddaliły nas od siebie i oddaliło nas to również od Boga… Modlę się o jej powrót i o jej miłość do mnie i o powrót do wspólnoty Jezusa Chrystusa.
  .


 415. Św. Rito proszę Cię o łaskę zdania egzaminu na prawo jazdy, o spokój ducha i wytrwałość.


 416. w dniu 19 sierpnia 2013 @ 12:31 am | Odpowiedz Ewa Rutkowska

  Święta Rito, wyproś u Boga łaskę dla mnie, wstaw się za mną, spraw, by Krzysztof do mnie wrócił, byśmy stworzyli cudowną Rodzinę, bym z córką nie miała już problemów, byśmy byli zdrowi, szczęśliwi, i pomóż mi w znalezieniu dobrej pracy. Kochana Święta Rito dopomóż mi proszę


 417. Święta Rito ja również Cię proszę o wstawiennictwo aby opuściłuy mnie choroby oraz prosze o zdrowie dla mojej rodziny. Dziękuje ci św Rito


 418. Św. Rito Ty wiesz jak bardzo pragniemy powiększyć swą rodzinę. Prosimy Cię byś pomogła nam doczekać się upragnionego potomstwa. Miej nas w swojej opiece i chroń od wszystkiego złego.


 419. św. Rito prosimy łaskawie o wystawiennictwo o Boga Najwyższego i wyproszenie łaski macierzyństwa dla mnie i mojego męża. W tej beznadziejnej sytuacji tak bardzo potrzebujemy Twego wsparcia…


 420. Św. Rito błagam Cię wstaw się z moją prośbą do Boga aby Paweł poczuł, że ja tu jestem tylko dla niego i żeby wrócił do mnie ze swoją miłością. Amen


 421. Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Naszego o zdrowie dla mojego Taty, który jest ciężko chory po operacji.


 422. znów przychodze do Ciebie potęzna i donra Rito. Wysłuchasz mnie i tym razem?


 423. Św. Rito módl się za moje zdrowie, spraw żebym się lepiej czuła i miała lepsze wynki! Amen


 424. Święta Rito, Patronko Rodzin proszę Cię pomóż mi pokonać moje lęki i żyć z powrotem normalnie. Proszę otocz opieką moją rodzinę i chroń nas od złego i choroby. Tobie zawierzam mój problem i ufam, że mi pomożesz.


 425. Święta Rito wyproś proszę potrzebne dla mnie łaski, które nosze w swoim sercu Amen


 426. Dopomoz mi swieta Rito abym mogla byc z tymi za ktorymi tesknie i do ktorych mnie bardzo ciagnie modl sie za nami za szczesliwy powrot do kraju


 427. Święta Rito, pomóż mi swoim wstawiennictwem i uproś mi u Boga nową siłę na pokonanie wszystkich otaczających mnie przeciwności. Spraw abym odzyskała radość utraconą z tego co mnie otacza, miłość najbliższych oraz znalazła rozwiąznia które rozwiążą moje problemy abym nie obarczała nimi mojej Rodziny i osób na których mi zależy. Proszę o pomoc bo sama jej nie potrafię znaleźć dla siebie


 428. Św. Rito błagam Cię o wstawiennictwo za moją siostrę Emilkę do Pana Naszego Łaskawego o łaskę uleczenia z choroby nowotworowej, wierzę że za Twoim pośrednictwem nasze gorące prośby zostaną wysłuchane.


 429. Św. Rito prosze wybłagaj u Pana Jezusa cud uleczenia z choroby nowotworowej dla mojego Taty.


 430. Proszę pokornie i z całego serca o modlitwę w intencji, aby mój ukochany Paweł wrócił do mnie i aby pokochał mnie na nowo. Popełniałam wiele błędów i bardzo chcę dostać szansę od Boga, aby móc to naprawić, aby móc odbudować ten związek razem z Pawłem. Bardzo proszę o Wasze wstawiennictwo, modląc się w mojej intencji, abym otrzymała tę łaskę, której tak bardzo potrzebuję. Święta Rito, proszę wstaw się za mną i zanieś moje błaganie do Boga. Uratuj mój związek z Pawłem. Pomóż nam przetrwać ten kryzys, Ty możesz wszystko!


 431. Św.Rito módl się o mój powrót do zdrowia! Amen


 432. PROSZE NAJUKOCHANSZA PATRONKO OD SPRAW BEZNADZIEJNYCH NATCHNIJ DOBRYMI MYSLAMI MAJA SYNOWA ZEBY W ICH MALZENSTWIE ZAPANOWALA ZGODA I MILOSC


 433. Najdroższa Św. Rito, błagam Cię uproś mi łaskę o którą proszę, aby sprawy które są dla mnie trudne zostały oddalone.aby wszystko ułożyło się tak abym była Tobie wdzięczna. Uproś mi to błagam Cię…………….


 434. Kochana Święta Rito błagam pomóż mi uratować moja rodzine przed rozpadem.aby Bartek na nowo mnie pokochał i dotarło do niego w głowie ze jestem częścią jego życia i dzieci tez . Ze tylko my naprawdę, szczerze go kochamy. A jego nowa partnerka która rozbiła nasza rodzine, znalazła szczęście z kimś innym . Błagam pomóż mi i dzieciom odzyskać wiarę w rodzine i miłość . Dziękuje ze jesteś!!


 435. Droga SW Rito uproś mi u Boga łaskę cudu żeby Bartek wrócił do nas do rodziny i do dzieci. Aby Bóg sprawił żeby zrozumiał ze popełnił wielki błąd odwracajsc, zostawiając rodzine dla innej kobiety. A ta kobieta która go opierała niech znajdzie szczęście u boku wolnego człowieka a mojego męża i rodzine zostawi w spokoju abyśmy mogli na nowo ja odbudować !. Dziękuje ci zacwszystko co do tej pory dla mnie robiłas bez Ciebie życie straciło by nadzieje.


 436. Dziekuje święta Rito za wstawiennictwo do Boga ojca zdałam egzamin dziekuje 🙂 prosze cię o zdrowie dla mojej mamy niech bedzie zdrowa i wyzdrowieje,a wynik na ktory czeka da dobra wiadomośc,prosze cię Wstaw sie do Boga ojca i popros o to o co ja prosze ciebie ! Dziekuje za zdany egzamin ,mama tez jest ważna prosze niech bedzie zupełnie zdrowa .amen


 437. Święta Rito proszę o wsparcie dla mojej rodziny a przede wszystkim o zdrowie dla mamy ,która kilka lat walczy z chorobą , łaskę wiary dla taty który przestał się modlić i popadł w alkoholizm. Daj siłę mi i mojemu bratu przetrwać dzielnie ten czas.Amen


 438. Dziękuje święta Rito za wystawienie sie za mnie z prośba u pana Boga zdałam prawo jazdy dziękuje wiem ze bez twojej pomocy nie dałabym rady .dziekuje z całego serca ze mam to czego tak bardzo chciałam nawet za 5 razem.


 439. Św. Rito módl się o dobre wyniki dla mojej mamy! amen


 440. Święta Rito proszę pomóż mi znaleźć mój paszport, którego już tak długo szukam a jest mi szczególnie potrzebny..Spójrz na mnie i wysłuchaj mnie bo już nie mam siły..


 441. Święta Rito prosze cię o wstawiennictwo do Boga ojca o zdrowie dla mojej mamy ,niech wyzdrowieje ,a wyniki na które czeka bedą dobre .Prosze cię rownież o wstawiennictwo za zdany egzamin na prawo jazdy we wtorek ,niech ten dzien okarze sie dniem szczęśliwym.Wiem ze nie jestem godna prosić Boga o te prośby wiec prosze Ciebie Wstaw sie za mnie i w moim imieniu pros Pana o te dwie bardzo ważne sprawy dla mnie.Amen


 442. Swieta Rito, proszę Cie o wstawiennictwo za mna. Prosze o pomoc w rozwiazaniu moich spraw z Pawlem. Chce mu przebaczyc i chce, zeby on mi umial. I chociaz juz nie jestesmy razem i pewnie nie bedziemy, chce miec poczucie, ze to nie byl dla niego zmarnowany czas. Prosze Cie tez o sily w napisaniu pracy licencjackiej. Daj mi wytrwalosc, ktorej mi brakuje. Takze w zakonczeniu moich problemow z mgr i obronieniu sie w koncu. Prosze cie o zdrowie dla calej mojej rodizny i o pogode ducha i spokoj. Pomoz byc mi bardziej konsekwentna, naucz mnie wybaczac, nie trzymac urazy.


 443. Sw. Rito pomozmi, abym byla z osoba, ktora kocham… niczego wiecej nie pragne, tylko spedzic z Nim zycie, mimo ze Go zranilam…chce naprawic swoj blad i MU wszystko wynagrodzic, w Tobie pokladam jedyna nadzieje/


 444. Święta Rito prosze cię Wstaw sie u pana Boga za mnie i pros go o zdany egzamin we wtorek bo to juz moje 5 podejście ,prosze o trzeźwy umysł ,o sile ,i o zdany egzamin .prosze cię o ważniejsza rzecz o zdrowie dla mojej mamy niech bedzie zdrowa a wyniki na które czeka bedą dobre .prosze cię o te dwie sprawy z całego serca .amen


 445. Prosze ciebie św Rito pomóż żeby mąż się spamiętał odszedł do innej kobiety i zapomniał o rodzinie.Prosze o pomoc ,żeby wszystko sie ułożyło ,żeby nie brakowało nam na jedzenie i opłaty chroń nas od nędzy i miej nas w swojej opiece .Błagam o wytwranie w tym wszystkim.Miej w opiece całą moja rodzinę amen.


 446. Św. Rito módl się za mnie do Pana Boga by moje życie prywatne i zawodowe się poukładało, miej mnie w opiece i moją rodzinę.


 447. Św. Rito módl się o dobre wyniki dla mojej mamy i uzdrowienie mnie z choroby! Amen


 448. Święta Rito proszę Cię abym była z markiem kierowcą z busa w którym się zakochałam i nie wyobrażam sobie bez niego życia. Chciałabym być z nim jak najprędzej i żeby zabrał mnie z tego miejsca w którym jestem !!!


 449. Święta Rito dopomóż mojej córce / W SPRAWIE PRACY/
  Mniej ją pod Twoją opiekę
  JEZU UFAM TOBIE


 450. św Rito prosze cie żeby moja żona bardziej patrzyła na mnie i wspomóż ją alby mogła jeszcze wiecej zrobic


 451. Święta Rito błagam Cię o szybkie znaleznienie pracy.Mam na utrzymaniu mieszkanie. Proszę Cię z całych sił. Wiem że Ty mnie zawsze wysłuchujesz. Dzięki Tobie otrzymałam wiele łask.

  Kocham Cię .


 452. ŚW.Rito prosze o wstawiennictwo u Pana Naszego o moje zdrowie ,zeby wszystkie przypuszczenia mojej choroby okazaly sie zmianami lagodnymi.Pomóz mi rownież w sprawie Marcina ktorego bardzo kocham i ktorego kiedys bardzo zraniłam.Miej w opiece cala moja rodzine.


 453. Św. Rito miej w opiece całą moja rodzinę.Dodaj mi sił bym przetrwała wszystkie trudności.Proszę cię o pomoc w wiadomej Ci sprawie.Dziekuję za moje dzieci, za ich zgodę amen


 454. Sw.Rito dziękuje Ci za to co dla mnie uczyniłaś.Jestem Ci dozgonnie wdzięczna.Proszę Cię jednak jeszcze o to by tą sprawe dokończyć tak jak sobie obmyśliłam.Pokornie Cię o to błagam.


 455. święta Rito proszę Cię i błagam o pomoc. Spraw żeby mój tata wybudził się ze spiaczki,żeby serce same podjeło prace żeby zyl bo go kochamy żeby problemy które mamy teraz rozwiązały sie


 456. Św. Rito proszę pomóż mi aby mój były mąż wrócił do mnie. Ciężko mi żyć bez niego.jestem sama bez pracy. Mamy syna. Błagam abyśmy znowu Tworzyli rodzinę.


 457. Św,. Rito błagam Ciebie o pomoc. jestem po rozwodzie ale nadal kocham swego męża, który odszedł do innej. mamy syna. Nie chce być sama, brakuje mi jego . Proszę niech on do mnie wróci żebyśmy mogli znowu się pobrać i żeby był już ze mną na zawsze. Błagam.


 458. Św Rito proszę Cię o wstawiennictwo aby Karolina, którą tak ukochałem jak Ty ukochałaś Pana Naszego, obdarzyła mnie miłością i abyśmy byli razem, abyśmy stworzyli szczęśliwy związek, a przysięgam Ci tutaj i w każdym innym miejscu, że będę starał się ze wszystkich sił aby była ze mną szczęśliwa, a jeśli zaznałaby krzywdy z mojej strony będę starał się jej to po wielokroć wynagrodzić. Przysięgam Ci też, że nie zazna z mojej strony tego co Ty zaznałaś ze strony swojego męża. Tylko proszę pomóż mi abym miał szanse dochować wierności tej przysięgi, pomóż i wstaw się za mną aby Karolina była ze mną i przy mnie.


 459. Święta Rito, proszę o Błogosławieństwo dla mojego związku, aby wszystko było dobrze. Oddal proszę niezgodę i nieszczęście. Proszę również o miłośc i szczęscie dla mojej rodziny.
  Amen.


 460. Święta Rito proszę Cie o siłę, o pracę która pozwoli spełnić mi się i da mi stabilizację.


 461. Święta Rito, pomóż mi rozwiązać wszystkie problemy, sprowadź mnie na Drogę Zbawienia, niech Zdrowie, spokój, głęboka wiara i szczęście króluje w mojej Rodzinie.


 462. Św. Rito proszę Cię uproś mi u Boga to, o co proszę. Sprawa jest naprawdę beznadziejna. I tylko w Tobie ma nadzieja.


 463. Św Rito, błagam Cię o wstawiennictwo u Pana Naszego z prośbą o zgodę i pojednanie między mną a osobą bliska mi. Daj nam możliwość bycia razem i wspólnego wspierania w codziennym życiu dzielą się troskami i radościami , oraz błogosławieństwa dla naszych synów


 464. Swięta Rito proszę Cię o modlitwę i wstawiennictwo dla mojej córki w sprawie Pracy
  mniej ją codziennie pod Twoją opieką
  Jezu Ufam Tobie


 465. sw, Rito prosze Cie wypraszaj u Ojca Niebieskiego Laske nawrocenia mojego meza Krzystofa od narkotykow i zlego towarzystwa zdrady klamsta oszustwa lenistwa i powrod do zony !Prosze Rito !


 466. Sw. Rito wiem że nie jestem godna Cie prosic, spraw abym znalazla odpowiednia prace dla siebie tak bardzo teraz tego potrzebuje , otocz mnie swoja modlitwa i opieka .


 467. Św. Rito proszę o to aby mój Maż zmieniła zdanie co do mojej osoby, aby nie chciał rozwodu. Pomóż mi to przetrwać, zmienić się na lepsze nie psując naszego małżeństwa. W naszym życiu sprawiłam mu wiele przykrości, wzajemnie oddaliliśmy się od siebie. Błagam Cię pomóż mi w mej potrzebie.


 468. Św. Rito, uratuj moją rodzinę, scal ją na nowo. Niech Jezus Chrystus przemieni serce mojego ukochanego i napełni je Bożą miłością w stosunku do mnie i chłopców.


 469. Święta Rito wiem, że tylko Tobie mogę poświęcić moją beznadziejną sprawę. Od roku nie mogę spotkać się z ukochanym Kacprem, zawsze stanie się jakieś nieszczęście które stanie nam na drodze. Błagam Cię, aby udało nam się w końcu spotkać i aby nasza miłość była wierna, silna i trwała. Aby był tym, za którego się podaje i aby wrócił do mnie.


 470. Święta Rito wysłuchaj mojej prośby i udziel mi łaski, o którą tak bardzo proszę.


 471. Święta Rito do Ciebie modlę się codziennie prosząc Cię o pomoc
  w sprawie pracy mojej córki
  Wspieraj ją i mniej ją codziennie
  pod Twoją opieką
  Jezu Ufam Tobie


 472. Św. Rito, proszę Cię o łaskę i wstawiennicto u Pana Naszego, aby została uzdrowiona sytuacja finansowa w naszej rodzinie i firmie.Proszę pomóż nam w tych cięzkich chwilach, które już długo trwają.Napełnij nas pomysłami jak wyjść z tego zła, które nas otacza.Wyrwij nas z problemów finansowych. Podaj nam rękę i módl się o zdrowie i siły dla nas wszystkich. Postaw na naszej drodze ludzi życzliwych i dobrych i spraw abym była też taka dla innych. Miej w opiece całą moja Rodzinę. Za wszysko Bóg Zapłać!


 473. Anita
  Proszę Cię Święta Rita by mój dzidziuś urodził się zdrowy oraz by skończyły sie problemy finansowe moje i mojej rodziny, bym mogła zapewnić moim dzieciom godną przyszłość. Wiem jaka jestem i co zrobiłam. Ale chyba aż taka zła nie jestem, by tak długo pokutować, bo ta sytuacja trwająca już parę lat to chyba pokuta. Prosze Cię z całego serca pomóż mi i odmień tą sytuację.


 474. Św. Rito mam na imię Anna bardzo pragnę mieć dziecko z moim mężem. Może ja nie zasługuje na dziecko bo byłam złym człowiekiem ale mój mąż jest bardzo dobry pragnie mieć ze mną dziecko i wiem że to dałoby mu największą radość w życiu. Staramy sie już od roku bardzo proszę spraw aby w końcu nam sie udało bałagam Cie spraw aby nasze dziecko przyszło na ten świat


 475. Święta Rito błagam o łaski i wstawiennictwo dla mojej córki
  Prowadz ją i wspieraj
  Bądz jej patronką
  JEZU UFAM TOBIE


 476. św. Rito bardzo Cię proszę o zdrowie mojej najdroższej babci, daj lekarzom taką siłę aby umieli ją wyleczyć


 477. Proszę Cię Święta Rito o pomoc w zdaniu prawa jazdy za pierwszym razem.. 19 lipca


 478. Kocham Cię św. Rito, dziękuję za wszystko, miej mnie w opiece


 479. Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Boga z moją prośbą. Aby Jakub do mnie wrócił. Kocham Go i nie wyobrażam sobie być z nikim innym. Abym mogła czuć jego bliskość i miłość. O to pokornie Cię błagam.


 480. Świeta Rito pomóż mojej córce , dodaj jej sił proszę o wstawiennictwo i modlitwę
  bądz jej patronką i mniej ją pod swoją opieką
  JEZU UFAM TOBIE


 481. Święta Rito, ufam, że mi pomożesz. Proszę Cię z całego serca o wstawiennictwo. O to, aby mój przyjaciel nie wyjeżdżał za granicę, ale został ze mną. Święta Rito, Ufam Tobie!


 482. Święta Rito, proszę Cię by operacja mojego Taty doszła do skutku i przede wszystkim by się udała, by Tato wyzdrowiał i cieszył się jeszcze długim życiem. Błagam. Miej Go w opiece i całą moją rodzinę w tym trudnym dla nas czasie. Aneta.


 483. Święta Rito patronko spraw beznadziejnych proszę Cię bardzo żebym mógł znaleźć pracę w której będę mógł się spełniać abym nie budził się każdego dnia w nerwach. Tak bardzo Cię proszę żebym mógł wyjść na prostą w życiu i mógł pomóc moim bliskim w problemach i spełnić ich marzenia mi. mojej mamy która jest wspaniałą kobietą a ma ciężkie życie


 484. Święta Rito pomóż mojej córce odnależć nową pracę ,lub niech pozostanie w obecnej ale żeby nie nękał ją Dyrektor tylko mogła w spokoju pracować
  Święta Rito proszę o wstawiennictwo i modlitwę
  codeziennie mniej ją pod Twoją opieką błagam


 485. Błagam o pomoc ,o modlitwę i wstawiennictwo niech mąż wróci do domu..Błagam o siłę przebaczenia. Św Rito wstaw się za nami za moją rodziną ,miej w opiece moje dzieci by pokonały na swojej drodze wszystkie trudności.


 486. Swięta Rito proszę o wstawiennictwo i modlitwy w sprawie mojej córkimniej ją pod Twoją opieką


 487. Święta Rito spraw beznadziejnych uproś mi u Pana Boga dużo siły wytrwania w dobrym życzliwości ludzkiej i wymarzonej pracy pogody ducha optymizmu.praw zeby wyjasnily sie i zakonczyly moje koszmary nieżyczliwych ludzi wokól mnie.spraw abym na nowo zyla pelna wiary milosci i chwalila pana.miej w opiece cala moja rodzine.


 488. Swieta Rito, blagam cie o wstawiennictwo bym nie utraciła aktualnej nowej pracy i mogła się zrehabilitowac na tyle by wyniki i moja praca stały sie lepsze i zadowalały szefa i wspólpracownikow. By błędy odeszły w niepamięć i bym mogła dalej sie rozwijać i zdobywać doświadczenie oraz cieszyć się tą pracą na długo. Proszę cię o równowagę, skupienie oraz samodzielność i bym czyniła dobrze swoje zdania i obowiązki, tak abym była godnym zaufania dobrym pracownikiem i nie straciła tej swieżej szansy od losu. Proszę cie bym zrobiła postępy i utrzymała tę pracę na stałe. Błagam cię i proszę o wsparcie i łaskę u pana. Zawierzam Ci i miej mnie w opiece.


 489. Święta Rito błagam Cię codziennie w sprawie pracy mojej córki
  Pomóż podjąć jej dobre rozwiązanie
  Błagam mniej ją pod Twoją opieką ,prosę o wstawiennictwo i modlitwy


 490. o SW Rito błagam Ciebie o pomoc w zdaniu egzaminu na prawo jazdy jest to dla mnie bardzo ważne,nikt we mnie nie wieży a bez niego sobie nie poradzę dlatego błagam Cię o pomoc i modlitwę .Jestem zrozpaczona.Dlatego proszę nie odmawiaj mi pomocy. bozenakam7


 491. Święta Rito błagam Ciebie z całego serca abym mogła zdać egzamin na prawo jazdy,jest to moja ogromna prożba do Ciebie,jest to dla mnie bardzo ważne nie poradze sobie bez Twojej pomocy.Nikt we mnie nie wieży a ja nie jestem w stanie tego wszystkiego ogarnąć do końca.Błagam pomóż, wstaw się za mną.
  bozenakam7


 492. w dniu 11 lipca 2013 @ 12:00 am | Odpowiedz oredowniczko moja

  Św.rito blagam cie o uzdrowieniee mojego synusia chrzestnego wysluchaj nas, miej go w opiece naszego skarba.czuwaj nad moja rodzinai bron ich od zlego. Blagam pomoz,udziel cudu H.:-*


 493. Święta Rito, błagam Cię, pomóż mi, dopiero dziś się o Tobie dowiedziałam, jednak wierzę w Ciebie i ufam Ci. Ale mam tak malo czasu, on juz niedlugo wyjezdza, prosze niech jutro sie odezwie, po przeczytaniu listu i zgodzi się chociaz na to spotkanie, bardzo mi na tym zalezy, bo jest najcudowniejsza osoba jaka w zyciu poznalam, chce chociaz ten jeden raz go przytulic.. zobaczyc.. wiec blagam cie z calego serca, ktore jest przepelnione miloscia do niego, pomoz mi. Dziekuje..


 494. Św. Rito módl się za mnie, mojego chłopaka i za moją mamę! Amen


 495. Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo i modlitwę dla mojej córki
  udziel mi łaski
  o którą Cię proszę
  mniej ją pod Twoją opieką


 496. Święta Rito proszę Cie o to, abyśmy ja, Kasia i Ania odnalazły w końcu swoje prawdziwe miłości. Prawadź nas kochana do prawdziwej miłości i prawdziwego szcześcia. Pomóż też Kubie odnaleźć przeznaczoną mu dobrą dziewczynę. Pani jesli nasza miłośc juz nie ma szans, wstaw sie, abysmy o sobie zapomnieli. Teraz poznałam Michała może tutaj odnajdę to wymarzone uczucie? Pomóż Karolinie podjąć słuszną decyzję. Miej w opiece całą moją rodzinę. Kocham :*


 497. ŚWIĘTA RITO PROSZĘ O WSTAWIENNICTWO I MODLITWĘ W SPRAWIE O KTÓRĄ TAK GORLIWIE CIĘ BŁAGAM
  POMÓŻ JEJ


 498. Św.Rito z całego serca proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga, aby udało mi się w końcu zdac egzamin na prawo jazdy.


 499. w dniu 7 lipca 2013 @ 9:33 pm | Odpowiedz Iwonka i Paweł

  Proszę Cię Św. Rito o wstawiennictwo u Boga o uzdrowienie Pawła o dar życia dla Niego. Dziękuję Ci Panie za odnalezienie mojej Połówki, za naszą miłość (w rocznicę naszej pięknej miłości), za to, że dożyliśmy tego dnia. Prosimy o pomoc w rozwiązaniu naszej trudnej sytuacji i siłę w przezwyciężaniu bólu i smutku. Utul nas Panie w swoich ramionach i wspieraj Pawła oraz nasze dzieci swoimi łaskami. Wierzymy, ze wszystko to stało się dzięki Tobie i do Ciebie nas prowadzi.


 500. ŚWIĘTA RITO POMÓŻ MOJEJ CÓRCE W PRACY
  MNIEJ JĄ CODZIENNIE POD TWOJĄ OPIEKĄ
  MÓDL SIĘ ZA NIA CODZIENNIE


 501. Swięta Rito pomóż mojej córce w pracy
  mniej ją pod swoją opieką wspieraj ją


 502. Monika
  ŚW. RITO błagam cię o uzdrowienie Kubusia , synka mojego kuzyna, on ma dopiero 9 lat a od 4 walczy z białaczką . Proszę też o szczęście dla mojej całej rodziny.


 503. Święta Rito błagam o modlitwy proszę Cię wyproś łaskę o którą codziennie Cię proszę i błagam
  Pomóż proszę o wstawiennictwo do Pana Naszego
  Jezu Ufam Tobie


 504. ŚWIĘTA RITO POMÓŻ MI W SPRAWIE ZNALEZIENIA MIESZKANIA I POUKŁADANIA SOBIE ŻYCIA


 505. proszę o dar miłości aby moja żona mnie pokochała


 506. Święta RITO pomóż mojej córce w sprawie pracy
  mniej ją pod Twoją opieka


 507. Św. Rito nie udało Ci się wybłagać życia dla mojej mamy-opiekuj się nią tam.
  Teraz proszę o wstawiennictwo za mnie i mojego męża aby zrozumiał aby nie było nam tak ciężko borykać się ze skutkami choroby mojej mamy w naszym życiu.
  Proszę Cię o siły dla nas, wytrwałość i światełko, że będzie lepiej.


 508. ŚW RITO proszę o modlitwę za moją rodzinie jesteśmy w beznadziejnej sytuacji mąż ma mieć dozór elektroniczny ja mam problemy finansowe wszystko się wali jestem załamana uproś u BOGA łaski aby polepszyło się chociaż w finansach niewiem co robić bardzo jest żle


 509. Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo i modlitwę w sprawie pracy mojej córki
  pomóż jej w dobrej decyzji niech się dzieje wola Boga
  mniej ją codziennie pod Twoją opieką


 510. Św. Rito proś u Boga o zdrowie i dobre wyniki dla mojej mamy! Amen


 511. ŚWIĘTA RITO PROSZE O ZDROWIĘ DLA RODZICÓW ORAZ ŻEBY ŻYLI BARDZO BARDZO DŁUGO I SZCZĘŚLIWIE BŁAGAM


 512. ŚWIĘTA RITO BŁAGAM CIĘ ABY MÓJ BRAT ZAŁATWIŁ MI PLAC DO SPRZEDARZY WATY CUKROWEJ I TRAMPOLINY NA DNI RECZA BARDZO PROSZĘ JEST TO DLAMNIE BARDZO WAŻNE BŁAGAM


 513. Sw. Rito, błagam Cię z całego serca, żeby moj syn skończył szkołę w normalnym trybie i żebyśmy się wszyscy spotkali w Polsce, żebym mój syn pozostał ze mną. Wstaw sie za mną, żebym przed tym zdołała znaleźć dobrą pracę i otrzymała to co zostało mi obiecane. Miej w opiece moją rodzinę.


 514. św Rito ile razy Cię o coś prosiłem, tyle razy mi pomagałąś i choć czasami nie widziłem tego od razu to po jakimś czsie wiem, że te prośby które nie został spełnione nie były dla mnie dobre. To Ty wraz z Najwyższym wiesz co dla nas jest najepsze. Włśnie tak Cię będe prosił wyproś nam u Pana łaskę zgody i zrozumienia, miłości i pokoju, jeżeli to będzie dla mnie mojej rodziny dobre łskęlepszej bardziej płatnej pracy, posze także o wybaczenie za moje grzeszne życie, ile razy upadałem niedotrzymując obietnic danych Panu, Tobie. kolejny raz prosze o łaski, a jakie Ty już dobrze wiesz co mi jest najbardziej potrzebne prosze z całego serca. Dziękuje za otrzymne łaski lekcje pokory i za to że jesteś św Rito to że mogę Cie prosić czasem znaczy więcej niż to o co prosze.


 515. Święta Rito proszę o wstawiennictwo w sprawie o którą tak błagam Ciebie


 516. Sw Rito proszę o pomoc o odzyskanie miłosci od meza


 517. Święta Rito dziękuje Ci za to, że poprzez Twoją prośbę Bóg pomógł mi zdać mature oraz dziękuje za pomoc w innych sprawach.


 518. O święta Rito wspomóż moje wołanie do Boga i wyproś potrzebne łaski,
  Pragnę znaleźć miłość mojego życia, błagam Cię nie potrafię żyć sam.
  Proszę pokornie, abyś mnie grzesznika wspomogła w moich błaganiach.
  Ostatnio poznałem piękną dziewczynę proszę Cię jeśli to Ona zwróć jej
  serce ku mnie i wspomóż nas w naszej wspólnej drodze. Amen.


 519. Święta Rito. Dziś jeden z ważniejszych dla mnie dni. Proszę Cię pomódl się za mnie i wstaw się u Boga za to, aby moje wyniki z egzaminu maturalnego były jak najlepsze, abym mogła się radować i abym dostała się na wymarzone studia. Miej w opiece tych wszystkich, którzy potrzebują Ciebie i Boga. Z całego serca proszę cię o pomoc w realizacji moich marzeń. Bóg zapłać


 520. Św. Rito dzięki Twojemu wstawiennictwu urodziłam zdrową córeczkę Teraz pojawił się problem . Rozwijała się bardzo dobrze, ale szczepienie wszystko zmieniło (a może coś jeszcze) Błagam wyp.roś dla miej prawidłowy rozwój


 521. Święta Rito błagam Cię o modlitwę , wstawiennictwo i łaskę dla mojej córki
  w sprawie pracy w pokonaniu trudnej sytuacji jeżeli ma ją zmienić to niech się stanie wola Boska mniej w opiece moją córkę bardzo o to proszę i błagam


 522. Święta Rito, bardzo proszę o natchnienie dla mojej siostry, która pisze właśnie pracę magisterską. Niech poczuje nadzieję, że wszystko się uda i że obrona tej pracy otworzy przed nią nowe furtki i nowe możliwości,

  Dla siebie proszę o wsparcie podczas piątkowego egzaminu. Już raz pomogłaś, za co bardzo dziękuję.


 523. Święta Rito jestem marnym ziemskim robakiem… Tyle we mnie słabości i marności, ale pomimo to błagam Cię pomóż mnie i mojej rodzinie w tych trudnych chwilach dla nas. Pomóż nam wyjść z tego zaułka w który zabrnęliśmy z własnej i niewłasnej winy. Święta Rito proszę Cię wybłagaj dla nas u Pana Najwyższego łaskę o którą się modlę. Miej w opiece wszystkich moich bliskich i przymnażaj nam wiary abyśmy nie zapomnieli że jesteśmy dziećmi bożymi.


 524. Św Rito,
  jesteś moją ostatnią deską ratunku i nie odejdę od stop Twoich dopóki mnie nie wysłuchasz. Błagam Cię o cud, bo sprawa jest beznadziejna… Błagam Cię o pomoc w wyjednaniu daru szczęśliwego małżeństwa dla mnie. Błagam Cię spraw abym w końcu poznała Tego Jedynego mężczyznę, który zostanie moim mężem na całe życie. Błagam Cię spraw abyśmy się odnaleźli w tym zwariowanym świecie i abyśmy oboje kochali się nad życie, darzyli się wzajemnym szacunkiem, zaufaniem, umieli ze sobą rozmawiać i byli dla siebie wsparciem i radością. Błagam Cię ze względu na modlitwy moich rodziców, którzy martwią się o mnie i bardzo przeżywają to, że jestem wciąż sama. Błagam cię ze względu na ich dobroć i wsparcie, które zawsze mi okazywali. Błagam Cię pomóż mi.
  Wierzę, że mnie wysłuchasz.
  Bóg zapłać.


 525. Święta Rito, proszę aby mój chłopak miał swój pokój na stałe aby dostał podwyszkę. Żyby był zadowolony z życia i uśmiechnięty. a spłata długów rodziców nie przeszkodziła mu w normalnym życiu.
  Bardzo Cię o to proszę jest bardzo ważne
  Ja wiem Rito że Ty możesz wszystko, ufam Tobie.


 526. Swieta Rito. Prosze Cie o to, aby Kamila mi wybaczyla i zeby nasza milosc na nowo rokwitla. Zebysmy znowu byli razem szczesliwi.


 527. Święta Rito bardzo gorącą dziękuję za wysłuchanie moich próśb i rozwiązanie moich problemów.
  Błagam cię Święta Rito abyś dała zdrowie mojej rodzinie. Proszę również, aby sytuacja w mojej pracy się naprawiła, żeby wszystkie problemy się rozwiązały. Proszę również abyś nawróciła moja rodzinę abyśmy żyli i zachowywali się tak jak tego życzy sobie Nasz Pan oraz Najświętsza Panienka.
  Aby zło nigdy nas nie dopadło.


 528. św. Rito proszę Cię nie zostaw mnie w potrzebie. Zawsze jesteś przy mnie i mam nadzieje że i teraz mnie nie zostawisz w potrzebie


 529. Św. Rito proszę o pomoc dla mojej rodziny wstaw się za nami .Proszę o pomoc dla nas i siłę żebyśmy wszystko przetrwali .Miej mnie w opiece niech dam sobie radę ze wszystkimi problemami.


 530. Św. Rito proszę o Toje wstawiennictwo nie dla siebie , ale w intencji kochanych ich osób , proszę o wielką łaskę jedności i miłości wielkiej miłości dla nich , miej ich w swojej opiece i wspieraj ich jako rodzinę bo w rodzinie niech będzie ich siła , miej w opiece Tych maluczkich .


 531. Święta Rito pomagaj nieustannie mojej córce w pracy
  Daj jej moc i siły żeby spokojnie wykonywała swoje obowiązki i Dyrektor jej nie nękał
  Niech Dyrektor otworzy oczy na plotkarzy którzy go otaczają
  Mniej Święta Rito opiekę nad nią codziennie proszę o modlitwę


 532. Jakiś czas temu straciłem kogoś mi bliskiego , odeszła. Byłem zdesperowany , nie wiedziałem co zrobić , zacząłem się modlić do Św. Rity zacząłem wierzyć, że tylko jakaś większa siła może mi pomóc, w tym problemie. Po jakimś czasie bez słowa osba, której miałem nigdy nie zobaczyć i nie przytulić była już koło mnie. Z całej siły dziękuje Bogu oraz za wstawiennictwo Św. Ricie!! Dziękuję. (zwątpienie od wiary nie różni się tak bardzo, ale zdecydowanie lepiej jest wierzyć). Polecam tą modlitwe, każdemu kto ma jakiś problem. Św. Rito prosze o dalsze wstawiennictwo w mojej sprawie, bym więcej nie muciał się tak czuć! W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego, Amen.


 533. Święta Rito, błagam Cię o pomyślne rozwiązanie moich problemów, które spadły na mnie nagle i mnie przerastają. O zdrowie dla dzecka i o to, aby M. był z nami zawsze. O siłę dla niego i mądrość w podejmowaniu decyzji. Błagam, pomóż nam.


 534. Św. Rito proszę Cię o wstawiennictwo, by córka moja dostała się na dzienną magisterkę .Proszę módl się za nią i wyproś dla niej łaski u Pana Naszego.


 535. Św. Rito proszę Cię o powrót ukochanego przyjaciela. Spraw abym mogła znów cieszyć chwilami z nim spedzonymi . O to pokornie proszę Amen.


 536. Św.rito prosze cie o powrot zony paulina wraz z corka,oraz o dar pojednania i zeby w naszej rodzinie zapanowała miłosc.bardzo prosze cie


 537. ŚWIĘTA RITO POMÓŻ MOJEJ CÓRCE W PRACY ŻEBY DYREKTOR SIĘ ZMIENIŁ DO JEJ OSOBY
  PROSZĘ POMÓŻ MOJEJ CÓRCE W TWOICH MODLITWACH
  MNIEJ JĄ W SWOEJ OPIECE CODZIENNIE


 538. Święta Rito proszę Cię o to zebym dostała się się na upragnione studia pielęgniarskie aby moc pomagać i niesć pomoc tym, którzy jej potrzebują.


 539. Sw. Rito prosze Cie o zdrowie i opieke dla calej rodziny,o prace. Rowniez o studiach w uniwersytecie,aby mi udalo sie postapic! Badz zemna Rito,zanies moje Modlitwy i prosby do Boga!


 540. Św Rito , bardzo cię proszę o zdrowie, spokój w rodzinie i o nawrócenię się mojego taty . Wstaw się u Boga za naszą rodzinę . Również dziękuję za wszystko co otrzymałam i jestem Ci bardzo wdzięczna .


 541. Święta Rito już tyle razy mi pomogłaś i znowu znalazłam się w trudnej sytuacji moja firma upada ale ja wciąż wierzę że Ty mi pomożesz bardzo Cię proszę o wstawiennictwo u Pana Boga mimo że nie postępuję w życiu tak jak powinnam wyproś mi potrzebne łaski proszę aby mężowi udało się wyjechać do pracy za granicę jak najszybciej aby ktoś odpowiedział na ogłoszenie o pracę i udało nam się spłacić kredyt i ustabilizować sytuację finansową aby moim dzieciom nic nie zabrakło tak bardzo ich Kocham a teraz nawet nie mogę wysłać ich na wycieczkę szkolną bo nie mam pieniędzy.Wierzę że mi pomożesz.Kasia


 542. SW..RITO prosze CIE o wstawiennictwo u PANA NASZEGO zeby otoczyl opieka moja kolezanke .siosttre i mojego syna ukochanego PROSZE


 543. ŚW. Rito, chociaż wcześniej Cię nie znałam, to bardzo proszę o uleczenie mojej mamy Haliny i siłę dla niej, nadzieję oraz optymizm. 🙂 Oby byli dobrzy lekarze na jej drodze, którzy ją dobrze poprowadzą.


 544. Święta Rito proszę Cię o łaskę i wstawiennictwo dla mojej córki ,żeby mogła spokojnie pracować i żeby nie nękał jej Dyrektor PROSZĘ CIĘ o codzienne wstawiennictwo i opiekę dla mojej córki w pracy


 545. Św. Rito, proszę cię przede wszystkim o zdrowie dla mojej najukochańszej mamy, która jest chora na Stwardnienie Rozsiane oraz mojego taty który z uśmiechem na twarzy oraz miłością do niej opiekuje się nią od 9 lat. Proszę również o siłę dla mnie i dla mojej siostry, abyśmy szczęśliwie ułożyły sobie życie z osobami, które są nam pisane. Proszę o zdrowie, łaskę Bożą dla mojej rodziny, wszystkich przyjaciół, znajomych, aby nigdy nie wątpili w Bożą Moc oraz w Twoje Wstawiennictwo u Naszego Pana. Chciałabym za Twoim wstawiennictwem podziękować jak co dzień za wspaniałych rodziców, którymi obdarzyłeś mnie i moją siostrę. Do końca życia nie będę w stanie się odwdzięczyć za to co dla mnie i mojej siostry zrobili. Proszę również o pomyślne zdanie egzaminu z prawa cywilnego.
  O Św. Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Boga oraz dziękuję za wszystko co dla mnie zrobiłaś, Amen.


 546. Święta Rito proszę Cię o pomoc. Proszę o wstawiennictwo u Boga z moją prośbą. Pomóż aby paulina do mnie wróciła, abym mógł poczuć jej miłość. O to pokornie błagam.


 547. ŚWIĘTA RITO PROSZĘ CIĘ O WSTAWIENNICTWO,O UZDROWIENIE MEJ RODZINY ORAZ O ODNALEZIENIE SPOKOJU.OPIEKUJ SIĘ MNĄ ORAZ MOJĄ RODZINĄ.


 548. Święta Rito proszę o ratunek dla naszego malzenstwa , aby mój żóna wrociła +do mnie szczerze i uczciwie Aby, aby aby zapanowała u nas miłość małżeńska.


 549. św Rito kochana,proszę aby dane było mojemu mężowi wrócić dzisiaj do pracy którą miał i proszę o uwolnienie go z nałogu.W Tobie moja cała ufność i nadzieja.


 550. Święta Rito, proszę wysłuchaj mnie i przepraszam…


 551. Święta Rito prosze Cie zebym wkoncu znalazla wartosciowego czlowieka ktory mnie pokocha, zeby to byla milosc z wzajemnoscia, prosze pomoz mi w znalezieniu dobrej pracy, abym mogla oplacic wymarzone studia, prosze o mila atmosfere i zdrowie w mojej rodzinie.


 552. Święta Rito, ratuj relację z bliską mi osobą! Wyproś nam światło Ducha Świętego!


 553. Święta Rito. Pomóż mi w cierpieniu, po utracie Ukochanej Zosi i wybaczyć chłopakowi, który mi ją odebrał, spraw, aby ich szczęście stało się również moim i aby nie zakiełkował w moim sercu cierń nienawiści…O to tylko Ciebie proszę…Amen.


 554. Święta RITO mam przed sobą dwa trudne egzaminy proszę cię o wstawiennictwo u najwyższego i dla tych co razem ze mną zdają również


 555. w dniu 17 czerwca 2013 @ 3:50 pm | Odpowiedz zrozpaczona

  Sw. Rito blgam Cie pomoz mi prosze!


 556. Św. Rito błagam Cię o uzdrowienia mojej mamy z ciężkiej choroby. Dopomóż nam. Błagam, by ta choroba z którą się zmagamy się cofnęła. W Tobie cała nadzieja, wysłuchaj nas, pokornie Cię o to PROSZĘ, a będę nagłaśniała Twoje imię.


 557. dziękuje ci za okazaną pomoc


 558. Święta RITO bardzo proszę Cię byś wstawiła się u naszego BOGA najwspanialszego proszę Cię o łaskę dla mojego brata Tomka i dla mnie bym potrafił mu pomóc, oraz o szczęśliwe rozwiązanie problemów w firmie. Miej w opiece całą naszą rodzinę.


 559. ŚWIĘTA RITO POMÓŻ W MODLITWIE O KTÓRĄ CODZIENNIE CIĘ PROSZĘ
  ŚWIĘTA RITO MÓDL SIĘ W MOJEJ INTENCJI


 560. Tydzień temu dowiedziałam się, że jesteś Św. Rito, modliłam się w swoich sprawach w Krakowie przed Twym wizerunkiem i relikwiami, dziś proszę Cię z całego serca o zdrówko dla Mikołajka, proszę spraw aby wyzdrowiał, proszę Cię czuwaj nad nim i jego rodziną, błagam Cię pomóż.


 561. Daje świadectwo i dziękuję z całego serca….


 562. Św Rito może ostatnio za dużo cię proszę pomóż mi z moim małżenstwie ciągle się kłócimy i żeby mój mąż przestał pisać z innymi kobietami zeby nie doszło do spotkania z tymi kobietami a szczególnie z Beata proszę cie z całego serca i całej duszy pomóż mi w mazłenstwie zeby przetrwało te trudne chwile


  • Św Rita proszę ratuj moje małżeństwo bardzo cię prosze całego moje serca z całej mojej duszy miej nas w opiece


 563. Św. Rito proszę aby moje prośby się spełniły, wstaw się u Boga za mną, proszę.


 564. w dniu 13 czerwca 2013 @ 10:33 pm | Odpowiedz Karolina Ż.

  Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga, żeby udało mi się zaliczyć ostatni egzamin i abym mogła bronić swoją pracę magisterską w czerwcu. Proszę, także o pomoc w znalezieniu dobrej pracy dla mojego męża i dla mnie oraz o zdrowie dla całej rodziny.


 565. Sw. Rito błagam Cie o pomoc. Jestem juz u kresu wytrzymałosci problemy finansowe jakie gnebia mnie , staja coraz trudniejsze do wytrzymania . Nie mam juz sily błagam Cie pomoz mi , bo bez twojej pomocy juz sobie nie poradze .


 566. Św. Rito, dopomóż mi w przeciwnościach mojego życia. Zbyt wiele tego. Błagam o bezpieczeństwo pod każdym względem i spokój, a także o zdrowie i szczęśliwe małżeństwo z Martinem.


 567. Św. Rito błagam Cię pomóż mojej córce aby dziś zdała z języka polskiego miej ją w swojej opiece


 568. Św.Rito błagam o wstawiennictwo u Boga dla syna Rafała w wiadomej trudnej sprawie.aby to wszystko zakonczyło sie pomyślnie.Pomóż mu prosze gorąco o modlitwe.


 569. Św. Rito proszę Cię o łaskę i pomoc w tym o czym najbardziej marzymy z mężem już tak długo – pomoc zajściu w ciążę. Pomóż nam o ile to jest możliwe wydać na świat zdrowego naszego potomka i obdaż nas i całą naszą rodzinę zdrowiem i miłością, a szczególnie naszych schorowanych rodziców. Powól nam utrzymać nasze obecne stanowiska pracy, abyśmy szczęśliwie mogli spłacić kredyt zaciągniety na nasz wymarzony dom. Św. Rito módl się za nami.


 570. Święta Rito, wyprosiłam już od Ciebie tyle łask, tyle cudów mi sprawiłaś,kolejny raz pokornie Cię proszę pomóż mi, pozwól mi znów doświadczyć potęgi Twojego wstawiennictwa. Nie opuszczaj mnie. Ufam Tobie i jestem spokojna o moją intencję.


 571. Św Rito proszę Cię z całego serca mego wierze w twoja moc pomóż mojej córce aby pani od języka polskiego ją wysłuchaja i dała szanse na poprawke jeszcze w tym tygodniu miej ja swojej opiece pomoż proszę


 572. Święta Rito proszę Cię pomóż mi w moim wielkim problemie i spraw, aby moje wielkie obawy się nie potwierdziły, abym mogła w zdrowiu wychować moich synów. Miej w opiece całą moją rodzinę. Proszę pomóż mi Kochana Święta Rito


 573. Św Rito proszę Cię pomóż mojej
  córce Weronice w nauce aby zdała do następnej klasy. PROSZĘ WYSŁUCHAJ MOJEJ PROŚBY I MIEJ W OPIECE CAŁĄ MOJA RODZINE


 574. Św. Rito proszę wstaw się z moją prośbą u Boga. Proszę Cię o odnalezienie osoby, która jest mi przeznaczona, proszę o prawdziwą miłość, aby mój synek poznał co to jest pełna, kochająca się rodzina.


 575. Św. Rito, dałaś mi nadzieję i siły do rozwiązywania beznadziejnej sytuacji rodzinnej, wiem, że bez Twojej pomocy nie dałabym rady, dziękuję Ci za to.


 576. Święta Rito zwracam się do Ciebie o wstawiennictwo za mnie i mojego ukochanego, którego zraniłam moim postępowaniem. Proszę o łaskę i pomoc w odzyskaniu jego zaufania i jego powrót do mnie abyśmy byli na zawsze szczęśliwi. Miej nas w opiece.


 577. Św. Rito! Proszę Cie, aby moje dziecko w moim brzuchu okazało się zdrowe, bez wad genetycznych i wrodzonych, z prawidłowym układem krwionośnym. Miej go w opiece i chroń od wszelkiego złego i chorób. Proszę aby urodził się cały i zdrowy.


 578. Święta Rito pomóż mojej córce w pracy i żeby poznała dobrego człowieka i żeby miała dzieci módl się za moją córkę


 579. Św Rito proszę Cie o wstawiennictwo u Boga w intencji spotkania dobrego męża, o wytrwanie w czystości i blogosławieństwo Boże na wspólną ścieżkę życia. Święta Rito – módl się za nami.

  Proszę Cie również Św Rito o wybłaganie łask u Boga w intencji mojej całej rodziny. Niech Dobry Bóg otacza nas Swoim Blogosławieństwem każdego dnia. Święta Rito – módl się za nami.


 580. św. Rito proszę Cię wyproś mi łaskę dobrego męża i swojego własnego mieszkania, w którym mogłabym dzielić życie z ukochaną osobą i dziećmi. Chcę być potrzebna i nadać memu życiu sens. Proszę o tę łaskę z wielką pokorą i świadomością swych ułomności.


 581. Św. Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Naszego żeby być z moją córką i wnuczka za granicą Proszę Cię o moc wytrwania i siły, żebym pokonała wszystkie trudności stojące mi na drodze. Miej w opiece całą moją Rodzinę.


 582. Św. Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Naszego żeby niepewne jutro przerodziło się w pewne, zarówno w sprawach zawodowych, jak i prywatnych. Proszę Cię o moc wytrwania i siły, żebym pokonała wszystkie trudności stojące mi na drodze. Miej w opiece całą moją Rodzinę.


 583. w dniu 8 czerwca 2013 @ 5:42 pm | Odpowiedz Zofia Kromka

  Św.. Rito Błagam Cię wstaw się za mną do Pana Naszego o to abym jak najszybciej zamieszkała z moją córka i wnuczka w Wiedniu…dopomóż mi abym
  nie była sama w w tym pustym domu każdy dzień to dzień jest dla mnie samotny i pusty ,abym pozałatwiała pozytywnie wszystkie sprawy w Polsce …mniej w opiece cała moją Rodzinę.


 584. Małgorzata
  Święta Rito błagam o cud uzdrowienia mojej mamy Joanny, proszę o dary
  Ducha Świętego dla Niej oraz dla Liliany, Stanisława, Małgorzaty


 585. Dziękuje za wszystkie łaski 🙂


 586. w dniu 7 czerwca 2013 @ 10:54 pm | Odpowiedz Potrzebujący Pomocy

  Święta Rito proszę Cię o Twe wstawiennictwo u Pana Boga w mojej prośbie aby moja dziewczyna nie okazała się w stanie w ciąży gdyż ma do ukończenia ostatni rok studiów a obecnie przez sytuację prywatną była na urlopie dziekańskim i ma duże zaległości w nauce. Przez ten czas była prześladowana przez kilka osób na swej uczelni krążyły o niej plotki, oraz okropne groźby że tych studiów nie ukończy. Przez kilka miesięcy zażywała przepisane silne leki na nerwicę spowodowaną sytuacją stresową i nerwową przez co zachorowała również na Serce. Boimy się że jeśli jest w ciąży to mogło by się urodzić bardzo ciężko chore Dziecko poprzez skutek zażywania tych ciężkich i szkodliwych leków… Prosimy Cię św. Rito o to aby moja dziewczyna w danym momencie naszego życia nie była w ciąży…

  Święta Rito to nie czas i miejsce na przyjście na świat Naszego Dziecka prosimy Cię o to abyś za swoim wstawiennictwem wyprosiła łaskawie prośbę naszą u Pana Boga. I aby Nasza Miłość z dnia na dzień była coraz bardziej piękniejsza i silniejsza. Abyśmy szczęśliwi byli i mniej w życiu zmartwień mieli…


 587. Św. Rito. Pomóż mi w mojej chorobie. Wierzę w Twoją moc. Wstaw się za mną aby moja choroba została wyleczona bez operacji. Proszę, pomóż mi.


 588. Swieta Rito wstaw sie do Pana Boga abym ponownie zaszla w ciaze i teraz szczesliwie zdrowego dzidzusia urodzila abym z mezem byla szczesliwa miej w opiece cala moja rodzine i meza:***************kocham


 589. Święta Rito, w Twoje ręce oddaję moją żonę i naszą rodzinę, proszę Cię o Twoje wstawiennictwo i orędownictwo u Pana Naszego, o zdrowie psychiczne dla mojej kochanej żony, o przywrócenie jej równowagi, o wyrwanie nas ze smutku i przygnębienia. Ufam w Twoją modlitwę i proszę Cię o ratunek..


 590. Święta Rito wysłuchaj mojej prośby o przywrócenie mnie do poprzedniego stanowiska pracy,przy obecnym nie umiem się odnaleźć.Proszę Cię również odwzajemnioną miłość do mężczyzny o którym wciąż myślami jestem przy nim,prawdziwą abyśmy tęsknili za sobą.Proszę wspieraj mnie każdego dnia,pragnę Cię wysławiać prosić aby nie opuściła mnie siła do znoszenia cierpień mojego życia. Dziękuje Ci Święta Rito


 591. Święta Rito błagam o nawrócenie mojego męża Jacka.Zostawił mnie z trójką dzieci,mieszka z inną kobietą,pogubił się,kłamie mnie i swoich rodzic3 lipca mamy sprawę rozwodową,Błagam o jego duchową przemianę ,uratuj Go Św.Rito.


 592. św. Rito wysłuchaj mnie i wstaw się za mną do Boga. Proszę Boga o znalezienie dobrej pracy dla mnie i wyjście mojej rodziny z długów. O uzdrowienie i nawrócenie dla mojej siostry. O zdrowie dla mamy. Wysłuchaj mnie św. Rito, błagam.


 593. Kochani, chcialabym powiedziec wam kilka słów o wierze i nadzieji. Więc jeżeli patrzysz na siebie i gardzisz sobą, jeżeli tracisz nadzieję i nie chce Ci sie żyć lub jest Ci źle to przeczytaj te kilka słów.
  Odmawiając nowenne często zastanawiamy się dlaczego ciągle nic sie nie dzieje, dlaczego inni doznają tylu lask,a u nas ciągle nic. Dlaczego jej mąż wrócił, syn wyzdrowiał, dostał pracę itd. Często mamy pretensje do Boga, myślimy sobie- jak on może tak patrzec na cierpienie moje i moich bliskich i skoro może wszystko nie robi nic by nam pomoc. Często też sami wymyślamy Bogu scenariusze- mój mąż wróci do mnie w 10 rocznice ślubu (chociaż od pół roku mieszka z inną), syn wyzdrowieje przed wakacjami- przeciez on tak uwielbia góry i morze. Zapominamy o tym, że Bóg takie scenariusze, że to nam się w głowach nie mieści i kiedy tylko wyczerpia nam się wszelkie pomysly to wkroczy on i w najmniej oczekiwanym momencie sprawi, że stanie się coś niezwyklego. On ma wobec nas takie plany, że sami nie jestesmy w stanie sobie tego wyobrazić. Dlatego dajmy mu szansę działać!
  „Bądź wola Twoja”, a co jeśli wola Boża nie jest taka jak moja, co jeśli ja chcę, żeby ona wróciła, a Bóg nie? Dlaczego tak często wydaje nam się, że Bóg chce dla nas źle, że nasze plany sa sprzeczne z jego planami. Ojciec chce dla nas jak najlepiej i nie obawiajmy sie zawierzyć mu swojego losu, bo bardzo często, On chce dla Ciebie tego sameo co Ty, tylko oczekuje odrobiny zaufania.
  Jeżeli dzieje Ci się źle, modlisz się i dalej nic, los rzuca Ci kolejne kłody pod nogi. To powiedz Bogu to co czujeszz, powiedz, że jest Ci źle i zarządaj tego czego pragniesz. Powiedz,że nie puścisz Go poki Ci nie pobłogosławi i trwaj przy nim.
  Jeśli już nic nie pomaga to chwyć za różaniec niech on stanie sie liną, która wyciągnie Cię z najwiekszej opresji i zaufaj Matce, bo ona nigdy jeszcze nikogo nie zawiodła i nie pozostawiła samego.


 594. święta Rito pomóż błagam w beznadziejnej sytuacji w pracy mojej córki


 595. święta Rito prosze CIĘ O WSTAWIENNICTWO u Pana Naszego żeby niepewność niepewne dzisiaj przerodziło się w pewne w sprawiezawodowej mojej córki proszę o moc wytrwania ,zeby pokonała strach i wszystkie trudności stojące jej na drodze błagam pomóż jej ,która potrzebuje Twojej modlitwy i sparcia
  Bóg zapłać


 596. Św Riti zanosze pokornie błaganie o łaskę uzdrowienia ,oraz o to aby moja kochana żona zaszła w tak bardzo oczekiwana ciążę i ulodzila zdrowe dzieci pragniemy z zona poświęcić ci sie . Bardzo cię proszę nie pozostawiaj mnie samemu sobie bo bez wsparcia tak wielkiej orendowniczki sprawy wyglądają beznadziejnie.


 597. Św. Rito glosicielko miłości Pana Naszego, pozwól mi odetchnąć w cierpieniu psychicznym, obawach o najbliższych, uproś u Boga uzdrowienie dla mojej mamy bo zasługuje na spokój i odpoczynek, poproś o siłę dla córki w pokonywaniu problemów, a dla męża bezpieczeństwo w ciężkiej pracy. Czuwaj nad naszą Rodziną, broń od pokus wskazuj drogę ku zbawieniu. Pamietaj Tyś naszą pośredniczką i przykładem, ratunkiem i podporą. W Tobie pokładamy nadzieje


 598. w dniu 4 czerwca 2013 @ 9:20 am | Odpowiedz umartwiony

  Miłosierna Św Rito pokornie proszę o wstawiennictwo w intencji mojego uzdrowienia oraz poczęcia i urodzin mojego dziecka zdrowego i tak długo oczekiwanego, pokornie proszę otocz moja rodzinę zdrowiem i miłościa .


 599. Święta Rito dziękuję za wszystko co już w mojej sprawie uczyniłaś. Ponadto proszę o wstawiennictwo w mojej sprawie. Proszę przytul mnie do Swego Serca i pomóż mi.


 600. w dniu 3 czerwca 2013 @ 8:35 pm | Odpowiedz zagubiona osoba

  Święta Rito błagam Cię daj mi siłę na to abym znalazła właściwą drogę i kierowała się tymi wartościami co powinnam. Pomóż mi również zdać rok. Wiem , nic nie robiłam przez tyle czasu ale proszę pomóż mi. Chcę być dobrym człowiekiem !


 601. Sw. Rito – posze o dar uzdrowienia mojej firmy – pelen nadziei


 602. Sw.Rito bardzo prosze Cie o pomosc.Wiem ze nie zasluguje na to,bo patrzac na moje zycie widzisz co robie a czego nie ale prosze cie pomoz mi w tym co sie obecnie dzieje.W tym zebym znowu sie nie poddala,zebym poszla wlasciwa droga,i zeby to co najbardziej mnie gnebi w jakis sposob sie rozwiazalo.Jesli mam z nim byc i dlatego stanal na mojej drodze to prosze cie daj mi jakas nadzieje,znak,siile w zostawieniu tego wszystkiego za soba,a jesli nie prosze pomoz mi pozbyc sie tego co czuje.JUz nie wiem co zrobic,znowu jestem wsytuacji bez wyjscia,nie moge mu powiedziec i nie umiem juz na to patrzec i udawac obojetna ani tez zyc tak jak zyje.POmoz mi,prosze bo chcialabym miec juz rodzine,kochajacego meza i dzieci a czuje sie jakby mnie to mialo nigdy nie spotkac.


 603. Święta Rita jest cudowna wiele łask od niej wyprosiłam.


 604. Dziękuję Ci Święta Rito za Pomoc i proszę o dalsze błogosławieństwo


 605. Św. Rito, proszę cię o pomoc w życiu osobistym, aby dobrze wybrała mężczyznę mojego życia i nikogo przy tym nie zraniła. Proszę cię też o pomoc w pracy i wybraniu dobrej drogi życiowej. Licze, że mi pomożesz, bo jestem bardzo zagubina i nie wiem w którą stronę iść w żadnej dziedzinie życia…Błagam o pomoc bo już nie mam sił…:(


 606. Święta Rito!Orędowniczko w sprawach trudnych i beznadziejnych!za Twoim pośrednictwem wyproś mi u Naszego Pana Niebieskiego zdrowie dla całej mojej rodziny,a w szczególności dla mnie,jestem po operacji ucha lewego,mam problemy ze słyszeniem obustronnym,po operacji słuch w lewym uchu z dnia na dzień się polepsza,za rok mam operowane ucho prawe,ciężko mi z tym żyć,ale wiem,że Ty Św.Rito,masz wielką siłę pomocy,liczę na to,nie zostawiaj mnie samej,z uwagi na b.ciężką sytuację finansową,jestem zmuszona wyjechać zagranicę,proszę pomóż mi tam,abym wytrzymała,żebym sobie poradziła.Spraw,żeby nasze dzieci miały do mnie i męża więcej szacunku,żeby nie omijali Naszego Ukochanego Pana Jezusa Chrystusa..proszę o pomoc w życiowych codziennych trudach,miej w opiece całą moją rodzinę i Ojczyznę.Jezu Ufam Tobie,Święta Rito bądż zawsze z nami,nie opuszczaj nas.Jutro rano jadę z najmłodszym synem do stóp Matki Boskiej Częstochowskiej,oddać jej pokłon i prosić o dalszą pomoc,o pomoc w zaliczeniu roku szkolnego dla mego syna,dodaj mu Św,Rito więcej odpowiedzialności za si\ebie,żeby miał swoje zdanie,nie ulegał wpływom kolegów,wszedł na drogę wiary,nadzieji i miłości Bogiem


 607. w dniu 31 Maj 2013 @ 8:30 pm | Odpowiedz Agnieszka

  Św.RITO…..proszę cię aby mój mąż przesał pić alkohol….abym wyzdrowiała z tej okropnej choroby…aby mój syn wyrusł na mądrego człowieka…opiekuj sie moją rodziną i zabież od nas te cierpienia


 608. Sw.Rito prosze Cie pomoz mi aby moj syn i jego towarzyszka nawrocili sie do Boga i zrozumieli , ze nie jestem ich wrogiem.Prosze o milosc i spokoj w mojej rodzinie….. Miej nas w swojej opiece. A takze blagam o poprawienie mojej sytuacji materialnej.


 609. Św.RITO pomóż memu synowi wrócić na właściwą drogę


 610. ŚW RITO POMÓŻ TYM KTÓRZY CZEKAJĄ NA TWOJĄ POMOC


 611. Droga Sw.Rito,wyblagaj prosze u Boga laske poprawy zdrowia i pozbycia sie potwornego bolu kregoslupa dla mojej Mamy Krystyny.Ulzyj Jej cierpieniom i blogoslaw Jej i rodzinie.Serdecznie prosze,dopomoz.


 612. w dniu 29 Maj 2013 @ 7:22 pm | Odpowiedz karolina

  Św. Rito proszę Cię o łaskę macierzyństwa i małżeństwa z mężczyzną którego kocham i mam nadzieje on kocha mnie. Spraw proszę aby jego serce zmiękło i wybaczyło mi popełnione błędy i żebyśmy byli razem szczęśliwi do końca życia.


 613. Święta Rito! Proszę Cię o wstawiennictwo u Pana. Proszę, żeby mój ukochany chciał do mnie wrócić i zrozumiał to sam. Zdaję się w Twoje ręcę. Jesteś moją jedyną nadzieją. Proszę, żeby chciał być ze mną raz jeszcze.


 614. sswieta Rito wstaw sie z mnie u boga ktorego prosze o powodzenie w moich sprawach abym tu na obczyznie sprostal trudnosciam jezykowymi i doprowadz do tego bym byl tu z rodzina Amen


 615. Święta Rito potrzebuje twojej pomocy. Proszę Cię z całego serca o wstawiennictwo za mnie u Pana Boga. Aby moje życie było udane i szczęśliwe.


 616. MOJA PROŚBA JEST MAŁA ALE WAŻNA I K P K K…….


 617. Święta Rito proszę Cie aby dzisiejsza rozmowa o prace zakończyła się sukcesem.


 618. Św. Rito proszę Cię o pomoc w zakonczeniu studiów i obronie pracy licencjackiej w kierunku obcojęzycznym, bardzo trudnym jak dla mnie. Miej w opiece całą moja rodzinę i Dawida.


 619. Św. Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga za moim mężem, o uzdrowienie go z choroby nowotworowej oraz ciężkiej depresji.
  Proszę Cię o siły dla mnie i dla mojej córeczki, oraz opiekę.


 620. Ola
  Święta Rito,ja zwykły człek żyjący na tej ziemi przepełnionej złem a i miłością zarazem proszę Cię o wstawiennictwo u Naszego Pana,proszę aby dał mi siłę,pomógł przetrwać ten ciężki okres,pomógł znaleźć rozwiązanie abyśmy wyszli w końcu z mnóstwa długów zarazem pozostając przy dobrym zdrowiu.Jeżeli dasz mi jedno błagam nie zabieraj mi drugiego.Mam dwójkę dzieci,które muszę wykarmić.Wiesz,że jestem człowiekiem dobrym,ufnym i pokornym,który sam nie ma ale innym pomoże w każdej sytuacji.O Św.Rito błagam CIę na kolanach.Święta Mario…. Zdrowaś Mario… Święta Mario … Ojcze Nasz… Amen


 621. O droga Święta, weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorącą proszę by serce mojego byłego chłopaka znów zabiło dla mnie , bym znów usłyszała że mnie kocha tak jak ja jego


 622. Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo przed naszym Panem i uprosiła abym nadal była szczęśliwa z Kamilem, abyśmy odzyskali miłość która nas łączy. On potrzebuje czasu wierzę że za Twoją pomocą zrozumie że jesteśmy sobie przeznaczeni.


 623. Błagam cię Św.Rito pomóż mi.Nigdy nie potrzebowałam tak bardzo Twojej pomocy jak teraz.Bez Twojego wstawiennictwa u Pana Boga sama nie dam rady.
  Błagam Cię Św. Rito błagam


 624. Św Rito,proszę z całego serca o wstawiennictwo u Pana Naszego Jezusa Chrystusa, nawrócenie oraz pojednanie moich dzieci i rodziny.Wyprostowanie krętych ścieżek życia,oraz głeboką wiarę.Opiekuj się moją rodziną proszę i błogosław nam.Twoja trzcicielka Irena


 625. Świeta Rito proszę o twoje wstawiennictwo, by ratować moją rodzinę. Proszę by moi rodzice doznali łaski przebaczenia i oczyszczenia. Niech Pan wypełni ich serca miłością.


 626. Módlcie się do Świętej Rity o wstawiennictwo, bo ja się modliłam i mój tato, któremu lekarze nie dawali szans na życie po bardzo ciężkiej operacji i wielu bardzo ciężkich powikłaniach – żyje i wraca do zdrowia!
  Módlcie się także do wizerunku „Jezu Ufam Tobie” – zawierzając Bogu, nawet jeśli sytuacja jest beznadziejna, bo najważniejsze jest aby WIERZYĆ, że Bóg pomoże, jeśli modlimy się ale i tak lamentujemy to znaczy,że tak naprawdę nie wierzymy, że Bóg nam pomorze, nie ma większej siły od WIARY W MIŁOSIERDZIE BOŻE. Powtarzając „Jezu Twoja wola, oddaję to w Twoją opiekę Ty się tym zajmij”. I Zaufać bezgranicznie, że Bóg nas wysłucha – a tak będzie.


 627. Święta Rito, prosze Cię wstaw się za nami….jesteś moją ostatnia nadzieją.Pomóż nam poukładać ten cały bałagan, znaleźc wyjscie z trudnej sytuacji.wiem ludzie modlą się o zdrowie , życie ja o dobra materialne….ale miej nas w opiece.


 628. Św. Rito błagam cie uchroń moje małżeństwo przed rozpadem, Spraw aby mąż uświadomił sobie że jesteśmy z córką dla niego najważniejsze, aby mnie kochał całym swoim sercem i żeby duma nie zasłaniała mu „oczu”, proszę cie , aby zrozumiał ze decyzje które czasem podejmuje są niesłuszne, aby dotarło do niego jakie w życiu popełnił błędy i żeby potrafił sam przed sobą się do nich przyznać, proszę cię o to by zrozumiał że „rodzina ” jest najważniejsza i że trzeba ja pielęgnować bo jest „święta”, proszę cię, żeby przestał interesować się innymi kobietami, aby nauczył się walczyć ze swoimi pokusami i słabościami, aby nabrał pokory, aby zrozumiał, ze szczerość i uczciwość w małżeństwie to „fundament”, proszę tez żebym potrafiła wyzbyć się tego żalu, który nosze w sercu, żebym stała się kobieta silną i twardo stąpająca po ziemi, abym uwierzyła w siebie proszę cie w imieniu swoim i mojej córeczki, która bardzo go kocha, ja tez go kochał, tylko mam żal do niego że tak bardzo zawiódł moje zaufanie i że obwinia mnie za sytuacje, która miedzy nami zaistniała, choć uważam że nigdy mu krzywdy nie zrobiłam, pomóż mu poukładać to wszystko w sobie, wspieraj go w przemyśleniach czy chce ze mną być czy nie, czy mnie kocha, proszę cie o to by moja córka była zdrowa, a wszystko było ok z jej nerkami wysłuchaj mojej prośby i miej w opiece moja rodzinę


 629. w dniu 23 Maj 2013 @ 4:35 pm | Odpowiedz Marcin - Michu

  Św. Rito chcę Ci polecać moją byłą dziewczynę, która mnie zostawiła, prosząc o to aby dała mi ostatnią szansę. Wiem że wielokrotnie ją zraniłem i z mojej winy wylała wiele łez, ale jest Ona całym moim światem. Publicznie przyrzekam że będę nad sobą pracował, aby zawsze być dla niej wsparciem, traktować z należytym szacunkiem i nigdy więcej jej nie ranić.

  Słoneczko kocham Cię nad życie!!!


 630. Św.Rito proszę cię o wtawiennictwo u Pana Naszego żebym zdał do nastepnej klasy, dopomusz mi w tym bardzo Cię o to proszę. Miej w opiece cała moją Rodznę


 631. Święta Rito proszę cię z całego serca aby marek kierowca z busa w którym się zakochałam on też się we mnie zakochał i żebyśmy byli razem. Nie wyobrażam sobie bez niego życia !!!!


 632. Święta Rito, w dniu tym proszę Cię o zdrowie dla całej mojej rodziny, dla mojej babci o siły, dla mamy o wytrwanie i zdrowie, dla mnie o to abym nie chorowała nigdy na cukrzyce której tak sie boję, pozwól i uproś u Pana Boga łask których potrzebuje, chciałąbym się czuć jak dawniej, pełna energii i radości, proszę Cię o to. Błagam w intencji mojego taty, aby sie odwrócił od alkoholu, aby w końcu był lepszym człowiekiem, Prosze o zbyt dużo ale to jest także ważne, abym mogła pracowac w miejscu w których mi dobrze, bezpiecznie, pozwól mi skończyć studia i znaleźc godną prace. POmóż mi w życiu prywatnym, abym znalazła miłośc życia, ze wzajemnością,Sw. Rito módl sie za nami, za mną, bardzo Cię o to prosze, wysłuchaj moich próśb.


 633. w dniu 22 Maj 2013 @ 12:47 pm | Odpowiedz Samarytanin

  Św. Rito proszę o zdrowie dla mojej mamy i uwolnienie od narkotyków mojego brata :0 Kocham Cię.


 634. O NAJWSPANIALSZA ŚWIĘTA RITO, BŁAGAM CIĘ POMÓŻ MI ROZWIĄZAĆ WSZYSTKIE MOJE PROBLEMY FINANSOWE W KTÓRE WPAKOWAŁAM SIĘ PRZEZ WŁASNĄ ZACHŁANNOŚĆ, POMÓŻ MI PROSZĘ, ABY WSZYSTKO UŁOŻYŁO SIĘ DOBRZE. WSTAW SIĘ ZA MNĄ ŚW. RITO U NASZEGO NAJWSPANIALSZEGO BOGA!


 635. w dniu 22 Maj 2013 @ 10:18 am | Odpowiedz asiamucha

  Św.Rito miej nas w swojej opiece!!!


 636. Św.Rito!
  Od czasu kiedy poznałam Twoją historię odkryłam,że moje życie rodzinne podobne jest do Twojego ale mnie brak takiej wiary i cierpliwości jaką się wykazałaś.
  Błagam Cię o wstawiennictwo w sprawie pojednania naszej rodziny i spokój dla mojej rozkołatanej duszy.


 637. Święta Rito pomóż odnaleźć mi tę dziewczynę, której ostatnio tak szukam. Czuję, że to ta jedyna. Spraw aby moje życie się odmieniło i abym dał sobie pozwolenie na szczęście i nie przejmował się opinią innych ludzi bo to ja wiem co jest dla mnie najlepsze.


 638. w dniu 21 Maj 2013 @ 8:23 pm | Odpowiedz jeniferek111@wp.pl

  Św. Rito błagam Cię o zdrowie, o uleczenie z chorób gnębiących mnie, o świeżość, o pozbycie się okropnej woni. Proszę wysłuchaj mnie.


 639. Św. Rito błagam Cię o wstawiennictwo u Pana Naszego żebym znalazł prace i sens swojego życia i pokonał wszystkie trudności dnia codziennego stojące mi na drodze i założył rodzinne.


 640. Św.Rito, błagam o duchowe uzdrowienie i nawrócenie mojego syna. Ty wiesz co to trudny mąż, ty wiesz czym jest troska o dusze dzieci. A Twoje dłonie składam ból mojego serca i ufam, że nam pomożesz.


 641. ŚW RITO POMÓŻ W TOBIE WIADOMEJ SPRAWIE , BŁAGAM


 642. Św. Rito, patronko od spraw trudnych i beznadziejnych, spraw abym doznała cudu uzdrowienia z choroby, która tak bardzo niszczy moje życie i nie ma na to skutecznego leku. Proszę Cię również o dobrą pracę oraz szczęście osobiste, wiem, że rozumiesz moją sytuację i wiesz jak mi ciężko.
  Moja jedyna nadzieja jest w Tobie, proszę uproś mi te łaski u Boga, abym mogła dzielić się dobrem z innymi i pomagać innym.
  Wiem, że nikogo nigdy nie zostawiasz w potrzebie, bardzo Cię proszę o pomoc, wierzę że mi pomożesz.
  Twoja czcicielka


 643. w dniu 21 Maj 2013 @ 6:17 am | Odpowiedz Niegodna córka

  Proszę cię św.Rito o pomoc w naszych kłopotach ,bo już nie mamy nadzieji tylko ty nam możesz pomóc, prosze o zdrowie dla mojej mamy dla ojca, teściowej i mojego męża oraz dla mnie i moich dzieci o pogodzenie sie męża i ziecia o zdrówko dla mojego wnusia.


 644. Droga św. Rito, jesteś niezrównaną pomocą w ludzkich trudach i cierpieniach. Gdy wydaje się, że już nic pomóc nie może, to ty wstawiasz się i orędujesz
  u Matki Bożej i u Boga za tymi co cię proszą pomoc !!!!
  Jestem tego przykładem, bo sprawę miałam bardzo ciężką i można powiedzieć, że prawie w ostatniej chwili pomogłaś mi. Dziękuję ci za Twoje wstawiennictwo i dziękuję dobremu Bogu, że raczył Cię wysłuchać w mojej sprawie.
  Proszę Cię św. Rito pomóż mi teraz z moim sercem i moimi myślami, abym przy pomocy Boga i Mateńki umiała szczerze wybaczyć !!!!!! Żebym uporała się z żelem i bólem, który jaszcze jest we mnie.


 645. w dniu 20 Maj 2013 @ 4:28 pm | Odpowiedz Karolina

  błagam Cię, wesprzyj mnie święta rito.
  spraw aby wrócił uśmiech na twarzy i chęć życia.
  daj mi miłość tego, kto sprawi, że moje życiu w końcu po tylu latach będzie szczęśliwe.
  proszę Cię wstaw się za mną, bo dużej tak nie mogę


 646. Święta Rito, błagam Cię, żebyś spełniła moją prośbę. Bez spełnienia, będzie bardzo źle. Proszę!


 647. Dziękuję Ci z całego serca, że zawsze jesteś przy mnie i nigdy mnie nie opuszczasz. Chodź moje prośby są błahe zawsze mogę liczyć na twoją pomoc. Mam nadzieje, że zawsze będziesz przy mnie i nigdy mnie nie zostawisz w potrzebie tak jak było to do tej pory. Amen


 648. O droga Święta, weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorącą proszę, aby mój Ukochany do mnie wrócił i obdarzył mnie miłością, abyśmy mogli stożyć parę pełną głębokiego uczucia, wybaczenia i wiary.


 649. Św, Rito, proszę uwolnij mnie proszę od zobowiazań finansowych i pozwól mi być z Romkiem, jedynym człowiekiem, którego kocham.


 650. Święta Rito, proszę Cię o wstawiennictwo u najukochańszej Matuchny i jej Syna w najważniejszej w moim życiu sprawie. Proszę wyjednaj mi łaskę Miłości, spraw by ten, którego Matula wiele razy stawiała na mej drodze pokochał mnie taką prawdziwą Miłością. Dopomóż nam odnaleźć wspólną drogą ku sobie i wspólną drogę przez życie. Święta Rito, módl się za nami.


 651. św Rito,prosze Cie wstaw sie za mna u Naszego Pana i wypros o zdrowie dla mnie


 652. proszę cie bardzo kochana RITO za moja corka zebys się wstawila u PANA JEZUSA CHRYSTUSA wsparcie dla niej w trudnych chwilach jej zycia ,żeby zrozumiala ze rodzina jest najwazniejsza .Miej ja w swojej opiece i cala moja rodzine


 653. w dniu 19 Maj 2013 @ 4:23 pm | Odpowiedz Patrycja

  Swieta Rito, ufam Tobie, poniewaz wiele razy mi juz pomoglas. Prosze Cie takze tym razem. Prosze Cie o dar macierzynstwa, o to, abym byla wierna mojemu Sebastianowi, aby mogl sie na mnie oprzec i bysmy na zawsze sie kochali dorosla miloscia. Prosze o blogoslawienstwo dla nas i o dar macierzynstwa, abym urodzila Sebastianowi zdrowie dzieci. Miej Sebastiana zawsze w Twojej opiece


 654. Święta Rito proszę , weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorącą proszę. Proszę o ratunek dla mnie ,abym mogła dalej żyć i służyć Panu Bogu.


 655. Kochana Święta Rito,
  Proszę Cię tylko o jedno, a raczej o najpiękniejszy cud, jakim Bóg mógł nas doświadczyć, a którym jest miłość między kobietą i mężczyzną. Święta Rito uproś mi u Pana Jezusa Chrystusa łaskę miłości mężczyzny i stworzenia z nim rodziny na wzór Świętej Rodziny. Święto Rito wierzę, a raczej jestem pewna, że słyszysz mój głos serca. Mam ufność, że pomożesz mi, że choć jestem grzeszną i nic nieznaczącą jednostką ludzką, Ty zwrócisz na mnie uwagę i wstawisz się w mojej intencji do Pana Naszego. Kochana Święto Rito, pomóż mi, a ja obiecuję Ci mówić wszystkim jak wielka jest Twoja siła wstawiennictwa u Pana Jezusa Chrystusa.
  ufająca Ci bezgranicznie Paulina


 656. Św Rito błagam Cię o łaskę , o której Ty wiesz najlepiej nie proszę o siebie ale o całą moją rodzinę , pomóż


 657. Św.rito prosze cię o wstawiennictwo u Pana Naszego za moje małżeństwo niech moja żona zrozumie ze jest ta jedyna.Prosze o uzdrowienie mojego małżenstwa.


 658. Św.Rito, proszę módl się za mnie i moich synów! Niech Dobry Bóg odmieni nas los…


 659. Święta Rito błagam Cię o pomoc w jutrzejszym kolokwium błagam Cię z całego serca , aby udało mi się je zaliczyć jesteś moją ostatnią nadzieją błagam wstaw się za mną u Boga Najwyższego. Miej mnie jutro w swojej opiece.


 660. Święta Rito błagam Cię pomóż mi jutro na kolokwium i w piątek. Błagam , aby udało mi się to zdać.


 661. Św. Rito proszę Cię o wysłuchanie mojej prośby i nie odrzucanie mnie. Wstaw się za mnie i za moją rodzinę.


 662. Św Rito opiekuj się mną daj mi siłę i pomagaj mi w pracy z Bożym błogosławieństwem.


 663. św. Rito prosze pomóż mi w ublaganiu Pana Boga by otworzyl serce mojemu męzowi, by ten wrócił do mnie i moich dzieci. bardzo go kochamy i bardzo tęsknimy. jestem gotowa mu wybaczyć, ale nie potafie zyć bez niego ani ja ani dzieci. jak to mówi moja mala córeczka „oddaj nam tatusia”. Prosze Cię z całego serca. Niech wroci do nas….


 664. Św. Rito proszę Cie bardzo o znalezienie pracy dla mnie i dla mojego chłpaka ,i proszę Cię o wstawiennictwo i łaskę w
  znalezieniu dobrej pracy , mam trudna sytuacjie ,ze szkoły musiałam z rezygnowac bo nie mam pieniedzy by dalej sie uczyc. błagam Cie potrzebuje pracy . i prosze o siłe z całego serca


 665. w dniu 14 Maj 2013 @ 12:22 pm | Odpowiedz Anna Miklas

  Droga Świeta Rito, juz nie raz pomogłaś mi w sprawach naprawde beznadziejnych. Błagam Ćie wstaw się i tym razem za mna jako ze moja sprawa jest naprawde beznadziejna. Błagam Ćie daj mi raz jeszcze doswiadczyc twojej wielkości :-*


 666. Kochana Święta Rito, dziękuję Ci za każdą pomoc mi okazaną i za to że z nami jesteś i tak bardzo proszę Cię bym poznała wspaniałego chłopaka i bym była silną i odważną dziewczyną,


 667. św. Rito, proszę Cię o wstawiennictwo u Boga, żebym jutro napisała swoją maturę z dobrym wynikiem i abym mogła spełnić swoje marzenia o studiowaniu medycyny,
  Amen


 668. św Rito, proszę Cię o łaskę światła Ducha Świętego poznania woli Bożej. Jeżeli ja i Piotr jesteśmy sobie przeznaczeni na wspólne życie, wstaw się proszę za nami, aby dobry Ojciec pozwolił nam zacząć wszystko na nowo i zapalił między nami ogień prawdziwej miłości. Jeżeli jednak nasze drogi powinny się rozejść gorąco proszę o łaskę wzajemnego przebaczenia i ułożenia sobie życia na nowo. Jezu ufam Tobie!


 669. Ludzie módlcie się do Św Rity, ufajcie Bogu. Ta modlitwa pomogła mi już dwa razy, Wam równiez na pewno pomoże.


 670. Św.Rito uproś u Boga dla mnie, mojej mamy, męża i dzieci Pawła i Adama -łaski, których bardzo wszyscy potrzebujemy.Daj nam siłę, zdrowie,chłonny umysł, popraw warunki finansowe, a odrzuć wszystkie niepowodzenia, nerwowość i miej nas w opiece.


 671. Św. Rito dziękuje Ci za wszystko co dla mnie i mojej rodziny zrobiłaś.


 672. Święta Rito Twa pomoc już raz mnie uratowała,więc teraz o Pani proszę o danie siły ducha mej rodzinie która się rozpada z powodu rodziców. Spraw byśmy nie sprzedawali domu i oby gościła w nim miłość i nadzieja,a także by mama miała zdrowie i silną psychikę.amen.


 673. w dniu 11 Maj 2013 @ 9:44 pm | Odpowiedz Karolina

  Dziękuję z całego serca że mnie wspierasz Droga Święta Rito.


 674. w dniu 11 Maj 2013 @ 1:59 pm | Odpowiedz WTFludzie

  Po co te modlitwy tutaj, skoro św. Rita
  nie ma w niebie neta i tego nie przeczyta :C


 675. Święta Rito, nie mam już siły i nadzieja na małżeństwo z Małgosią gaśnie. Ty wiesz jak bardzo modlę się o jej uczucie i uzdrowienie , ale Bóg ma swoje plany których nie znamy i ukojenie nie przychodzi.Sam płacz nie jest jeszcze modlitwa ale sił mi już nie starcza .Ciężko jest być katolikiem , kiedy nie widzi się światełka a trwać trzeba , bo tego Ojciec wymaga. Nie wiem jak i o co teraz błagać, Jestem zmęczony i sam już nie potrafię nic zrobić.UFAM ŻE BĘDĘ SZCZĘŚLIWY JESZCZE TU NA ZIEMI. CUDA SIĘ ZDARZAJĄ.


 676. w dniu 10 Maj 2013 @ 6:17 am | Odpowiedz Krystyna

  Sw. Rito blagam Cie o to abys wstawila sie do Pana Boga za mnie abym wytrwala i nie poddala sie w czekaniu na Niego Marcina , ktorego kocham calym sercem. Aby przestal sie dalej zloscic na mnie i wrocil i pokchal mnie tak jak ja jego bo ja wiem, ze on to jest Ten jedyny z ktorym chce przejsc przez zycie i zalozyc rodzine. Prosze Cie o moc abym wytrzymala ta rozlake i aby on wkoncu zrozumial co stracil. Spraw Sw. Rito aby Marcin wybaczyl mi wszystkie zlosci i wrocil do mnie i wkoncu poznal mnie taka jaka jestem. Blagam Cie Sw. Rito o pomoc.


 677. Serdecznie dziękuję Św. Rito za pomoc w odzyskaniu wiary. Gorąco polecam tę modlitwę!


 678. Święta Rito proszę Cię całym moim istnieniem o cud miłości o kogoś kto mnie pokocha szczera,prawdziwą miłością,ta samotność mnie zabija,mam 36 lat a 6 lat jestem samotna nie mam się do kogo przytulić,nikt na mnie nie czeka,a ja mam tyle miłości,ciepła,dobroci,czułości do dania,życie jest puste bez drugiej osoby,miłość to najcenniejszy dar jaki człowiek mógł dostać od Boga,zlituj się bo już tak żyć nie mogę,już tak dłużej nie potrafię,nie zawsze dobrze postępowałam ale żal gładzi grzechy,każdy z nas popełnia błędy,chciałabym żeby wszyscy którzy Cie proszą zostali wysłuchani,każda prośba jest ważna,proszę bardzo o kogoś kto mnie pokocha,pomoże mi,zabierze z miejsca w którym teraz jestem o kogoś kto powie:kocham Cię jesteś całym moim światem,wracaj i bądz ze mną,Ty wiesz o kogo proszę,tęsknie za nim choć nawet nie wiem czy jest dla mnie przygotowany przez Boga,ale już nie wytrzymam tej samotności,moje oczy są podpuchnięte od płaczu,tylko się zlituj proszę nie zostawiaj mnie samej proszę!Nie wiem co mogę dać od siebie bo jestem zwykła kobietą pragnącą miłości!Dziękuje za to co mam za zdrowie za pracę chociaż ciężko pracuję i już brakuje mi sił ale gdyby było dla kogo żyć to jakoś dałabym radę bo miłość daje siłę!Kocham Cię i wszystkich którym ciężko w życiu!


 679. święta Rito błagam Cię z całego serca wstaw się u Pana Boga i spraw, aby spełnił On moje prośby o zdrowie, szczeście, dobrobyt w mojej rodzinie oraz, żeby w końcu skończyły się problemy finansowe w moim domu i, żeby ktoś mi bardzo bliski skończył z czymś co go niszczy. Święta Rito ufam Ci i wierzę, że nie zostawisz mnie w potrzebie. Jezu Ufam Tobie.


 680. Święta Rito błagam pomóż mi pogodzic sie z narzeczonym. Popełnilam bląd ktorego bardzo zaluje i zrobie wszystko zeby to naprawic. Potrzebuje Twojej pomocy.


 681. Św. Rito! proszę Cię o wstawiennictwo u naszego Pana Boga, pomóż mi mojemu mężowi, bo jesteśmy w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Proszę Cię, abyśmy wyszli z długów i nigdy więcej ich nie mieli, niech zły czar odejdzie od nas na zawsze, Nie pozwól mi i mojemu mężowi się załamać i stracić nadzieję. Daj siłę mężowi, aby mógł zmierzyć się z kłopotami jakie mamy. Dopomóż nam sprzedać działkę i samochody, aby móc pospłacać zaległości w bankach. Spraw abym, znalazła pracę i mój mąż również. W Tobie Św. Rito ostatnia nadzieja, mam nadzieję,że wysłuchasz mojej prośby i wstawisz się za nami. BŁAGAM CIĘ bardzo pomóż!


 682. Świeta Rito, dziekuje że czuwasz nad moja sprawą, dziekuję że czuwasz nade mną, dziękuje za ogromną łaskę wiary, dziękuje że za Twoim wstawiennictwem zdarzają się prawdziwe Cuda. Kocham Cie święta Rito :)))


 683. kochana Rito , spraw, abym zaszła w upragnioną ciążę, z całego serduszka gorąco Cię proszę


 684. święta Rito BARDZO POKORNIE BŁAGAM O ROZWIKŁANIE MOJEJ SPRAWY, TY wiesz o co chodzi ,kocham Cię bardzo całym sercem


 685. umilowana sw.RITO::BLAGAM Ciebie calym moim zbolalym sercem o odmiane moich dzieci a szczegolnie sredniego syna ktory na guz w glowie nieuleczalny.
  WSTAW SIE PROSZE ZA NIM SWIETA rito aby ten guz zaginil..doprowadz tez do sytuacji TOBIE WIADOMEJ::DLA MNIE BLAGAM O tWOJE WSTAWIENNICTWO DOPANA jEZUSA O UZDRROWIENIE MNIE Z CHOROBY NIEULECZALNEJ PLUC: Wiem, ze suie na TOBIE SW:rITO NIE ZAWIODE:bADZ UWIELBIONA PRZEZ WSZYSTKIE NARODY SAWIATA:


 686. święta Rito, bardzo pokornie proszę Cię o dzidziusia, najlepiej, żeby to był chłopczyk, PRAGNĘ GORĄCE POD SWOIM SERCEM NOSIC MALEŃKIE SERDUSZKO, a tak długo się z mężem staramy:(:( spraw , żebym zaszła w ciążę


 687. Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo do Pana Boga, o moc wytrwania i siły w podejmowaniu słusznych decyzji dla mojej córki. Żeby pokonała trudności , walczyła o szacunek dla siebie zakończyła znajomość, która ją niszczy i poznała kogoś z kim będzie szczęśliwa.


 688. Święta Rito!
  Błagam Cię o pomoc w moim największym zmartwieniu! Mamy kryzys w związku, ale kocham Konrada z całego serca i chce byśmy nadal byli razem. Nie wyobrażam sobie życia bez niego! Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo!!


 689. Błagam Św Rito pomóż mi w uzyskaniu łaski o która proszę Amen.


 690. w dniu 5 Maj 2013 @ 7:58 pm | Odpowiedz irena.21@o2.pl

  ŚW. Rito ja prosiłam o tak niewiele i nic z tego nie wyszło ,pokaż mi że potrafisz .


 691. Św RITO blagam cie o pomoc moja zona nieczuje juz mojej milosci i chce mnie zostawic a ja ja tak bardzo kocham strasznie cierpie ale zniose to wszystko bo tak bardzo ja kocham prosze wspomoz mnie wymodl laske zebym mogl to uratowac:(a dzisiaj powiedziala ze chce sie rozwiesc:(


 692. Św.Rito-proszę wręcz błagam o Twoją pomoc,wstawiennictwo i zlituj się nadmną,gdyż ukochana żona moja bo kocham ją chce rozejść się…serce mi pęka z bólu i miłości do żony i dzieci.Błagam św.Rito daj mi siły i wytrwanie bym potrafił zmienić sytuację a żona moja by zmieniła zdanie i byśmy nadal mogli żyć razem w miłości bo żona mówi,że bardzo mnie kocha lecz nie umie ze mną żyć.Szczerze zmieniłem się i pragnę by żona to zauważyła i przekonała się,że złe chwile nie wrócą.Sw.Rito,błagam,wstaw się za nami naszą rodziną by się nie rozpadła.


 693. Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga Naszego o to aby mężczyzna którego kocham chciał żyć ze mną w sakramencie małżeństwa, aby opuścił go lęk przed małżeństwem. Jeśli jednak to nie on jest mi pisany to proszę o wskazanie drogi i siłę.


 694. w dniu 5 Maj 2013 @ 4:18 am | Odpowiedz ................

  Sw. Rito, bardzo Ci dziekuje ze mnie wysluchalas juz wiele razy i zarazem prosze aby moj synek mial czysta, zdrowa skore na twarzy


 695. Święta Rito proszę Cię o zdrowie dla mojej kochanej mamy. Aby jej wyniki okazały się dobre. Miej w opiece moją rodzinę.


 696. Św. Rito bardzo cię proszę o zdrowie dla mojego brata łukasza żeby przestał pić
  i bardzo cię proszę broń naszą rodzine od złego.AMEN


 697. Św. Rito, proszę Cię o uzdrowienie mojej Mamy, niech znajdą się lekarze, którzy będą umieli Jej pomóc. Proszę, niech Mama będzie zdrowa i niechaj żyje z nami jeszcze długie lata. Otocz Ja modlitwą i opieką.


 698. Święta Rito bardzo Cię proszę o wymodlenie mi ze mną łaski zdrowia u Naszego Pana Jednego… Chciałbym abyś dziś ze mną była na mszy i razem z Twoim tak mocnym i cudownym wstawiennictwem modliła się ze mną o tą łaskę…
  Chwała Panu i Jego Cudownym Wielbicielom!


 699. ŚWIETA RITO PROSZE CIE O WYSŁUCHANIE MOJEJ MODLITWY BŁAGAM CIE I BOGA O SPEŁNIENIE MOJEJ PROSBY WIECIE JAKA MAM SYTUACJE WIEC BŁAGAM WAS TYLKO RAZ SPEŁNIJCIE MOJA PROSBE BŁAGAM BŁAGAM WAS BARDZO


 700. w dniu 30 kwietnia 2013 @ 5:54 pm | Odpowiedz Anna Aleksandra Koczorowska

  Swieta Rito prosze Cie z calego mojego serca i calej mojej duszy o wstawiennictwo u Najukochanszego Pana Naszego Jezuska o pozytywne zalatwienie moich spraw dotyczacych mojego zdrowia,i o opieke nad moja rodzina i moim przyjacielem.


 701. Święta Rito, prośba do Ciebie o pomyślny przebieg operacji Pana Kucharskiego


 702. Sw.Rito blagam zabierz od mojej corki ta straszna chorobe uwolnij ja od tego nieustajacego swiadu ktory nie daje jej spokojnie przespac ani jednej nocy. Wstaw sie u Trojcy Przenajswietszej o zdrowie dla wszystkich czlonkow naszej rodziny.


 703. Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Naszego żeby Kamilla do mnie wróciła, żeby nie kierował nią gniew i osoby trzecie, żeby sama poszła za głosem serca i żebym mógł jej zaoferować to wszystko czego ona potrzebuje. Swięta Rito przez to rozstanie oboje cierpimy, jeśli ona jest moim przeznaczeniem i nadal jestem w jej sercu tak bardzo mocno jak ona w moim, spraw żebyśmy do siebie wrócili i żeby los dał mi pracę i możliwości założenia rodziny


 704. Droga Swieta Rito tyle ludzi potrzebuje Twojego wsparcia miej tych wszystkich w swojej opiece i wspomnij rowniez za moja Potrzeba bede ci za to ogromnie wdzieczna


 705. Proszę Cię święta Rito o wstawiennictwo u Pana Naszego abym znalazła pracę, jest to dla mnie bardzo ważne ponieważ już ponad pół roku jestem bez pracy.


 706. O wielka ORĘDOWNICZKO Św. Rito skuteczna w sytuacjach trudnych i beznadziejnych. Bardzo Cię proszę pomóż mi w mojej beznadziejnej sytuacji miłosnej. Kocham Pewnego Mateusza, który nie potrafi się określić, czy cokolwiek do mnie czuje! Kocham Go ponad wszystko i pragnę z Nim być. Jednakże, cała sprawa jest o tyle trudniejsza, iż Mateusz oszukuje ludzi, kręci lewe biznesy i mam pewne podejrzenia, że jest pod wpływem złych mocy. Martwię się o Niego i przypuszczam, że to również nie pozwala mu się otworzyć na prawdziwą i czystą miłość. Już sama nie wiem co mam robić!Czy prosić mam o dar miłości? Uwolnienia od zła i przywiązania do grzechu?! Rodzi się we mnie również pewna obawa, czy rzeczywiście jest sens w ogóle wchodzić w taki skomplikowany związek?! Z tym, że przy trwaniu w tym uczuciu trzyma mnie jeden absolutnie ważny fakt, że każdemu należy się szansa na odmienienie swojego życia i dotychczasowego stanowiska do świata i ludzi. Miłosierdzie Pana Jezusa jest ogromne i cieszy się z każdej nawróconej owieczki. W związku z tym, dlaczego nie miałabym Mu pomóc i ponownie zaufać?! Skoro obdażyłam go miłością, to znaczy, że jest w Nim coś dobrego i coś co daje nadzieje na „bycie lepszym”.Jestem totalnie ZAGUBIONA! Dlatego ze szczerego i pokornego serca, OCH CUDNA ŚW. RITO – wspaniała wspomożycielko, pomóż mi wybrnąć z tej trudnej sytuacji. Podjąć właściwe i słuszne decyzje. Pomóż mi się w tym wszystkim odnaleźć i cieszyć się radością razem z Mateuszem. Abyśmy byli JEDNO! Bóg zapłać za wszelkie łaski Kochana Św. Rito.


 707. Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga o dar cudu uzdrowienia mojej 5 tygodniowej córeczki Oliwci której mózg umarł żyje dzięki aparaturze, tak długo się o nią staraliśmy tak długo na nią czekaliśmy , proszę Panie Boże nie odbieraj mi jej. Błagam Cię Święta Rito uczyń cud uzdrowienia jej. Proszę …


 708. Św. Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana, aby dobry Bóg dodał odwagi mojemu chłopakowi i mimo trudności wrócił do mnie, Św. Rito proszę pomóż mi w tej beznadziejnej sytuacji, gdzie już sama nic nie mogę zdziałać,proszę uproś Boga, żeby R. do mnie wrócił.


 709. Swieta Rito prosze pomoz mi by Ci zli ludzie, ktorzy sa wokol mnie odeszli. Prosze bym nie musiala sie juz martwic o swoje bezpieczenstwo i zeby prawo wzielo moja strone. Prosze Cie takze o powrot do kraju, szczesliwy powrot!!!


 710. Św. Rito bardzo ci proszę o pomoc w tym,żeby chłopak z którym byłam ponad 6 lat,żeby zmienił zdanie i wrócił bo ja już nie mam siły bardzo proszę wstaw się za mną u Pana Boga Naszego


 711. Proszę o modlitwę za zdrowie mojej mamy i moje o wszelkie łaski i o pomoc mi w pracy z Bożym błogosławieństwem.


 712. Święta Rito! Błagam nie zostawiaj mnie samą,proszę zlituj się i wyproś mi łaskę o którą proszę i której pragnę z całego serca! Dziękuję za wszystkie udzielone mi do tej pory łaski!


 713. Święta Rito proszę Cię wstaw się za mną i daj mi łaskę uzdrowienia. Pomóż mi wyjść z choroby. Proszę Cię również o miłość której tak bardzo mi brakuje. Pomóż mi w odnalezieniu wspólnej szczęśliwej opartej na miłości i oddaniu drogi z Marcinem na którym tak bardzo mi zależy. Amen miej mnie i całą moja rodzinę w swojej opiece.


 714. Św. Rito ratuj !!!


 715. Święta Rito, proszę o pracę na której mi tak zależy


 716. Swieta Rito…wiem ze popelnilem wiele bledow w swoim zyciu i nie godny jestem Twojego wstawiennictwa…Prosze Cie ublagaj u Jesusa pokoj w sercu dla mnie…i aby wszystko wrocilo na wlasciwe tory w moim zwiazku i zebym nareszcie otrzymal to na co czekam od 6 lat i zaczal normalne zycie…


 717. św. Rito już mi wiele razy pomogłaś, już wysłuchałaś moich próśb wiele razy i za to ogromie dziękuje Ci z całego serca. Mam nadto jeszcze jedną wielką ogromną prośbę od, której będzie zależała moja przyszłość. Mianowicie jutro mam testy gimnazjalne a tak naprawdę przez ten najgorszy grzech lenistwa nic się ni uczyłem… Błagam Cię Rito to jest coś czego naprawdę teraz pragnę, wiem, ze jesteś mi w stanie pomóc bo znam Twoją wielką dobroć i moc…. św. Rito błagam pomóż ! 😦 <3.."Choć moje serce jest strapione, i tak zawsze będę Cię kochał"


 718. Święta Rito dziękuje za to, że wysłuchałaś moich modlitw a moja koleżanka Agnieszka jest teraz z nami cała i zdrowa. Twoje wstawiennictwo jest bezcenne i cudowne. Proszę cię równocześnie o zdrowie dla koleżanki z pracy Marzeny, u której rak nie chce dać za wygraną. To wspaniała matka i dobra osoba, która zasługuje na życie. Błagam Cię wstaw się za nią u Boga aby pozwolił jej i całej rodzinie cieszyć się jej obecnością przez kolejne lata. Jestem przekonany, ze po raz kolejny moja modlitwa i Twoje wstawiennictwo przyniesie zamierzony efekt.


 719. Święta Rito, proszę Cię o zgodę w mojej rodzinie i zdrowie dla mojej Mamy.


 720. Dziękuję Ci św. Rito za łaski, które tak szybko mi uprosiłaś. Proszę o dalszą opiekę i wstawiennictwo u miłosiernego Boga za moją rodziną. Uproś mi łaskę w wiadomej sprawie.


 721. Swieta Rito prosze Cie o zdrowie abym w koncu odzyskala wzrok i zebym nie byla juz w bolu.


 722. Św.Rito proszę wstaw się za mną u Pana Niebios bo jestem grzesznikiem.Spraw abym zwalczył moje lenistwo i poprawił oceny.Amen


 723. Święta Rito, proszę Cię za Twoim wstawiennictwem o wygranie sprawy sądowej. Proszę również o spokój ducha w tych dniach i opiekę dla mojej rodziny.


 724. Święta Rito już raz mi pomogłaś! Błagam Cię wspomóż mnie po raz kolejny…!!!


 725. Św. Rito błagam cię o wstawiennictwo u Pana Boga, żebym dobrze zdała maturę. Proszę Cię też o zdrowie dla calej mojej rodziny i proszę cię w spawię Tobie wiadomej o pomoc i łaskę. Dziękuję Ci za wszystko.


 726. Św.Rito proszę o uzdrowienie mojej teściowej i pocieszenie dla mojego męża.


 727. w dniu 18 kwietnia 2013 @ 9:08 pm | Odpowiedz renmie@wp.pl

  Blagam Cie sw.Rito o pomoc Karolince aby pomyslnie zdala matematyke!kocham Cie i ufam iz wstawisz sie u Boga o pomoc dla Niej!


 728. Święta Rito bardzo Cie proszę o pomoc w odzyskaniu mojego ukochanego M. Spraw aby mi wybaczył i znów zapałał do mnie miłością taką jak przedtem i abyśmy mogli zacząć wszystko od nowa.


 729. Swięta Rito proszę o pomoc, pomóż mi na egzaminie prawo jazdy 19.04.2013r bardzo Cię prosze…


 730. moja kochana Swieta Rito,tak bardzo Cie blagam o uratowanie nmojego zwiazku ze Stephane,pomoz nam wybaczyc sobie wzajemnie krzywdy,daj nam sile i zrozumienie To milosc mojego zyciadla niego zmienilam kraj,cale swoje zycie…Blagam cie Swieta Rito POMOZ!!!!!!!


 731. św.Rito błagam spraw, abyśmy szybko wyszli z długów. Miej w swojej opiece całą moją rodzinę.


 732. św. Rito proszę cię o zdrowie


 733. Św. Rito proszę o pomoc w trudnej sytuacji w jakiej się znależliśmy z mężem .
  Błagam o pomoc i wstawiennictwo za nami u samego Boga. JEZU UFAM TOBIE!!!


 734. Proszę Cię Święta Rito o pomoc w rozwikłanie znikniecia pieniędzy w pracy, czy ktos ukradł czy jakoś dziwnie się zaksięgowały te spojrzenia pełne nieufności ze strony szefów doprowadzą mnie chyba do depresji, proszę o wstawiennictwo u naszego Pana Jezusa


 735. Prosze Cię Święta Rito, wyproś mi u Boga abym wkońcu znalazla prace, prosze o zdrowie i aby Piotr mnie nie zostawil.


 736. Św Rito błagam cię o wstawiennictwo u Boga ojca oraz Jezusa syna jego żeby wyrok dzisiejszy był w zawieszeniu i bym nie poszła do więzienia,
  Miej św Rito w opiece moje dzieci oraz moją rodzinę.


 737. św .Rito umiłowana PANA NASZEGO JEZUSA CHRYSTUSA proszę CIEBIE o wstawiennictwo u Pana Najwyższego o uzdrowienie mojego syna i mojego domu.


 738. ŚW.Rito.Proszę Cę o wstawiennictwo w mojej prośbie.zmagam się z chorobą i pragnę aby ona się cofnęła.Czekam mnie ciężka walka;którą muszę wygrać dla moich dzieci;które mnie potrzebują,pragnę im wpoić jeszcze dożo dobrych myśli dlatego też jestem im bardzo potrzebna.Dlatego też proszę Cię o łaskę zdrowia dla mnie i miej w opiece całą moją rodzinę.Codziennie się modlę i wierze że cud mego ozdrowienia nastąpi.Wiem że Twoje wstawiennictwo mi w tym pomoże.BÓG ZAPŁAC.


 739. Św. Rito dziękuje za łaski do tej pory otrzymana za pomoc Twojego stawiennictw i błagam o szybkie i pozytywne rozwiązanie moich problemów, niech ta niepewność zamieni się w pewne i bezpieczne jutro dla mnie i moich synów w każdej sferze mojego życia. Dodaj mi sił, aby wytrwała w wierze, miłości nie straciła nadziei.


 740. sw rito dziekuje ci za wszystko i proszę o dalsza laske dla całej rodziny io potrzebe zrozumienia dlaa mojej corki


 741. za zdrowie taty, by nie odszedł od nas ;( błagam Cię ;(


 742. Dziękuję Święta Rito, za to, co już dla mnie zrobiłaś, to było dla mnie bardzo ważne. Ale teraz bardzo Cię proszę, błagam Cię, pomóż mi! Spraw, aby Maciuś nie wyjeżdżał. Nasz związek tego nie przetrwa, ja tego nie przeżyję. Nie mogę Go stracić. Zwłaszcza teraz, kiedy w końcu zaczęło się Nam układać, kiedy w końcu wszystko szło w dobrym kierunku. Nie teraz Święta Rito, Błagam Cię, NIE TERAZ…


 743. ŚW. Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga, abym zdała egzamin na prawo jazdy, to już moje szóste podejscie.


 744. św.Rito proszę tylko o jedno o spokój w życiu codziennym dla mnie i całej mojej rodziny ,żebyśmy mogli ciesyć się sobą i swoimi wspaniałymi dziećmi ,którymi obdarował nas nasz Pan .


 745. Św. Rito z całego serca błagam Cię o zdrowie dla mojego długo wyczekiwanego i upragnionego synka. Chroń Go przed chorobami, pobytami w szpitalu. Wspomóż Go swoją łaską, otocz opieką.


 746. Św. Rito, prosimy Cię abyś pomogła Nam znaleźć pracę i aby Nasza sytuacja materialna w końcu się polepszyła. Módl się za Nami.


 747. Święta Rito, prosimy Cię o spokój w Naszej rodzinie, o znalezienie porozumienia między małżonkami, pokorę, o prawdę. Prosimy także o siłę dla rodziców, pomóż im znaleźć wyciszenie. Spraw aby fatum ciążące nas Naszą rodziną zamieniło się na odrobinę szczęścia. Bezustannie doświadczamy nieszczęść: śmierć, liczne kłótnie, kłamstwa, oszustwa, złość, pretensje. Żyjemy bardzo skromnie, a Nasze próby i starania idą na marne. Nasza sytuacja jest beznadziejna, w naszych sercach nie ma szczęścia, spotykamy się z samymi problemami i nieszczęściami. Spraw proszę, aby Nasz los wreszcie się odwrócił, żebyśmy zaczęli cieszyć się życiem bo już nie dajemy rady. Módl się za Nas. Miej w opiece w szczególności: A, G, A, G, W, I, M oraz członków rodziny.


 748. Święta Rito błagam Cię wyproś u Pana Boga łaskę pogodzenia się Barbary i Grzegorza. Wspieraj ich związek by opierał się na szczerej wzajemnej miłości. Niech ich serca pozbędą się lęku, pychy i egoizmu i ocalą to co między nimi było. Miej ich w swej opiece.


 749. Błagam pomóż mi odzyskać wiarę w siebie ,że będzie lepiej i powstane z tego bagna 😦


 750. mama
  pomóż mi w trudnej sprawie moich dzieci
  niech się stanie wola Jezusa i Najświętszej Marii Panny


 751. Święta Rito proszę wybłagaj łaskę u Pana Naszego dla mnie i moich dzieci wiesz że jest nam bardzo ciężko i życie nas doświadcza. Błagam żebyś nas nie opuszczała .


 752. Św. Rito módl się o dobre wyniki dla mojej mamy! Amen


 753. Święta Rito proszę Cię aby za Twoim wstawiennictwem Zmartwychwstały Pan Jezus obdarzył mnie łaską wyzwolenia z nałogu ,a także zdrowia na duszy i ciele i pozwolił realizować swoje plany życiowe w oparciu o przykazania . Panie Jezu Chryste Tylko Ty możesz mi pomóc , Jezu ufam Tobie. Święta Rito módl się w moich intencjach Amen


 754. Najdroższa Święta Rito,kilka miesiecy temu blagalam Cie o pomoc w bardzo ważnej sprawie.Pomoglas mi i za to jestem Ci wdzięczna z całego serca,kocham Cie i przepraszam ze w pewnien sposób zapomniałem o Tobie…nie modlilam,nie podzielowalam.Zawsze byłaś jednak w moim sercu…Teraz znów proszę Cie o łaskę dla mojej kochanej mamy.Prosze z całego serca o dobre wyniki,zeby była zdrowa.Blagam o pomoc dla niej,jest całym moim światem…niech bedzie zdrowa,proszę i wierze ze nam pomożesz.Ufam Tobie to jedno trzyma mnie przy normalnym życiu…


 755. Najdroższa Święta Rito,kilka miesiecy temu blagalam Cie o pomoc w bardzo ważnej sprawie.Pomoglas mi i za to jestem Ci wdzięczna z całego serca,kocham Cie i przepraszam ze w pewnien sposób zapomniałem o Tobie…nie modlilam,nie podzielowalam.Zawsze byłaś jednak w moim sercu…Teraz znów


 756. w dniu 8 kwietnia 2013 @ 12:45 am | Odpowiedz ................

  RITO…..


 757. w dniu 8 kwietnia 2013 @ 12:44 am | Odpowiedz ................

  sw. rito, dziekuje za Twoja pomoc i zwracam sie z jeszcze jedna prosba, aby moje sprawy o legalizacje potoczyly sie pomyslnie


 758. spełnij moją prośbe św Rito błagam bo bez niego moje życie nie ma sensu znowu


 759. w dniu 7 kwietnia 2013 @ 3:59 pm | Odpowiedz samotnamama

  Sw.Rito kilka lat temu prosilam Ciebie o dobrego meza,dzien w dzien,i noc w noc,bol rozdzieral moje serce,bo pragnelam kochac i byc kochana czulam sie jak Sara zona Tobiasza,pragnelam byc zona,pragnelam milosci malzenskiej..pozniej spotkalam mojego meza bylam przekonana,ze Bog wreszcie wysluchal moich blagan,ze to Twojemu wstawiennictwu zawdzieczam malzenstwo z moim mezem..jakze czulam sie szczesliwa,ze jestem zona,ze kocham i jestem kochana,cieszylam sie,ze jestem w ciazy,ze urodzily sie nam dwie urocze coreczki..nie zdazylam sie nacieszyc moim malzenstwem,miloscia,..moj maz odwrocil sie od nas,zreszta Ty wiesz co si e stalo,rozwod.. prosze cie aby maz zrozumial jaka krzywde nam wyrzadzil,zeby nam jak najszybciej zechcial wynagrodzic wyrzadzone krzywdy i naprawic wyrzadzone nam zlo..nawroc go jezeli mozesz,czyn mnie szczesliwa mezatka ,zeby nasze corki mogly miec dobrego kochajacego je ojca a ja meza.


 760. Św Rito i Św Antoni proszę o modlitwę o pomoc w pracy i znalezienie potrzebnej mi rzeczy.


 761. w dniu 7 kwietnia 2013 @ 12:05 pm | Odpowiedz potrzebująca

  Św. Rito. Wstaw sie za mnie. Żebym nie bała sie jutra tak jak dotychczas. Prosze Cię o siłe, moc i zdrowie .. Oraz o zdanie jak najlepiej egzaminów gimnazjalnych. Wielu rzeczy sie boje, ale wiem że z Tobą dam rade.Daj mi siłe żebym odnalazła sie w nowej szkole. Miej mie w opiece. Św. Rito prosze Cie o wysłuchanie, w środę bede miała zaliczenia co do bierzmowania. Wybieram Cie za patronke. Chce do końca życia szarymi ścieszkami po świecie chodzic z Toba. Jezu Ufam Tobie.!;)


 762. Święta Rito, błagam Ciebie, wstaw się za mnie u Pana Boga i wybłagaj o to, żeby te guzki raz na zawsze zniknęły. Spraw, aby to nie było nic poważnego i abym mogła znowu cieszyć się pełnią zdrowia.


 763. Św. Rito proszę Cię abyś dała mu mądrość i zdolność wybaczania aby mógł do mnie wrócić i abyśmy już zawsze byli razem. Proszę Cię opiekuj się mną i nim abyśmy więcej nie popełnili już takiego błędu.
  Daj siłę mojej mamie i mojemu ojcu, żeby ze mną wytrzymali.


 764. Święta Rito, wysłuchach mych próśb i spraw aby miłość mojego życia Karolina wróciła do mnie, gdyż życie bez miłości i ciepła jest okropnie trudne. Wstaw się za mną u Pana Boga bym miał siłę odzyskać swoja miłość.


 765. Św. Rito prosze Cie o pomoc!! Niech mój Tomek się w końcu odezwie do mnie. Bardzo go kocham i nie chce żeby przez tak błach powód to wszystko się skończyło. Daj mu dar mądrości, żeby zrozumiał co źle zrobił i schował wreszcie dume do kieszeni. To jest dobry człowiek, tylko troche zagubiony. Pomóż nam odbudować nasz związek bo ja już jestem bezradna. Tchnij w niego dobrego ducha, żeby się obudził i docenił moje starania i dobroć!!!


 766. Święta Rito dalej czekam na twoją pomoc choć wiem że się dawno do ciebie nie zwracałam ale przecież ty nie zapominasz.Proszę cię żebym mogła następnym razem podziękować ci za otrzymaną łaskę.Nie zostawiaj mnie i moją rodzinę w takim wielkim utrapieniu PROSZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 767. Szczęść Boże, proszę o modlitwę w intencji duszy mojego ojca, o przyjecie Komunii w jego intencji- w miesiącu kwietniu odprawiane są za niego Msze Gregoriańskie.
  Dziękuję


 768. Św. Rito, nie znam Cię dobrze, ale pozwól mi Ciebie poznać. Wiem, w jak beznadziejnej sytuacji się znajdowałaś prosząc Boga o pomoc, więc racz pomóc mi w mojej prośbie do Niego. Wstaw się za mną, aby złe myśli i zwątpienie odeszło, abym mogła dalej walczyć i dążyć ku wyznaczonym celom. Ty wiesz, jak trudna jest teraz moja sytuacja, więc proszę, wysłuchaj moją prośbę i przedstaw ją Bogu, bo tylko w tym moje nadzieje.
  Amen


 769. O pracę z minimalna płacą.


 770. Proszę o dar łaski nawrócenia dla Joanny.
  Dochowanie wierności , zmianę serca, umysłu i powrót.


 771. Św. Rito proszę Cię o modlitwę za mnie i wstawiennictwo u Boga Najwyższego. Potrzebuję zmienić swoje życie, które ułożyłam źle – dokonałam złych wyborów, przez co cierpię. Nie widzę wyjścia z sytuacji, jestem zbyt słaba. Proszę, pomóż mi pokonać wszystkie trudności. Pomóż mi zrealizować największe marzenie mojego życia, tak bardzo nierealne i niemożliwe do spełnienia – pozwól mi śpiewać dla innych…


 772. Św. Rito bardzo Cię proszę o odmianę losu, o pomoc w odbudowaniu miłości mojej i Pawła. Pragnę żebyśmy na nowo się w sobie zakochal i kochali się bardzo mocno już całe życie, byśmy stworzyli dobrą rodzinę, mieli zdrowe dzieci. Żeby on był szczęśliwy, żeby Ania kogoś pokochałą całą sobą i była szcześliwa z kimś innym. Św. Rito proszę o wstawiennictwo u Pana Naszego o szcześliwą przyszłość moją i Pawła, żebyśmy się w zdrowu, szcześciu, miłośći i wierze wspólnie się zestarzeli. Miej w opiece wszystkich moich bliskich.


 773. św. Rito…proszę Ciebie o łaskę dla mojej córeczki, by była zdrowa, mniej nerwowa a przede wszystkim pomóż jej przy egzaminie maturalnym.
  By zaznała dużo miłości i wyrozumiałości w życiu prywatnym i żeby pokonała wszystkie trudności stojące jej na drodze.
  Proszę wstaw się do Pana Boga za całą moja rodzinę, aby dobry Bóg wysłuchał naszych próśb. Z całego serca proszę i dziękuję Bogu za wszystkie łaski.


 774. Święta Rito dodajesz mi sił i wiary. Pomoż mi żeby w moim związku wszystko się ułożyło. Nie chcę stracić najbliższej mi osoby. Pragnę obdarzyć ją miłością. Chcę wszystko naprawić. Pomoż mi. Nie wiem co się dzieje. Bylismy tacy szczęsliwi i nagle wszystko się zepsuło. Pomoż mi. Proszę.


 775. Święta Rito proszę wstaw się do Pana, aby ta ciąża rozwijała się dobrze. Miej mnie i maleństwo, którę teraz noszę w opiece.


 776. Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo w moich intencjach u Pana Naszego Jezusa Chrystusa. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy oraz o ułożenie się życia uczuciowego.


 777. Święta Rito prosze Cię aby Marcin znów mnie kochał i szanował jak wcześniej, byliśmy tacy szcześliwi, jest dla mnie całym moim Światem i moją miłościa życia, spraw by znów mnie pokochał jak wcześniej to czynił…


 778. Św.Rito proszę Cię o odzyskanie mojej ukochanej,spraw proszę Cię aby znów uwierzyła w nasz związek.


 779. Św. Rito, proszę Cie o wstawiennictwo, za moją prośbą, mianowicie wyproś u Pana naszego, abym mogła zajść w ciążę. Błagam pomóż mi wyprosić ten najcudowniejszy DAR jakim jest DZIECKO! I miej w opiece całą moja rodzine i przyjaciół.


 780. Święta Rito prosze o cudowne uzdrowienie, nie radzę sobie z problemami jakie mnie dotykają. Nie mam siły do walki z tymi chorobami. Tracę nadzieję, że jszcze kiedyś będę szcześliwa. Bardzo chciałabym być zdrową żoną i matką ślicznych mądrych i zdrowych dzieci. Pomóż mi przetrwać


 781. Sw. Rito prosze Cie o pomoc w szukaniu pracy.


 782. Świeta Rito błagam Cię o pomoc w uzdrowieniu mojego synka wiem ze jego choroba nie jest śmiertelna ale moze ona mieć wpływ na jego dalsze życie.Jeszcze raz gorąco proszę.


 783. Św. Rito proszę o zdrowie dla mojej wnuczki i córki. Niech dziś urodzona wnuczka rośnie zdrowo na wartościowego człowieka.


 784. Święta Rito, mąż chce ode mnie odejść bo byłam złą żoną i matką. Błagam o wstawiennictwo za mną u Pana Boga bardzo kocham swoją rodzinę nie chce rozbicia rodziny, daj siłę abym pokonała trudności i miała siłę nad pracowaniem nad sobą bo chce zrobić wszystko aby mąż wrócił i stać sie lepszą żoną i matką bo bardzo ich kocham , proszę daj mi siłę abym pogłębiała swoją wiarę i nie dawała się pokusom od szatana, żebym wyzbyła się lęków , nerwowości i nauczyła się pokory. Z wielkim szacunkiem i ufnością Agnieszka


 785. Święta Rito dopomóż mi w tej jakże trudnej sprawie o której ty wiesz. Bardzo Cie proszę, nie mam już sił …..


 786. Ewa
  Święta Rito. Błagam Cię, wyproś u Pana Boga zdrowie dla mojej siostry Kasi. Ona ma malutkie dziecko- Amelkę, a dziecko potrzebuje silnej zdrowej matki. Błagam cię gorąco.


 787. O św. Rito w Tobie jedyna pomoc dla Mnie. Proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Naszego, aby uzyskać lepsze jutro. Proszę Cię, żeby dostać pracę. Miej w opiece całą moją rodzinę i wszystki znajomych i przyjaciół.


 788. Św. Rito błagam Cię o wstawiennictwo u Pana aby moje dzieci mogły godnie życ. Pomóż im błagam uwolnic się od długów i poprowadż je drogą , którą im wskażesz. Obdarz całą moją rodzinę swą opieką, byśmy wspólnie przetrwali ten trudny dla nas czas. Módl się za nami…


 789. Św. Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Naszego żebym otrzymała pracę której tak pragnę i na którą tak czekam, o dalszą cierpliwość i siłę na znoszenie przeciwności losu, o nadzieje na lepsze dni.


 790. Swieta Rito- wstaw sie u Pana naszego aby wysluchal mojej prosby. prosze o poprawe zdrowia mojego ojca, ktory jest bardzo chory a jego choroba jest niemozliwa do wyleczenia przez ludzi. jedyna nadzieja w Bogu. Blagam o wstawiennictwo. ania


 791. Proszę Cię Święta Rito wstaw się za mnie u Pana Boga aby przeprowadził mnie przez jutrzejszy egzamin od samego początku do samego końca. I żeby udało mi się jutro zdać.


 792. O droga Święta, weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorącą proszę o spokojne i godne życie , zakończenie wszyskich problemów które na Nas spadły


 793. KOCHANA Świeta Rito bardzo prosze Cie o wstawiennictwo u Pana Naszego zeby ulozyly sie u Nas w rodzinie sprawy finansowe ktore pomoga Nam zyc. i o pozytyny przebieg mojej operacji kta mnie uszcesiwi .bardzo prosze.bardzo prosze swieta Rito uslysz moje blaganie


 794. Droga Święta Rito! Wstaw się za mnie do Boga, aby uprosić dla mnie łaskę, której potrzebuję. Gorąco proszę, abym mogła się dogadać z chłopakiem i żebym czuła jego miłość do mnie. Otocz nas swoją modlitwą i opieką. Wierzę w Twoją potężną moc, dziękuję.


 795. Święta Rito uproś nam dar zostania szczęśliwymi rodzicami…


 796. Prosze Cie swieta Rito poraz kolejny o prace upros rowniez u naszego Pana Boga o spokoj w moim sercu ktore jest caly czas rozdarte w ktorym nie ma spokoju,prosze wstaw sie u Boga za szczesciem i wlasciwa droge dla mnie i moich dzieci, prosze pomoz moim siostra ktore tez potrzebuja pomocy Bozej w swoim ziemskim zyciu,Rito ja jestem przekonana ze to mieszkanie ktore posiadam to dzieki twojej prosbie u Boga,,pragne goraco podziekowac i prosze badz moja patronka w kazdej chwili,prosze o wlasciwy wybor zawodu mojego syna piotra miej w opiece moje dzieci nieustannie,ja nie wiem o co chodzi w moim zyciu o Sylwka poprostu niewiem pozwol mi zrozumiec i daj kierunek wlasciwy jesi chodi o ta osobe czy on mnie kocha czy ja go kocham nie wiem


 797. Wielka św. Rito, chciałbym Cię prosić o wiele rzeczy jutro mam kartkówke z Historii, jest mi ciężko ze szkołą a zaraz mam testy gimnazjalne, nie wiem jak to wszystko ogarnąć. Kiedy czytam komentarze innych ludzi płakać mi się chce dla tego składam Ci w ofierze moją modlitwę i proszę spełnij choć część z tych próśb innych a moją pomiń jako ofiarę, przecierpię swoje dla innych. św. Rito błagam wysłuchaj próśb innych już nie koniecznie tych moich, ale daj szczęście innym ludziom..Kocham Cię… 😦


 798. ŚWIĘTA RITO PROSZĘ CIĘ WSTAW SIĘ ZA MNĄ U BOGA I WYPROŚ MI ŁASKĘ..PROSZĘ CIĘ O ZDROWE DZIECIĄTKO…CHCIAŁABYM MIEĆ DRUGIE DZIECKO.


 799. Św. Rito proszę Cię aby mój chłopak M. do mnie wrócił.


 800. Św. Rito błagam o uzdrowienie naszego ciężko chorego dziecka, które za 3 dni ma się dopiero narodzić, proszę by Pan Bóg za Twym wstawiennictwem to maleńkie życie zachował. Amen
  Wszyscy Ludzie Dobrej Woli proszę Was gorącym sercem o modlitwę za naszym nienarodzonym maleństwem.


 801. Czy mogę się zwracać z taką sprawą jak moja? Ludzie mają większe problemy, ale mimo to proszę, pomóż w jej rozwiązaniu. Postaram się lepiej żyć.


 802. w dniu 22 marca 2013 @ 9:10 am | Odpowiedz Krzysztofer

  Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Naszego aby z moją byłą dziewczyną wszystko się ułożyło. Nie potrafiłem jej słuchać do do mnie mówiłą, popełniłem wiele błędów, byłem czasem egoistą i dlatego odeszła chociaż tyle szans mi dawała. Dopiero po rozstaniu się obudziłem do życia. Nauczyłem się bardzo dużo przez to i dlatego chciałbym jej pokazać jakim teraz jestem człowiekiem i przejść z nią przez całe życie w prawdziwej miłości. Na niczym mi tak nie zależało w życiu jak teraz na niej. Proszę o wysłuchanie mojej prośby i modlitwę do Pana Boga w mojej sprawie


 803. w dniu 21 marca 2013 @ 7:41 pm | Odpowiedz poprostuczlowiek

  Święta Rito proszę Cię oto byś pomogła mi w znalezieniu pracy. Bym mógł wyjdź z długów i nigdy ale to nigdy w życiu nikogo nie prosić o pomoc zwłaszcza osób które należą do mojej rodziny!!!


 804. Święta Rito błagam o zdrowie dla koleżanki Agnieszki, która w stanie krytycznym leży na oddziale intensywnej terapii medycznej. Spraw, aby lekarze, którzy nią się zajmują znaleźli właściwą drogę do jej wyleczenia i żeby szybko wróciła do nas jako zdrowa matka, córka i wspaniała koleżanka. Błagam i proszę o wstawiennictwo u Boga.


 805. Święta Rito błagam Cię. Pomóż mi i mojemu mężowi wyjść z długów. Kiedyś straciliśmy głowę a teraz przyszedł czas kiedy żałujemy tego jak żyliśmy wcześniej. Lecz niestety czasu nie da się cofnąć a za błędy płacić trzeba. Proszę Cię o wstawiennictwo za nas u Pana Naszego. Bądź zawsze przy mnie. Proszę i Dziękuję Twoja Gosia.


 806. agaO sw rito blagam wysluchaj moich prosb


 807. Św. Rito. Wiem, że zawiniłem, a moja wiara nie jest na tyle silna, abyś mogła wysłuchać mojej prośby. Zdaję sobie sprawę, moja prośba jest jedną z błahrzych, a moja przyszłość zależy tylko od woli naszego Ojca. Mimo to błagam Cię o wstawiennictwo w mojej sprawie. O pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Proszę także o pomoc w zmienieniu siebie. Abym przestał krzywdzić innych. Dopiero teraz zdałem sobię sprawę, jakim słabym i kruchym stworzeniem jestem.am sobie rady nie dam. Dlatego błagam o pomoc, oraz o możliwość złożenia ofiary. Amen


 808. Święta Rito proszę miej w swojej opiece Rebeccę. Oddal jutrzejszą operację.Proszę.


 809. Święta Rito proszę CIĘ uzdrów Rebeccę.Oddal tą operację jutrzejszą.Oddal od niej wszystkie choroby. Ulecz jej ciało i duszę. Oddal sidła szatańskie i chroń.Święta RIito tylko Ty możesz w tej sprawie wiele uczynić. Proszę.


 810. Sw. Rito prosze cie bardzo o pomc, by Bog dodał mi rozumu i jasknosci, co mam dalej zrobic ze swoim zyciem, jakie decyzje podjac, by zmienily moje zycie na lepsze. Nie wiem, co robic!!jetsem bez pracy, prosze pomoz mi sw. Rito w znalezoeniu stałej dobrej pracy, ktora BEDZIE ODPOWIEDNIA DLA MNIE I DA MI NIEZALEZNOSC. Rito Ty jestes patronka rodzin, jest mi trudno znalezc odpowiedniego mezczyzne, ktory mnie pokocha i bedzie chcial ze mna zyc na stale,zalozyc rodzine., Prosze pomoz mi w tym, bym odnalazla takiego mezczyznę, dobrego i szczerego, bysmy wzajemnie sie kochali i wspierali. Rito Poznałam Piotra,jesli Wola Boga jest bysmy byli razem, prosze o to z calego serca, pomoz na sie znow spotkac, by piotr zobaczyl we mnie wartosciowa kobiete, ktora pokocha prawdziwie i bedzie chcial zalozyc rodzine.

  wiem,ze mi pomozesz Rito,ze o mnie pamiętasz!!!

  módl sie za nami, ktorzy potrzebujemy pomocy!!Niech Bóg skutecznie nam błogosławi.
  Dona


 811. Święta Rito proszę, Cie o wstawiennictwo u Pana Boga w sprawie mojej i Szymona. Spraw proszę aby on odzyskał wiarę w nasz związek.


 812. Marysia ma 4 lata, wczoraj uderzyła ją huśtawka i teraz leży w szpitalu i czeka na operację, ponieważ okazało się, że ma złamaną kość czaszki. Proszę Cię Św. Rito, wstaw się za małą Marysią, żeby wróciła do zdrowia i znów była tym samym radosnym, dobrym i mądrym dzieckiem, poproś w naszym imieniu o światło Ducha Świętego dla lekarzy i wiarę dla jej rodziców.
  Amen


 813. w dniu 17 marca 2013 @ 4:01 pm | Odpowiedz Andżelika

  O wolność dla mojego brata Krystiana, mądrość, pokorę, cierpliwość i chęć pracy. O siły, zdrowie, wszelką pomyślność dla mojego męża Pawła. O wszelkie dobro dla dziadków Kazimiery i Jana. O zdrowie, pracę dla mnie i mądrość dla mnie. Miej nas wszystkich w opiece Św. Rito.


 814. św.Rito módl się o zdrowie dla mojej córki i wybłagaj je


 815. Swięta Rito! Błagam Cię pomoż mi by moj parnter do mnie wrocil i kochal mnie szczera i wielka miloscia do konca zycia. Blagam Cie pomoz mi.


 816. Święta Rito proszę Cię o pomoc. Proszę o wstawiennictwo u Boga z moją prośbą. Pomóż aby Andrzej do mnie wróciła, abym mógł poczuć jej miłość. O to pokornie błagam.


 817. Swieta Rito… wiele osob zwraca sie do Ciebie ze swoimi problemami. Prosze, wysluchaj i pomoz tez nam… Zycie nie jest latwe, szczegolnie jak mozna liczyc tylko na siebie, na szczescie bardzo dobrze sie rozumiemy z mezem i mamy kochane dzieci. Ale ostatnio caly tez stres i zamieszanie w pracy meza nie pozwala mi normalnie funkcjonowac. Prosze Cie niech maz nie straci pracy, i zeby mial posade ktorej podola i nie odbije sie na jego zdrowiu. Pomoz nam splacic nasze mieszkanie. Otocz nas swoja opieka.


 818. Gosia
  Święta Rito proszę cię bardzo o t, aby mój syn nawrócił się i wrócił do kościoła, żeby odciał się od tego złego towarzystwa w ktorym jest, żeby nie włóczył się po nocach niewiadomo z kim i nie wiadomo o co, rozmawiam z nim ale to nie daje efektu zwykle po jednym dniu spokoju jest to samo. Przez to kłócmy się z mężem i obarczamy się winą za tą sytuację. Prosze cię Ś w Rito ratuj nas, nie mam juz siły walczyć ale wiem nie moge się pddać, Jezu ufam Tobbie, pomóz nam. Mam 42 lata i nie chce mi się żyć ale wiem że moge się poddać błagam Cie pomóż mi aby moja rodzina znów bbyła szczęśliwa.


 819. w dniu 14 marca 2013 @ 7:31 pm | Odpowiedz paweł paweł

  Święta Rito pomoż. .


 820. Święta Rito patronko od spraw beznadziejnych bardzo proszę Cię za Twoim pośrednictwem o wstawiennictwo u Boga Naszego Jedynego aby wysłuchał mojego wołania o pomoc dla mnie i mojej ukochanej. Błagam o to aby moja najukochańsza dziewczyna Karina którą tak bardzo kocham zechciała wrócić do mnie, aby w naszych sercach ponownie zapanowała zgoda i pojednanie abyśmy sie wzajemnie miłowali i żyli szczęsliwie. Błagam Św. Rito, pomóż!


 821. w dniu 13 marca 2013 @ 7:55 pm | Odpowiedz W potrzebie

  Święta Rito spraw proszę, żeby mój chłopak zrozumiał wreszcie na czym polega prawdziwa miłość i spraw proszę by nie wątpił w to,że mnie kocha i by wreszcie wszystko się między nami ułożyło.


 822. w dniu 13 marca 2013 @ 7:25 am | Odpowiedz Marzena G.

  Święta Rito patronko spraw beznadziejnych proszę Cię o dar rodzicielstwa dla mnie i Janusza, lekarze nie dają nam szans na ciążę drogą naturalną. Wierzę, że dla Boga nie ma spraw niemożliwych.


 823. Św. Rito proszę Cię o zajście w ciążę.


 824. Święta Rito tak bardzo skrzywdzilam Pauline swoimi klamstwami, moje serce, moja dusza krwawi, prosze Cie o laske przebaczenia moich klamstw, abym mogla wyjac z jej serca ciernie, zdjac z niej cierpienie… Abym realnie mogla jej okazac jak mocno ja kocham, swoja ciezka praca i staraniami, blagam Święta Rito o przebaczenie Pauliny, o szanse poprawy, o szanse odbudowania relacji na ktorej bardzo mi zalezy. Amen


 825. Święta Rito ufam Ci proszę pomoż mi w moim życiu prywatnym chce sobie wreszcie ulozyc zycie z chlopakiem chce czuc sie kochana pomoz mi proszę odnalezc milosc


 826. w dniu 9 marca 2013 @ 8:33 pm | Odpowiedz błagająca

  Św. Rito proszę wstaw się za mną z prośbami do Pana Naszego ,tak bardzo potrzebuje pomocy w sprawach finansowych ,w otrzymaniu mieszkania którego potrzebujemy ,o wstawiennictwo za moją siostrę niech jej wreście się powiedzie i urodzi swoje upragnione dziecko .Miej nas w swojej opiece i nie opuszczaj nas w sprawach trudnych i beznadziejnych zachowaj nas w zdrowiu i szczęściu cała naszą Rodzinę .


 827. Święta Rito, błagam Cię o stawiennictwo do naszego Ojca w Niebie. Proszę uproś dla mnie wybaczenie za moje grzechy. Proszę wstaw się za mną i moimi dziećmi i uproś dla nas spokojne i bezpieczne życie. Proszę pokornie o to. Błagam Cię również pomóż mi rozwiązać moje problemy i wyprowadzić na prostą to co tak sobie skomplikowałam żyjąc w grzechu. Błagam o wybaczenie i proszę o łaskę przemiany mojego życia i moich dzieci. Błagam ulituj się nad nami! Bóg zapłać!


 828. św. Rito wybłagają mi łaskę, abym mogła spłacić wszystkie swoje długi i żyć bez lęku o siebie i swoją rodzinę


 829. Św.Rito proszę o syna Marcina wyrzuć z niego szatana.


 830. Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga bym znalazła pracę, oraz poprawy stanu mojego zdrowia, a jeśli taka jest wola Boża to o całkowite wyleczenie. Proszę również o siły w znoszeniu trudności dnia codziennego i siły w znoszeniu choroby.


 831. Św. Rito, błagam Cię o wstawiennictwo w mojej intencji. Bardzo z mężem chcemy byc rodzicami, juz raz straciliśmy ciążę, proszę nie pozwól, żeby to nieszczęście spotkalo nas ponownie. Bardzo potrzebuję Twojej pomocy i opatrzności.Proszę spraw żeby wszytsko potoczyło się po naszej myśli, w zdrowiu i miłości.


 832. Sw Rito,prosze z calego serca o wstawiennictwo u naszego Ojca o pomoc w rozwiazaniu moich problemow zyciowych,o zniszczenie klatw,ktore byc moze wisza nad nasza rodzina oraz o blogoslawienstwo dla mojego meza i dzieci.Dziekuje


 833. Święta Rito przepraszam za zwątpienie, zapomnienie. Powracam do modlitwy ogarnij nas proszę Twoją łaską i wytrwaniem w modlitwie o dar macierzyństwa…


 834. Błagam cię pokornie o święta Rito o wyjednanie nam u pana zgody, o zapomnieniu o krzywdach ,żalach i pretensjach o zapomnieniu o złej przeszłości o budowanie nowej jasne przyszłości ,pomóż mi poczuć miłość Pawła, spraw aby jego serce zmiękło i pokochało miłością wielką, pomóż mi poczuć jego miłość chce być z nimi spędzić z nim resztę życia ,rozwiej jego wątpliwości i lęki ,błagam wyjednaj mi tę łaskę naszej miłości zgody radości współnej


 835. prosze cię o świeta rito o pomoc w pojednaniu i zgodiznie o zapomnieniu o krzywdach ,pretensjach ,zalach i wszystki mco złe sie wydarzyło bardzo cie prosze pomoz nam zaponiec o przełsosci i pomoz nam tworzyć przyszłość
  wspolnie ja budować i być razem pomóż nam ,pomż jemu zmiekcz jego serce i dompozn nam w zgodzie


 836. Święta Rito miej w opiece całą moją rodzinę i błagam Cię pomóż wyjść nam z kryzysu finansowego. Wstaw się za nami u Boga, bo wiesz, że nie chcemy nikogo oszukać. Spraw,żeby wszystko się wyjaśniło i żebyśmy mogli żyć godnie ze swoimi dziećmi.


 837. Święta Rito proszę Cię o pomoc w ważnej dla mnie sprawie o której wiesz…a także o miłość dla mojej rodziny…


 838. sw rito proszę cię o pomoc finansową żeby wszystko poukładało się pomyslnie także o zdanie egzaminu na prawo jazdy prosze o cud sw rito pomóż bardzo cię proszę miej w opiece moja całą rodzinę zeby dzieci mili wszystko co pragną proszę o cud i modlitwę za moj rodzinę i chorą tesciową któr jest cięzko chora zeby nasze problemy odpłyneli i nigdy nie wracali


 839. Św. Rito proszę o radość płynąca z wykonywania mojej pracy .O podejmowanie samych dobrych decyzji w pracy,które służą innym. Proszę o oddalenie smutku który wszechogarnia mnie i moja najbliższa rodZine. Proszę o pomoc w obronie doktorantów mojego i męża jak i pomyślnie zdanie egzaminu specjalizacjnego w przyszłym roku jak rownież o jeszcze jedna zdrowa ciążę i dziecko. Proszę daj zdrowie naszej 3letniej córce i zaopiekuj sie naszym nienarodzonym dzieckiem,ktore utracilismz na skutek poronienia Anna


 840. Św. Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa aby mój syn i jego dziewczyna podjęli stałą pracę za granicą i aby nie kusiły ich wszelkie nałogi. Modlę się również do Ciebie św. Rito o zdrowie, rozsądek i rozum dla nich.


 841. Święta Rito proszę Cię o pomoc dla moich najbliższych, żeby tatuś znalazł pracę. Proszę Cię, abyś o mnie nie zapomniała, gdyż wiesz jak bardzo cierpię i jaki czuje żal.


 842. Święta Rito proszę Cię o pomoc, ale mnie i mojej rodziny.


 843. A.S
  Św.Rito wysłuchaj moich próśb ,pomóż mi ,wstaw się za mnie u Pana Naszego Jezusa Chrystusa


 844. Św Rito wiem że nie powinno się o to modlić ale błagam Cię o wstawiennictwo za mnie u Boga w sprawie związku mojego z Marcinem. Błagam Cię o modlitwę przed Bogiem za Nas żebyśmy się pokochali wielką i prawdziwą miłością. Na niczym mi tak nie zależy. Boję się że go stracę. Boję się że te jego problemy sprawią że nie będzie chciał ze mną być. Nie wiem czy bym zniosła kolejną porażkę w życiu. Nie chcę już nikogo innego. Chcę do końca życia już kochać tylko jego. Błagam i żebrzę o pomoc


 845. Św. Rito błagam Cię aby wszystko się w końcu ułożyło, bym odnalazła szczęście i wyrwała się z samotności. Błagam CIę również o powodzenie na maturze.


 846. Święta Rito, bardzo proszę Cie żebym w końcu odnalazła miłość i poznała chłopaka z którym będę mogła stworzyć dom. Proszę również o zdrowie dla siebie i swojej rodziny. Dziękuję za wspaniałych rodziców i babcię


 847. w dniu 1 marca 2013 @ 8:06 pm | Odpowiedz Prosząca

  Najukochańsza Rito, Patronko spraw trudnych, beznadziejnych wielka jest Twoja miłość i dobroć. Tyle razy Święta Rito schyliłaś się nade mną, by wysłuchać mojej prośby. Czym zasłużyłam Kochana, że pomogłaś i pomagasz takiej grzesznej istocie jak ja… Święta Rito, ciężko mi. Mojej małżeństwo nie układa się praktycznie od samego początku jego trwania. Mąż mój jest nerwowy, bardzo porywczy. Przemień jego serce wobec mnie. Daj mu spokojną pracę, stałą. Może to go odmieni… Zbyt dużo w tym naszym małżeństwie problemów, kłopotów dnia codziennego jak na 4 lata. Czasem zastanawiam się jak długo to jeszcze potrwa. Nie mam stałej pracy, straciłam najukochańszą matkę, nie wiem, czy kiedykolwiek będę miała dzieci… Święta, pomóż uporać się z tym szaleństwem. Upoś u Kochanego Jezusa i Jego Matki łaski dla nas potrzebne. O zrozumienie i wytrwałość proszę i prosimy Najukochańsza.


 848. Św. Rito. proszę Cię o wstawiennictwo u Boga wyproś łaskę zdrowia dla całej mojej rodziny a w szczególności dla mnie abym była zdrowa i mogła się doczekać pięknego zdrowego dziecka. Proszę również abym ja i mój brat abyśmy znaleźli odpowiednich partnerów życiowych i mogli realizować się w rodzinie i wychowywaniu swojego potomstwa. Uproś mi tą łaskę o Św. Rito


 849. Prosze, niech mąż do mnie wróci…


 850. Św. Rito proszę Cię o wstawiennicto z mną i moją rodziną. Proszę Cię abym zachował pracę.


 851. Św Rito proszę o modlitwę za mnie o spokój w pracy i rozwiązanie problemów zdrowie dla mojej mamy i wszelkie łaski dla nas.


 852. sw.Rito prosze cie o wstawiennictwo i uzdrowienie mojego meza zeby znzlezli sie lekarze ktorzy go uratuja bardzo prosze z całego serca


 853. ewelina

  Św Rito proszę Cie o łaskę macierzyństwa, pomóż mi zajść ciąże i urodzić zdrowe dziecko, na które tak wszyscy czekamy , proszę o siłę w dalszym leczeniu , aby wszystko się dobrze ułożyło, Jezu Ufam Tobie.


 854. Św. Rito błagam proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga aby mój egzamin na prawo jazdy miał wynik pozytywny, abym go zdała. To dla mnie bardzo ważne. Bardzo Cię potrzebuję. Amen


 855. Sw Rito do Ciebie sie zwracam bo sytuacja w ktorej sie znalazlam jest beznadziejna, prosze Cie o droga swieta spraw aby Maciej byl synem Antosia. O droga Sw spraw aby Pan Bog nie odebral mi rodziny ktora podorowal mi 10 miesiecy temu. Wyjednaj mi blagam te laska o ktora tak goraco Cie prosze


 856. Bardzo Cie prosze o zdrowie dla mojej babci…


 857. Świeta Rito, prosze Cie o pomoc i wiare w to że wszytsko to co chce osiąganć i jest zgodne z planem Boga jestem w stania zrealizować. Daj mi wiare i pewność siebie której wiesz ze tak bardzo mi brakuje. Pomóż mi uczynić moje ciało i dusze zdrowe, a głowa spokojną także proszę daj odwazjemnioną miłośc mężczyzny. Niech wynik z mojego egzaminu bedzie jak najwyższy żebym z wiara i spokojem mogła zdobywać coraz wieksza wiedze.


 858. Św. Rito proszę Cię z całego serca o uzdrowienie naszej kochanej Kornelii i zdrowie całej naszej rodziny. Daj nam siłę do zmagania się z przeciwnościami losu i uproś u Pana Boga łaski, których teraz tak bardzo potrzebujemy.


 859. Święta Rito błagam,spraw,żeby Adrian znowu mnie kochał,żebym poczuła jego miłość,żeby nam się ułożyło.Tak bardzo go kocham.Błagam zlituj się nade mną!


 860. Św. Rito nie karz mojej rodziny na za moje błędy, miej ich w opiece. Niech niepewne jutro stanie się spokojne i stabilne.


 861. Swieta Rito, prosze Cie o wtawiennictwo, zdrowie dla moich najblizszych i o macierzynstwo dla mnie, Tego tylko pragne. Prosze


 862. Sw Rito prosze Cie o laske, wstawiennictwo i zdrowia dla mnie i najblizszych, prosze Cie i laske macierzynstwa i wytrwania. tego tylko w zyciu pragne


 863. Sw. Rito błagam Cię o pomoc w uproszeniu u Pana pomocy w rozwiązaniu problemu z etatem w pracy, błagam Cię o łaskę przebaczenia mężowi,o miłość do niego i do swojej matki.
  Dziękuję Ci Jezu za otrzymane łaski.


 864. święta rito pomózżeby wyszło mi z sebastianem i doznała wreście szczescia bez upokaznia zadnego obiecuje spełnie swoje zycie i stane sie lepszym człowiekem będe starała sie podozac twojm sladem aby drugi człowiek byl dla mnie najwazniejszy amen


 865. Św. Rito, proszę Cię wstaw się za mną do Pana i pomóż mi zdać egzamin.


 866. Droga święta Rito, błagam pomóż mi uporać się z problemami finansowymi i spraw proszę aby moje dzieci nie wkraczały w dorosłe życie obciążone moimi długami. Tak mi wstyd, że nie potrafię sama dać sobie z tym rady. Proszę nie zostawiaj mnie samej z tym problemem. Amen


 867. Św.Rito spraw żebym potrafiła dokonać wyboru właściwego mężczyzny,daj siłę i wytrwałość w szukaniu pracy. Otocz swoją opieką całą moją rodzinę zwłaszcza teraz w tych trudnych momentach.


 868. błagam o pomoc Sw.Rito dla Jarka,błagam


 869. Święta Rito, proszę Cię o pomoc w zrozumienia swoich uczuć do Artura. Nie wiem czy nie popełniamy błąd wciąż do siebie wracając i czy nie lepiej byłoby od siebie odejść na zawsze. Pomóż


 870. Droga św.Rito proszę Cię pomóż Mi w pisaniu pracy licencjackiej.Miej w opiece moich rodziców i rodzinę.Spraw żeby sytuacja finansowa moich rodziców sie poprawiła i aby moi rodzice żyli ze sobą w zgodzie.


 871. sw.Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Naszego o cud uzdrowienia mojego męza i danie nam jeszcze jednej szansy o uzdrowienie naszego zwiazku małzenskiego. Ufam Tobie


 872. w dniu 23 lutego 2013 @ 2:18 am | Odpowiedz EWA MAZURKIEWICZ

  KOCHANA SWIETA RITO BLAGAM WSTAW SIE U PANA NASZEGO ZA MOJA 5 MIESIECZNA WNUCZKE LILI KTORA JEST CHORA NA RAKA I WIKTORIE CORKE MOJEJ PRZYJACIOLKI KTORA MA CHORE SERDUSZKO I WSZYSTKICH KTORZY SA W POTRZEBIE BOG ZAPLAC


 873. Sw. Rito mój tata jest chory, lekarze nie dają mu żadnych szans, proszę Cię, poproś Twojego Oblubieńca Jezusa Miłosiernego, aby On się zlitował nad moim tatą


 874. Św Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga abym znalazła w końcu pracę stałą, która będzie dawała mi satysfakcję i do której będę z chęcią chodziła a także o godne warunki w tej pracy, o dobrych współpracowników i abym mogła utrzymać tę prace i się nie zwalniała ciągle i nie uciekała jak szczur.


 875. święta Rito, pomóż mi w problemach mojego małżeństwa,abyśmy oboje zrozumieli swoje błędy i postarali sie je naprawić, aby udało nam sie porozumiec i zrozumiec co jest najwazniejsze w zyciu, aby do naszego zwiazku powrocilo uczucie


 876. Swieta Rito ,,,,błagam Cie o to aby wróciła do mnie moja miłosc ..moja jedyna i skryta…błagam Cie pomóz mi …


 877. Św.Rito proszę cię żebym zaszła w ciąże


 878. Kasia
  św. Rito proszę pomóż mi abym przezwyciężyła tę chorobę i odzyskała spokój. Proszę Cię uproś dla mnie tę łaskę u Pana Naszego i Najświętszej Matuchny. Bóg zapłać za wszystkie łaski które do tej pory od trzymałam


 879. Swięta Rito
  modlę się za zdrowie mojej córeczki Weroniki
  proszę miej ją w opiece aby mogła cieszyć się dzieciństwem


 880. SWIĘTA RITO,PROSZE CIE O WSTAWIENNICTWO U U PANA NASZEGO O WIARE,ZDROWIE DLA MOJEGO SYNA,O POMOC DLA MOJEGO MATEUSZ KTORY MA PROLEMY W SZKOLE A JEST CHORY NA CUKRZYCE,,JEST W KLASIE MATURALNEJ, ,JEST MU BARDZO CIĘZKO, ,PROSZE OBEJMIJ JEGO SWOJA OPIEKA,POMÓZ MU ,BO ZAŁAMAŁ SIE BARDZO,PROSZE POMÓZ MU….MAMA EWA


 881. Św. Rito proszę o łaskę i pomoc żebym w końcu znalazła dla mamy pracę. Miej w opiece moją rodzinę!


 882. Święta Rito proszę Cię o przemianę pewnego prawnika, który razem z zaszantażowanymi osobami chce doprowadzić do finansowego upadku mojej rodziny.
  Błagam Cię zlituj się nad nami


 883. O potężna i sławna św.Rito proszę cię z całego serca o to bym była teraz w ciąży bardzo pragnę mieć drugie dziecko mam już wspanałego synka i pragnę by miał rodzeństwo. Wiem że moja prośba jest trudna do zrealizowania ale tak bardzo mi na tym zależy …. w głowie czuje że jest już we mnie małe dzieciątko ale boje się to sprawdzic boje się tego że okaże się e nie jestem w ciąży ….św. Rito błagam Cię wstaw się do Boga z moją prośbą i obdarujcie moją rodzinę tym dzieciotkiem na które czekam … i żeby było przedewszystkim zdrowe.Mniej w opiece moją całą rodzinę. Nie pozwól mi odejść nie będąc wysłuchaną jeśli jest we mnie coś co było by przeszkodą w otrzymaniu łaski o którą proszę… pomusz mi prosze usunąć tą przeszkodę.


 884. modliłam się do św rity gdy moje życie straciło sens i doświadczyłam cudów
  naprawde wszystko zależy od wiary WIARA MNIE OCALIŁA!!!


 885. Święta Rito wstaw się za mną u Pana naszego Jezusa Chrystusa, spraw aby Ewelinka wróciła do mnie.


 886. Św Rito! Pomóż mi znaleźć pracę.


 887. Dziękuje ci za wszystkie prośby, w których mi pomogłaś. Mam nadzieje że i teraz mnie nie zostawisz w potrzebie i udzielisz mi łaskę o którą Cię proszę.


 888. Św. Rito błagam Cie o zdanie egzaminów poprawkowych dla mojej córki.


 889. Św. Rito błagam uwolnij mnie od cierpienia duszy to tak bardzo męczy ,proszę Cię dodaj mi sił ,tyle lat zmagania się z chorobą ,proszę o dar zdrowia dla ludzi chorych ,Proszę Św Rito nie opuszczaj mnie i mojej Rodziny


 890. Św. Rito bardzo Cię proszę o miłość moją i Pawła. Chcę żebyśmy kochali się bardzo mocno całe życie, byśmy stworzyli dobrą rodzinę, mieli zdrowe dzieci. Żeby on był szczęśliwy, żeby Ania nie ucierpiała, ale również kogoś pokochałą całą sobą i była szcześliwa z kimś innym. Św. Rito proszę o wstawiennictwo u Pana Naszego o szcześliwą przyszłość moją i Pawła, żebyśmy się w zdrowu, szcześciu i miłośći wspólnie się zestarzeli. Miej w opiece wszystkich moich bliskich.


 891. Św.Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Najwyższego,miej w opiece cała moją rodzinę,pomóz mi w podejmowaniu właściwych decyzji,zarówno zawodowych,jak i prywatnych.


 892. Św.Rito pokornie Cię błagam o milosc,spraw abym jak najszybciej miala chlopaka ktory bedzie dla mnie idealem.Karolina


 893. w dniu 16 lutego 2013 @ 7:02 pm | Odpowiedz małgorzata

  Święto Rito prosz Cię o łaskę ,żebys zmieserce mojego Ojca także żeby nie pił alkoholu i zmienił się stosunku do mamy i dzieci i wylecz go z choroby wiesz z jakiej .


 894. św. Rito proszę cię wstawiennictwo u pana Naszego żeby Mój chłopak znowu mnie kochał tak jak poznaliśmy się pierwszym razem proszę cię oto i to żeby ojciec znalas prace proszę cię amen


 895. w dniu 15 lutego 2013 @ 5:16 pm | Odpowiedz margherita

  Św Rito wspomóż mojego mężczyznę w jego poszukiwaniach pracy, razem z siedmiodniowym synem jestesmy w rozpaczliwej sytuacji.


 896. Święta Rito Proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga by Dał nam upragnione, zdrowe dziecko, a także by doszło do ślubu kościelnego Moniki i Michała.


 897. Swieta Rito, prosze …prosze przyjdz mi z pomoca


 898. Święta Rito, to okropne pisać do Ciebie prośbę w Internecie, ale proszę o wybaczenie ze strony Kamila. By nam się ułożyło. Mimo sprzeciwności, byśmy byli razem, by zdobyl znowu moje zaufanie. By mnie kochał. Proszę i błagam.


 899. Święta Rito proszę Cię o pomoc. Od jakiegoś czasu staram się z moim mężczyzną o dziecko. Nie wychodzi nam. Proszę Cię o pomoc i wstawiennictwo. Dotyczy to również naszych nieuporządkowanych spraw. Miej nas w opiece.


 900. św Rito proszę Cię o pomoc i Błogosławieństwo w trudnej i ważnej sprawie.
  Proszę broń nas przed ludźmi którzy nas nienawidzą i źle życzą


 901. Św. Rito bardzo Cię proszę o wstawiennictwo u Pana naszego w intencji pozytywnego zdania egzaminu na studiach w dniu dzisiejszym przez mojego syna. Błagam Cię Św. Rito pomóż mojemu dziecku.


 902. Św. Rito proszę Cię o łaskę nawrócenia i pojednania się z Bogiem dla mojej przyjaciółki Aleksandry . Proszę z całego serca o łaskę pokory łaskę potężnej wiary dla niej i o powrót na łono Kościoła Katolickiego. Miej w opiece całą jej rodzinę i uproś dobry wybór drogi życiowej dla Julity i Sylwii .


 903. Św. Rito proszę Cie o pomoc w zdaniu egzaminu na prawo jazdy bo moje siły psychiczne zostały znacznie nadwątlone przez stres , błagam Cie wyjednaj mi u stwórcy świata pomoc w tym dla mnie ogromny problemie. i przebaczenie za moje wszystkie grzechy i słabości


 904. Sw Rito…tak bardzo Cie prosze w tej trudnej dla mnie sprawie…tak bardzo Ci wierze! Daj sily i spokoj. Pragne odnowic moje narzeczenstwo i naprawic swoje wszystkie bledy i dac szczęście mojej Ukochanej! Tak bardzo Ja kocham…prosze…pomoz..


 905. Święta Rito, proszę cię o wstawiennictwo u Boga, aby dziecko które noszę w swym łonie było zdrowe. Udziel nam również swego błogosławieństwa


 906. Swieta Rito,blagam o wstawiennictwo w mojej sprawie,zeby moj kochany P,pokochal mnie i byl ze mna.Pomoz mi wyprosic takze pomoc dla mojej calej rodziny,zeby wszystkie czarne chmury odeszly od nas a moj kochany niech zacznie myslec o mnie o nas i o naszej przyszlosci…dziekuje


 907. Blagam Sw.Rito spraw zeby Misia wrocila…..


 908. Św.Rito –prosze pomóż wyjśc z choroby mojej Mamie. daj nam siły aby walczyc o zdrowie., choc wiem ze prosze o za duzo bo nie jestem tego godna , wysłuchaj moich prósb eszcze raz.


 909. kochana św,Rito spraw aby moja kochana córka zdała egzaminy.spraw ażebym zaczeła w nią wierzyć tak bardzo ją kocham a nie potrafię jej tego okazać ,Wyzywam sie na niej za to ,że moj mąż odszedł od nas.Wlej w serce moje miłość do niej ,jest ona moim jedynym promyczkiem na ziemi.Spraw bym mądrze mogła okazywać jej miłość.Za twoim wstawiennictwem uproś mi łaski u Pana naszego.Wszystkich którzy to będą czytać proszę o modlitwę


 910. Beata
  Sw Rito błagam pomoz mi to zycie poukladc niechce byc juz dluzej sama chce wreszcie spotkac mezczyzne z ktorym zaloze rodzine tak bardzo pragne miec dzieci pomoz mi sw Rito w Tobie moja nadzieja.


 911. Święta Rito. Proszę o łaskę Pana naszego o prace dla mojego ojca, lepsze zycie dla moich dzieci męża i dla mnie. Miej w opiece moją rodzinę i rodzine mojej bratowej. Pomóż nam przetrwać te ciężkie chwile. Amen


 912. Święta Rito dziękuje za dotychczasową pomoc w moim życiu. Ale proszę Cię abyś dalej nademną czuwała abyś dalej mi pomagała w trudach studiowania. Abym zdawała wszystkie egzaminy i miała siłe iść dalej. Proszę z całego serca wiem że popełniam błędy , ale stram się być lepszym człowiekiem i wierzę że mi pomożesz zarówno na uczelni jak i w moim życiu prywatnym. Twoja wierna czczicielka.


 913. Swieta Rito laskawa, prosze ci z calego serca wstaw sie za mna u Pana Naszego i wypros mi laski ktore za Twoim prorednictwem do Niego zanosze; prosze o pomoc . I miej w opiece cala moja rodzine.


 914. Św. Rito bardzo Cię proszę o wstawiennictwo u Pana Jezusa Miłosiernego i Matki Najświętszej w intencji o łaskę uzdrowienia/zdrowia dla naszego nowopoczętego dziecka oraz szczęśliwe narodziny. Bardzo Cię proszę św. Rito!


 915. Święta Rito proszę dopomóż mi w tak ciężkiej dla mnie sytuacji… Spraw bym nie musiała sięgać po radykalne środki, by rozwiązać mój problem … Mam nadzieję, że wszystko będzie tak, jak tego pragnę i że będę szczęśliwa a moje życie się odmieni. Pokładam wielką ufność w Tobie i łączę się w modlitwie…


 916. Św. Rito proszę Cię, aby ustały wszelkie spory w mojej rodzinie, aby stał się ten CUD! Ponadto proszę Cię o znalezienie miłości w tych samotnych chwilach.


 917. Św Rito,

  od dawna nie prosiłam Cię o pomoc, ale teraz znów jej potrzebuję. Nie wiem co mam już dalej robić? Jak postępować z chłopakami, aby w końcu znaleźć tego jedynego. Pragnęłam stworzyć związek z Mariuszem, ale wydawało mi się, że On nie był tym zainteresowany. Jest mi z tego powodu bardzo przykro.
  Pragnę z całego serca zakochać się z wzajemnością w człowieku dobrym, odpowiedzialnym, zaradnym, ugodowym i mądrym życiowo. Pragnę być z człowiekiem, który tak jak ja chce tworzyć zdrową i szczęśliwą relację opartą na miłości, szacunku, zaufaniu i wzajemnej dobroci.
  Proszę Cię spraw abym wkrótce spotkała Go na swej drodze i aby to On o mnie zabiegał i mnie wypatrzył jak tę jedyną i na całe życie.

  Błagam pomóż mi!
  Bóg zapłać.


 918. św.Rito nigdy wcześniej o Tobie nie słyszałam,aż niedawno koleżanka powiedziała mi o świętej od spraw beznadziejnych czyli o Tobie.Proszę Cię zatem o Twoje wstawiennictwo u Boga w moich beznadziejnych sprawach ciągnących się już tak długo.Pomóż mi odzyskać chęć do życia ,podnieść się po kopniakach od życia -pomóż aby zachciało mi się żyć.Pomóż znaleźć pracę przy której bym nie płakała,pomóż zakończyć sprawy sądowe,pomóż by były mąż dał mi w końcu święty spokój ,by zajął się swoim życiem.Pomóż proszę wyjść z kłopotów finansowych.Proszę Cię św. Rito pomóż mi przez to wszystko przejść . Miej nas w swojej opiece


 919. Święta Rito, dziękując Ci za wszystkie łaski, które mi już darowałaś, proszę Cię z całego serca, wybłagaj dla mnie u Pana spokój, bezpieczeństwo i koniec tego koszmaru, który się za mną ciągnie już kolejny miesiąc.


 920. Św.Rito proszę Cię o wstawiennictwo o uzdrowienie i wyjście z innych kłopotów.


 921. Św. Rito, proszę Cię, miej w opiece studentów na trudny czas sesji. Dopomóż mi jutro zdać egzamin z dobrym wynikiem. Otocz swoją modlitwą innych moich przyjaciół, którzy jutro mają trudny dzień, niech wieczór przyniesie nam ukojenie i tak oczekiwane wytchnienie. Dziękuję Ci, że ostatnio moja prośba została wysłuchana, wiem, że nie zapomnisz i teraz o swej wiernej czcicielce.


 922. Święta Rito. Proszę Cię o łaskę zdrowia dla mnie.
  Proszę też o miłość, aby mężczyzna na którym mi zależy umiał mnie prawdziwie pokochać, aby zaczął we mnie w końcu doceniać kobietę i szanował. Proszę Cię, abyśmy w końcu razem byli szczęśliwi, prawdziwie a nie tylko pozornie. Błagam Cię, bo samotne życie coraz bardziej mnie przygnębia i nie cieszy. Proszę Cię Święta Rito, pomóż nam połączyć nasze życia.

  BŁAGAM
  Proszę Cię o to i ze „spokojnym sercem czekam na spełnienie moich życzeń”.


 923. Św. Rito proszę Cię o pomoc w zdaniu prawa jazdy. Jutro mam egzamin i mam straszny mętlik w głowie – wiem, że mam swoje mocne strony, ale wiem, że mam też pewnie niedociągnięcia. Proszę Cię o to abym natrafiła na dobrego egzaminatora, miłego, który będzie rozładowywał mój stres i takiego który przymknie oko na drobne niedociągnięcia i pomoże mi wyjść z opresji w najtrudniejszych sytuacjach. Proszę Cię o trzeźwość umysłu, o to abym kazdy manerw wykonywała dokładnie i spokojnie – bo najbardziej boję się tego, że przez swoją nieuwagę i zbyt szybkie wykonywanie manewrów mogę oblać… dlatego proszę Cię o spokój. Proszę Cię abym zdała to prawo jazdy – jest to dla mnie niezwykle ważne, ponieważ kończę studia i szukajać pracy potrzebne jest mi prawo jazdy. Moi rodzice już są w takim wieku, że nie mogą jeździć autem, szczególnie tato, który nie może jeździć autem ze względu an chorobę. Ponadto nie stać mnie na kolejne wykupywanie egzaminów oraz godzin jazd… dlatego proszę Cię o pomoc w zdaniu!!


 924. Św. Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Naszego Pana abym pokonała strach i poczucie beznadziei i wreszcie zdała egzamin na prawo jazdy. Pomóż mi pokonać wszelkie trudności i postaw na mojej drodze przychylnych mi ludzi. Powierzam swój los w Twe łaskawe ręce. Amen.


 925. Sw .Rito bardzo dziekuje Ci ,za to ,ze sprawilas ,ze zaszlam w ciaze ….spraw aby nic zlego sie nie dzialo z ta zagrozona ciaza i zebym urodzila zdrowe dziecko ,….prosze Cie o wstawiennictwo u Pana naszego ,daj zdrowie mi i calej mojej rodzinie ….


 926. błagam cie świeta Rito o pomoc….jestes moja jedyną nadzieją


 927. Droga Św. Rito proszę Cię o pomoc w zaliczeniu sesji zimowej i zdaniu wszystkich 3 egzaminów poprawkowych .Dodaj mi sił i nie pozwól abym zwątpiła we własne siły i możliwości .


 928. Święta Rito pamiętaj o nas!!!Bóg powiedział-proście a będzie wam dane-proszę wysłuchaj tych słów i zlituj się nad nami grzesznymi.Pomóż nam-uczyń cud bo tylko ten nas może wydostać z tych długów ze względu na miłość jaką darzysz naszego Stwórcę!Czekam ze spokojnym sercem bo wiem że nie odmówisz nam swojej pomocy!!!


 929. ŚW. Rito błagam Cie o pomoc w znalezieniu pracy, aby mógł utrzymać rodzinę dom. O dar uzdrowienia moich teściów z ciężkiej choroby, o zdrowie rodziców, jaki i rodziny, którzy są dla mnie oparciem i drogą do naszego Boga. O rozwiązanie problemu, jaki jest pomiędzy moja siostrą a mną.
  Ja wierzę, że Ty Św. Rito możesz mi pomóc, błagam Cie o to z całego serca z całej duszy.


 930. Św. Rito proszę Cię o zdrowie dla mamy, taty, brata i dla mnie. Proszę również o pomoc w znalezieniu samoakceptacji i miłości, jak i pomoc na studiach.


 931. Swieta ukochana Rito z całego serca dziękuje za łaski które otrzymałam ,moje modlitwy zostały wysłuchane Twoje wstawiennictwo w mojej sprawie przyniosły rezultaty dla mnie dziękuje bardzo ….Wiara i modlitwa czyni cuda a Swięta Rita pomaga w tym ….


 932. Sw. Rita pokornie proszę jeszcze raz o wstawiennictwo u Pana wyjednaj łaskę miłości w sercu chłopaka mojej córki aby wrócił do niej aby jej nie dokuczał, nie bawił się jej uczuciem, aby cieszyli się czystą miłością. JEZU UFAM TOBIE – TY SIĘ TYM ZAJMIJ.


 933. Dziękuje Św Rito za orędownictwo – w pracy jest już ok:) Teraz proszę jeszcze o resztę:)


 934. Św. Rito proszę Cię o pomoc aby mój mąż przestał pić pomóż mu zrozumieć że popełnia wielki błąd postępując w ten sposób i bardzo krzywdzi naszą rodzinę.


 935. Św. Rito błagam Cie pomóż mi a tej beznadziejnej sytuacji, wysłuchaj mnie, pomóż mi wybłagać tą łaskę o którą prosze u Boga. Wierze w Twoją pomoc.


 936. w dniu 1 lutego 2013 @ 7:12 pm | Odpowiedz kochajaca matka

  Świeta Rito. błagam cie o pomoc w zaliczeniu egzaminów mojego syna, pomóz mu wytrwale dązyć do celu, dodaj siły , zwycięzyć we wszystkich przeszkodach jakie stana na jego drodze…


 937. Św Rito wierzę że mi pomożesz. Ty wiesz jak ważne dla mnie jest założenie rodziny. Pomóż mi i Marcinowi być razem. Myślę że to nie rzypadek ze nasze drogi się połączyły. Myślę że potrzebujemy się wzajemnie. Spraw żeby z dnia na dzień bardziej przekonywał się o tym że jesteśmy dla siebie stworzeni. Pomóż mi pokonać ten jego strach i samotność która rujnuje jego życie i czasami sprawia że mnie od siebie odpycha. Wskaż mi drogę do jego serca tak jakbym chciała. Po Bożemu. Z Bożą, Maryi i Twoją pomocą myślę że osiągnę to na czym mi najbardziej zależy. Myślę że te pół roku które z Marcinem się znamy to nie jest czas stracony. Boże Błogosław naszemu związkowi i spraw żeby wszystko toczyło się tak jak Ty tego oczekujesz. Pozwól mi być i kochać tego człowieka i być z nim na dobre i na złe.


 938. Święta Rito błagam Cię o wstawiennictwo w bardzo trudnej i beznadziejnej sytuacji w jakiej znalazła się moja Córka. Proś Pana Boga o to żeby odmienił serca i umysły, a także poruszył sumienia ludzi, którzy ją gnębią i dokuczają jej bardzo. Poproś, aby Bóg sprawił żeby stosunki panujące w miejscu pracy mojej Córki uległy poprawie.Proszę o siły i wytrwałość dla niej, aby mogła wyjść z tej beznadziejnej sytuacji.Ufam Tobie Święta Rito.


 939. Swieta Rito, prosze Cie o laske uzdrowienia


 940. w dniu 30 stycznia 2013 @ 4:04 pm | Odpowiedz o.1982@o2.pl

  Kochająca mama
  Święta Rito, błagam Cię z całych moich sił, dopomóż mi odzyskać moją córeczkę, która została odebrana mi by mnie ukarać za to, że opiekowałam się nią i robiłam wszystko by niczego jej nie zabrakło.Teraz jest pod opieką ojca, który w ogóle się nią nie zajmuje, bo ma od tego rodziców (dziadków córki)Święta Rito ,proszę dopomóż mi, by córka mogła być znów ze mną i ze swoją siostrą.Bardzo za nią tęsknimy i nie chcę dopuścić by Ci ludzie, z którymi obecnie jest wychowali ją bez wiary w Ciebię Pani i w Pana Boga.Błagam Cię z całych moich sił.


 941. Św. Rito wstaw się za mną u Boga, aby moje życie i mojej rodziny wreszcie się ułożyło, aby w pracy moja sytuacja się ustabilizowała, mogła założyć rodzinę i być szczęśliwa. Proszę o pomoc aby w mojej rodzinie zagościło zdrowie, szczęście zarówno u siostry, brata, tata i babci – nie doświadczaj nas więcej. Postaram się być coraz lepsza, tylko błagam wstaw się za nami.


 942. Kochana Św.Rito proszę Cię o wstawiennictwo do Naszego Kochanego Pana Jezusa Chrystusa Syna Boga Ojca.O łaski dla całej mojej Rodziny i o wysłuchanie próśb naszych.Amen


 943. Św. Rito proszę Cię wyproś u Pana Naszego laski dla mojej rodziny.


 944. Święta Rito, pokornie błagam Cię o zdrowie dla mojej córeczki. Tak bardzo potrzebuje Twojej pomocy, aby stał się cud.


 945. Św. Rito proszę Cię o pomoc w zdaniu dzisiejszego egzaminu z współcesnych systemów politycznych.


 946. Święta Rito, po raz kolejny Cię proszę, po raz kolejny przez Swą głupote i dziecięce zachowanie abyś wstawiła się z Moją prośbą do Pana Naszego. Tak bardzo wierze, tak bardzo proszę i ufam, że uda się, że otrzymam Łaskę której bardzo, bardzo potrzebuję.


 947. Pomóż nam Święta Rito


 948. Święta Rito spraw, aby Bóg wysłuchał mej prośby. Nie wiem co dalej robić ze swoim życiem. Czas ucieka, a ja nie mam żadnego planu rezerwowego. Zostało już tylko kilka dni, by sprawa mogła się rozwiązać. A co jeśli z moich założeń nic nie wyjdzie?? Już teraz jestem u kresu sił. Co ja mam robić?? Moje życie traci sens. Proszę, proszę, proszę…. niech się spełnią moje marzenia.